The Sweet Taste of Pain 10.díl

23. prosince 2014 v 18:26 | LinDee |  The Sweet Taste Of Pain

Pohled Nicka:
Seděl jsem v pokoji a zachycoval na plátno pohled z tohoto okna. Náhle se někdo přiřítil a chytil mě pod krkem. Damon. "Ty ničemo!" Řval mi do obličeje. Neměl jsem se proč bránit, tak jsem jen povolil jeho stisk.
"Copak příteli? Co ti přeletělo přes nos?"
"Krmíš se ze slečny Eleny!" Oh, tak o tohle jde. "Odpověď je ano, ale také to znamená, že ona s tím souhlasí a dává mi ji dobrovolně." Zakroutil hlavou, jako by nad tím přemýšlel a v jeho chvilce nepozornosti jsem ho od sebe odstrčil. "Chvíli se na ní živil i Elijah, ale ten má teď jiný zdroj. Víte že slečna Katherine o nás ví? Víte o tom, že se snaží získat Elijaha aby jí proměnil? Je to vypočítavá mrška."
"Tak proč zde stále merníš svůj čas?" To by mne také zajímalo. Možná jsem přece jen měl trochu starosti o sečnu Elenu. "Kvůli bratrovi. Zamiloval se do Kathariny a odjet bez něj by bylo hloupé a neuctivé. Víš že já i celá moje rodina si zakládáme na dobrém společenském chování." Damon se zasmál a kroutil hlavou. "Nechci aby ses na ní krmil."
"Není v tom nic erotického o to se neboj. Dokonce si skoro ani nestáhne šaty s krku. Příčí se jí být v blízkém kontaktu s někým kdo nejsi ty. Netvař se tak překvapeně, všichni o vás ví. Nehlídáš si pohledy které na ní upíráš. Ale také ji mateš tím jak se vrháš k nohám Katharíne, hned jak příjde do místnosti. Měl by sis uvědomit co vlastně chceš Damone." Otočil jsem se abych znovu začal kreslit, tentorkrát z nového uhlu pohledu, ale zastavil me.
"Jak to všechno vís?"
"Mimo toho, že je má dárkyně krve, je také moje přítelkyně. Zvláštní viď? Nechápu jak se mi dostala pod kůži." Věděl jsem to dobře a on taky. "Připomíná ti Fayu. Taky jsem si toho všimnul. Má stejného ducha." Věděl jsem, že když budu mluvit o Faxe ukáže se má slabá stránka. "Běž už. Musím dokončit toto plátno ."

Katherin:
Už chybí málo a přesvědčím ho. Bude ze mě upír. Už nikdy ani o den nezestárnu. Má plet zustane bez vrásek a nebudu se ničeho bát. Nebudu využívaná, já budu využívat. Namluvila jsem Elijahovi spoustu hloupostí o tom, jak moc ho miluji a chci být s ním na věky věků, že mi to uvěřil. Přitom mám uplně jiný plán.
Vždy mi šlo o pana Salvatora. Jedině o Damona. Až budu upír, budu mu moci dát všechno. Vše co si zamane. Pak už bude navždy můj. Bude mi vděčný a nebude se zajímat a nicotnou lidskou Eleanor!
"Dnes je ta noc pane Elijaho. Přeměňte mne." Ten nápad se mu nelíbil, ale miloval mne až příliš. "Nejsem si jist jestli to doopravdy chcete slečno. Miluji vás a chci s vámi být do našeho zániku, ale má to i své proti. Budete lačnit po krvy. Uděláte pro ni cokoliv. Byla by jste schopna zavraždit i svou sestru. Jen kvůli malé kapce nicotné krve." Nevadilo mi to. Byla jsem s tím smířená. Chtěla jsem svou nesmrtelnost. Chtěla jsem ten plán dotáhnout do konce. "Jsem s tím smířena Elijaho. Chci být nemrtvou. Chci věčný život." Ulisně jsem se usmála a pohladila tohoto překrásného muže po tváři. "Chci věčný život s vámi. Věříte mi?"
"Ano" A to je vaše zhouba pane Mikaelsone. Protože já nikdy neříkám pravdu. Měl jste se zakoukat do mé sestry. Pro mě je to samozřejmně výtečné. Já vyhraji. Vyhraji vše.
"Napijte se tedy." Podal mi zakrvácené zápěstí a já se k němu s chutí přisála. Jeho krev mi do krku stékala rychle. Hladila mé chuťové buňky. Rozplívala se a jazyku. A náhle... Tma. Malé křupnutí a já se poddala mrtvolnému tonutí.


Elena:
Všude byl povyk. Toto byl poslední večer kdy si sestra měla vybrat svého muže. Nesnášela jsem to pomyšlení, že by si snad mohla vybrat pana Damona. A co když odpoví kladně? Co když si to rozmyslel a zcela uchvácen její krásou roztaje? Co když si jí doopravdy vezme?
Ne. Takto smýšlet nemohu. Setřela jsem si smutek z tváře a nasadila ten nejlepší falešný úsměv, který jsem mohla. Vzpoměla jsem si na včerejší večer. Porušila jsem všechny pravidla. Přímo rozdupala všechny kodexy. Psané i nepsané.

Už se stmívalo. Oknem jsem viděla sovu, která houkala do noci. Bylo to krásné. Měsíc osvicoval růžovou zahradu a ze stájí bylo slyšet tiché řehtání koní. "Líbí se mi, když se ztratíte v okamžiku Eleno." Jeho hlas mi přinesl úsměv na tvář. Pomalu jsem se otočila čelem k němu s rozzářenou tváří. Milovala jsem naše malé tajné okamžiky. Bylo to kouzelné. Zakázané a lákavé. "Také vás ráda vidím Damone."
Přišel ke mne blíže a políbil mě na líce. "Jste dnes více než překrásná. Je to tím měsícem co osvěcuji vaši tvář?"
"Je to vámi Damone. Vše je jen kvůli vám." Jeho výraz nebyl nikdy krásnější. Usměv tak důvěrný věnovám přímo mne. "Připadá mi, že svět se točí jen kvůli vám. Slunce se objevuje hned po Měsíci, jelikož vy existujete." Vzal ne za ruce a přitáhnul si mne o krok blíže. "Mýlíte se Eleno. To všechno vy. Vím že se obáváte zítřku, ale nemáte proč. Říkal jsem vám to. Miluji vás. Miluji vás tolik, že bych čekal století, jen abych vás mohl mít. A vy mou budete. Požádám vás o ruku až bude čas. Budu odpočítávat dny."
"A já minuty." Byla to pravda. Cítila jsem se lípe každou minutu, protože jsem věděla, co na mne bude čekat. Ale obavy a strach tu stále byly. "Tak si sliby složme hned. Bude to pro vás jistota stejně tak i pro mne. Budete mou, ale pro veřejnost se bude dít oslava až za rok. Co myslíte?"
Nevěděla jsem či souhlasit, ale tužba byla moc na unesení a tak jsem kývla.
Pan Damon mě vzal za ruku, koukal se mi zpříma do očí a začal. "Eleanoro Cosseto Piercová, budu tě vždy ctít, milovat, ochraňovat a laskat každý den mého života. Budu tě milovat do konce věků, jelikož má láska k tobě nejde ani smrtí rozdělit. Nikdy nezapomenu na svou krásu, sečtělost a na to, jak moc miluješ západy slunce. Budu tě při každém z nich držet za ruku a líbat tvé červené tváře. Slibuji ti věrnost, která nikdy nezmizí."
Slzy se mi nahrnuly do koutků očí. Musela jsem párkrát zamrkat, abych je mohla rozehnat. "Damone Thilony Salvatore. Má láska k tobě nezná hranice. Je nebezpečná, sladká a intenzivní. Přetrvá navěky. Nikdy nebudu nikoho milovat, protože hranici lásky jsi postavil tak vysoko. Dokážeš mne rozesmát když mám největší nutnost plakat. Tvé milující dotyky uzdravují mou duši. Tvá vůně nechť mi nikdy není zapomenuta. Ta mne totiž dokáže bezprostředně utěšit. V jste má duše Damone. Ve zdraví i nemoci."
"V chudobě i v bohatství Eleno."
"Budu tě milovat a uctívat."
"Jako bys byla má královna."
"Jako by jsi byl můj král." Na chvíli jsme se oba odmlčeli vstřebávajíc tento nesmrtelný okamžik. "Ano." Šeptla jsem rozechvěle. "Ano." Pevně a rozhodně. Přesně jako on.
Políbil mne na usta. Byl to jemný slibující polibek. Slibující roky a roky vášně a lásky. Přesně jak si svazek žádá, zapečetili jsme ho našimi polibky a doteky.
Ano. Dala jsem svou čestnost muži, kterého nikdy nepřestanu milovat. Má postel budiž nejkrásnějším místem na světě. Plná láskyplných vzpomínek.


Ano. Jsem tajně a né zrovna legálně vdaná za Damona Salvatora.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám Blood On My Hands?

Ano 54.7% (104)
Trochu 7.9% (15)
Ne 1.6% (3)
Nečtu ji 35.8% (68)

Komentáře

1 Miša Miša | 24. prosince 2014 v 22:56 | Reagovat

Supeer !!! Prosím čo najskôr dalšiu :)

2 Janča Janča | 25. prosince 2014 v 17:37 | Reagovat

Úžasné! Jsem zvědavá, jak bude Elena reagovat, až si Katherine vybere Damona a co udělá on. Vrhne se jí opět k nohám? Zradí Elenu? Nebo bu muset vyjít najevo jejich tajný vztah a svatba (která byla mimochodem nádherná)? :D

3 mona mona | 26. prosince 2014 v 19:07 | Reagovat

Wow, tahle kapitola mi vzala dech. Taky mám obavy až Katherine řekne ze si Vybírá damona.

4 niki69tvd niki69tvd | 27. prosince 2014 v 15:56 | Reagovat

To je tak napínavéééé:OOOOOO další další další prosííím:))

5 Katherine Katherine | Web | 28. prosince 2014 v 14:04 | Reagovat

Zaujímavá poviedka :-)

6 vida vida | 5. ledna 2015 v 10:44 | Reagovat

úžasná povídka, na každou část se neskutečně těším :-)...katehrine to určtiě udělá

7 Kamun Kamun | 19. ledna 2015 v 20:02 | Reagovat

Krásné, těším se na další díl ;-)

8 Anonym Anonym | 20. ledna 2015 v 16:16 | Reagovat

Jů, svatba :-D

9 Lili Lili | 22. ledna 2015 v 17:29 | Reagovat

No popravdě mám strach, že si Katherin vybere Damona. :( No snad to dobře dopadne. Těším se na pokračování. :-)

10 Flossiealbug Flossiealbug | E-mail | 26. července 2017 v 6:14 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas breaking of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another categories of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
See you later!

XRumer20170725

11 Dol33larpt Dol33larpt | E-mail | 12. srpna 2017 v 18:03 | Reagovat

<b>Добро пожаловать на наш сайт</b>
<b>V.I.P. Услуги
OpenVPN
DoubleVPN Service
Proxy/Socks Service</b>
<a href=http://0.00000007.ru/2#R1yFzqG901>
<img>http://0.00000007.ru/3#0xK56kx4w0</img>
</a>
------------------------
Стабильно огромное количество socks и proxy серверов online
в данный момент: 33557 IP в 198 государствах
<b>Высочайшая анонимность - мы гарантируем, что наши эксклюзивные прокси сервера абсолютно анонимны</b>
(тоесть не ведут логов и не видоизменяют<b> http заголовки)</b>

Шифрация траффика до сокс сервера, собственные технологии туннелирования траффика!
Сверхнадёжная защита IP и всех без исключения соединений без применения VPN
Возможность защищённого соединения с сокс серверами включена на всех тарифах! Замаскировать или поменять ваш IP можно 2-я кликами мышки.

<b>Совместимо с Windows 2k/2k3/XP/Vista/Seven/Win8
Совместимо с MacOS, Linux, BSD (100% работоспособность через WINE)
Совместимо с любыми виртуальными машинами</b>

Безусловно САМЫЕ дешевые цены на безлимитный доступ при высочайшем качестве
Наше правило - больше приобретаешь - меньше платишь
Возможность выбора наиболее подходящего анонимного прокси сервера - фильтрация по маске
-IP Hostname Language Uptime Country City Region-
Неизрасходованные прокси не сгорают при завершении времени действия аккуанта.
ICQ бот на всех абсолютно тарифных планах!
<b>Профессиональная техподдержка</b>
Автоматическая оплата средствами популярных платёжных систем WebMoney , PerfectMoney и BITCOIN
Полностью Анонимный VPN Сервис
Доступ по защищённому https протоколу
<b>Всё что необходимо для получения доступа это зарегистрироваться и произвести оплату!</b>

<a href=http://0.00000007.ru/2#3XTCUB8w65>Vip proxy</a>
__________
+как отключить блокировку вк
обход блокировки яндекс
openvpn linux
прокси сервер купить россия

12 Georgeboype Georgeboype | E-mail | Web | 24. srpna 2017 v 14:04 | Reagovat

<a href=http://cyril-leytsihovich.ml/>как добиться успеха в млм, российский сетевой маркетинг</a>

13 MariaPn MariaPn | E-mail | Web | 29. srpna 2017 v 10:02 | Reagovat

Хотели бы разнообразить вашу сексуальную жизнь? Добиться принципиально новых ощущений помогут секс-игрушки

Один из самых распространенных способов достичь ярких ощущений – <a href="https://afroditalove.ru/category/vibromassazher-vibrator/">купить вибратор</a>. С его помощью легко добиться стимуляции эрогенных зон и точек. Только не используйте его в одиночестве, доверьтесь своей второй половине. Это хорошо укрепит вашу эмоциональную связь и позволит стать более раскованными и открытыми друг с другом.</p>
Также среди секс-игрушек распространены наручники, эрекционные кольца, различные смазки и стимуляторы. Начните с чего-нибудь одного, не бойтесь пробовать разные варианты, и вы обязательно сможете найти то, что придется по душе вам и партнеру.</p>
Стоит заметить: <a href="https://afroditalove.ru/category/prezervativy/">купить презервативы</a>, вагинальные шарики, фаллоиммитаторы, вакуумные помпы, и другие игрушки для взрослых вы можете в интернет-магазине «Афродита» (afroditalove.ru).</p>

14 SlavaIyp SlavaIyp | 6. října 2017 v 14:41 | Reagovat

Oh Lord. I don't know what to do as I have a lot of of work to do next week semester. Plus the university exams are approaching, it will be a disaster. I am already losing sleep maybe I should <a href=http://firmgains.com/drugs/is-ambien-bad-for-you>Contact</a> to calm down a little bit. Hopefully it will all go well. Wish me luck.

15 AlysonMhy AlysonMhy | E-mail | Web | 9. října 2017 v 14:20 | Reagovat

Hello everybody! Recently I have been dealing with a lot of challenges. Friends and doctors keep telling me I should consider taking meds, so I may as well <a href=https://www.snowdonrailway.co.uk/phpunit/max-dose-of-tramadol>this</a> and see how it goes. Problem is, I haven't taken it for a while, and don't wanna get back to it, we'll see how it goes.

16 AlysonZet AlysonZet | E-mail | Web | 11. října 2017 v 22:12 | Reagovat
17 SteevNax SteevNax | E-mail | Web | 5. června 2018 v 18:35 | Reagovat

sine aid dosage for amoxicillin
<a href="http://getamoxilok.com">amox/k clav 875-125</a>
cipcal 500 dosage for amoxicillin
<a href=http://getamoxilok.com#amoxicilina+500+mg>amoxicillin for ear infection</a>
amoxicillin sodium sterile

18 SteevNax SteevNax | E-mail | Web | 5. června 2018 v 23:49 | Reagovat

staph infection mouth treatment amoxicillin
<a href="http://getamoxilok.com">amoxi</a>
sintesi dell amoxicillin 500 mg
<a href=http://myamoxilok.com#amoxicilline+500+mg>amoxicilina 500</a>
alloantibodies showing dosage of amoxicillin

19 KiiraNax KiiraNax | E-mail | Web | 6. června 2018 v 22:56 | Reagovat

poundex forte 500 mg amoxicillin dosage
<a href="http://myamoxilok.com">amox/k clav 875-125</a>
amoxicilline acide clavulanique dosage forms
<a href=http://myamoxilok.com#amoxicilina+500>amoxicillin 875</a>
amoxicillin colistin injection

20 MarkNax MarkNax | E-mail | Web | 21. června 2018 v 1:08 | Reagovat

nutrients in meat fish and alternatives to viagra
<a href="http://viagra-tt.com">buy viagra 50mg</a>
can viagra last longer than 4 hours left
<a href=http://viagra-gg.com#viagra+kopen>cheap viagra 100 mg</a>

21 MarkNax MarkNax | E-mail | Web | 7. července 2018 v 13:42 | Reagovat

healthcare alliance cialis sample
<a href="http://cialis-tt.com">tadalafil 20 mg</a>
commercializzazione stendra vs cialis
<a href=http://cialis-tt.com#tadalafil+prices>cialis coupons 2018</a>

22 MarkNax MarkNax | E-mail | Web | 10. července 2018 v 8:54 | Reagovat

premature ejaculation spray viagra
<a href="http://viagra-gg.com">generic viagra available</a>
viagra za zene beogradska
<a href=http://viagra-gg.com#buy+generic+viagra>female viagra</a>

23 MarkNax MarkNax | E-mail | Web | 20. července 2018 v 18:03 | Reagovat

tarina fe 1 20 generic cialis
<a href="http://cialis-easy.com">tadalafil tablets</a>
femcon fe vs generic cialis
<a href=http://cialis-easy.com#online+cialis>cialis cost</a>

24 MarkNax MarkNax | E-mail | Web | 21. července 2018 v 4:49 | Reagovat

lorzaar plus forte 100 12 5mg cialis
<a href="http://cialis-easy.com">buy tadalafil online</a>
tabletki protium 20 mg cialis
[URL=http://cialis-easy.com#cialis+canadian+pharmacy ]cialis 20 mg[/URL]

25 MarkNax MarkNax | E-mail | Web | 21. července 2018 v 5:11 | Reagovat

foltrin generic cialis
<a href="http://cialis-easy.com">cialis 20 mg</a>
generic cialis pill imprints
<a href=http://cialis-easy.com#cialis+pills>cialis 5mg</a>

26 MarkNax MarkNax | E-mail | Web | 22. července 2018 v 8:19 | Reagovat

desalex generico de cialis
<a href="http://cialis-easy.com">cialis daily</a>
price of cialis in philippines lotto
[URL=http://cialis-easy.com#buy+cialis+20mg ]cialis 20 mg price[/URL]

27 MarkNax MarkNax | E-mail | Web | 22. července 2018 v 13:07 | Reagovat

levomilnacipran generic cialis
<a href="http://cialis-easy.com">cialis tablets</a>
cialis 20 mg 30'lu tablet
<a href=http://cialis-easy.com#tadalafil+20+mg>cialis coupons 2018</a>

28 MarkNax MarkNax | E-mail | Web | 24. července 2018 v 0:08 | Reagovat

lanidrat generico de cialis
<a href="http://cialis-easy.com">cialis medication</a>
generici cialis over the counter
[URL=http://cialis-easy.com#generic+cialis+tadalafil ]cialis 20 mg price[/URL]

29 MarkNax MarkNax | E-mail | Web | 25. července 2018 v 1:44 | Reagovat

generic shop 24 cialis over the counter
<a href="http://cialis-easy.com">generic cialis tadalafil</a>
rotovac 20 mg cialis
<a href=http://cialis-easy.com#cialis+for+sale>cialis for sale</a>

30 MarkNax MarkNax | E-mail | Web | 12. srpna 2018 v 3:43 | Reagovat

zetalerg xarope generico do viagra
<a href="http://viagra-nice.com">generic viagra</a>
100 mg viagra cost per pill
<a href=http://viagra-nice.com#100+mg+viagra+lowest+price>generic viagra online mail-order pharmacies</a>

31 MarkNax MarkNax | E-mail | Web | 12. srpna 2018 v 8:09 | Reagovat

effexor brand name vs generic viagra
<a href="http://viagra-nice.com">viagra substitute</a>
nestor 20 sp fiyati viagra
<a href=http://viagra-nice.com#sildenafil+rezeptfrei+deutschland>generic viagra available</a>

32 MarkNax MarkNax | E-mail | Web | 12. srpna 2018 v 10:05 | Reagovat

obat viagra 1000 mg to grams
<a href="http://viagra-nice.com">buy viagra generic</a>
nitrumon 100mg viagra
<a href=http://viagra-nice.com#cheap+100mg+viagra>cheap 100 mg viagra</a>

33 MarkNax MarkNax | E-mail | Web | 12. srpna 2018 v 10:18 | Reagovat

current pharmacy price for viagra
<a href="http://viagra-nice.com">viagra uk</a>
omeprazole 10 mg rezeptfrei viagra
<a href=http://viagra-nice.com#cheap+100+mg+viagra>buy viagra 100 mg</a>

34 Garlandbuh Garlandbuh | E-mail | 2. září 2018 v 3:51 | Reagovat

Hello! look at my pictures http://catcut.net/Czvw

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama