The Sweet Taste Of Pain 8.díl

18. listopadu 2014 v 15:10 | LinDee |  The Sweet Taste Of Pain


Nicklaus:
"Co máš v plánu se slečnou Elenou?" Jeho otázka mne překvapila. Nečekal jsem, že se ozve jen díky mému lehkému zástání se jí, před jejím pitomým otcem. "Nic bratře. Proč se ptáš na tak hloupé otázky?"
Zamračil se když si sednul do hlubokého čalouněného křesla a zhluboka se nadechnul. "Na nikom ti nezáleží a nezáleželo dlouhé stovky let. Proč jsi se rozhodnul postavit se zrovna za tuto mladou ženu?" Proč? Protože jsem viděl tu neávist, kterou vůči ní, její vlastní otec má. Viděl jsem ji tak čistě, až se mi chtělo zvracet. Stejný pohled jsem viděl i u mého otce. Akorát byl příkřejší a vážnější. Jeho nenávist byla uplná a silná.
"Zželelo se mi jí. Viděl jsi její pohled? Pokud má být schopná nám s něčím pomoci, potřebujeme ji na naší straně."
"A na co ji potřebujeme bratře? Přesně." Jak nemyslitelná otázka. Cožpak mu to ještě nedošlo? "Víš bratře, od té fámy v novinách bude spoustu lidí plných sporýšem. Potřebujeme se krmit ne?" Urychleně vstal a zabrousil zuby. "Opovaž se na ní zkusit krmit bratře. To ti nedovolím." Oh ano, ochranář Elijah v jeho pravé podobě.
"Klid. Takhle jsem to nemyslel. Může sledovat, kdo sporýš bere a kdo ne, takhle budeme mít převahu a nemusíme se strachovat." Zakroutil hlavou. Nikdy nevěřil mým usudkům, ale často se ukázaly jako správné.
"Takže tě k ní netáhně žádné pouto?" Musel jsem se smát. Jediné pouto které by mě k ní táhlo, by byla pouta nebo řetězy z tvrzené ocely, které bych nemohl přetrhnout.
Elena mi nebyla uplně jedno. V něčem mi připomínala mou starou známou. Jmenovala se Faya. Byla tak silná, ohleduplná a plná lásky, což jí nakonec i zabilo. Nechtěl jsem si z prvu připustit, jak moc jsou si podobné, ale nakonec mne dohnala pravda. Bylo to ve stylu mluvy, ve stejných myšlenkových pochodech. Navíc se nebála. Měla otevřenou mysl, byla lehkovážná, ale také plně soustředěná na cíl. Mohla by mi být sestrou... ne. Vzdálenou sestřenicí.
"Žádná pouta bratře. Pouze schopnost přežít bez následků. Co kdyby jsme šli za tím patolízalem, jejím otcem a začali znovu tohle divadlo?"


Elena:
Seděli jsme na piknikové dece a koukali se z vršku kopce. Bylo to tu nádherné. Opravdu jsem to zbožňovala. "Páni. Krása." Zašeptal, když jsme se dívali do slunce zapadajícího mezi mraky. "To je. Jsem ráda že se vám to líbí."
"Je tu ale něco, co se mi líbí mnohem více..." Otočila jsem se na něj v očekávání. Zajímalo mne, co by mohlo být krásnější než tento pohled. Slunce mezi mraky těsně nad vrcholky stromů...
"Vy. Jste nádherná. Slunce se vám odráží v očích, jako by to byly dvě malé svíčky. A pak vaše rty. Máte opravdu ty nejlíbeznější rty a smích který z vašich ust vychází, je nesmírně okouzlucí. Vy jste nádherná Eleno." Rychle jsem sklopila hlavu. Nemohla jsem vydržet jeho pevný sebejistý pohled plný chtíče. Cítila jsem to stejně, ale nemohla jsem. Bylo to zakázené.
"Nesmíte mi říkat věci jako tyhle, pane. Toto je pouze a jen o mé sestře. Jsou to její vdavky a její rozhodnutí. Měl by jste dělat, jako že tu ani nejsem a místo toho, mne pozvete na tento překrásný výlet." Muj hlas zněl zmateně, ale také smutně. Věděla jsem, že když se tomu poddám teď, budu mít zlomené srdce na tisíce kousků.
Vzal mou tvář do dlaní a hluboce se mi podíval do očí. Tak krásné, modré oči. Och. Mohla jsem se v ncih uplně ztratit. "Ale já to říkám slečno. Jsem vámi ohromený. Né vaší sestrou, nýbrž vámi. Jediný důvod, proč jsem souhlasil, abychom tu s bratrem zůstali je ten, že jsem vás chtěl více poznat. Jste okouzlující, krásná, velice inteligentní a intuitivní. Líbíte se mi Eleno a není jediný důvod, proč bych to měl skrývat. Jsem vámi přímo uchvácen. Jste jediná s kým bych tu chtěl právě teď být. Jediná na kterou se chci dívat, když je sama ponořená do tohoto krásného prostředí. A také jste jediná, s kterou bych se chtěl oženit. Chci aby jste se stala mou ženou Eleno. Vím, že je příliš brzy. Že ještě nemáte věk, že je v pravidlech, že se nejdříve musí vdát vaše sestra, ale já bych chtěl vaši ruku. Chtěl bych ji a ještě mnohem více. Chtěl bych vaše srdce, vaši lásku, vaši duši. Chci aby jsem vás kompletně vlastnil, stejně jako vy mne. To je pravda."
Nemohla jsem říct jediné slovo. Ohromeně jsem se dívala do Damonových očí a čekala, že řekně, že to byla pouze legrace. Že o mne zájem nemá. Jenže jeho pohled byl vážný. Říkal pravdu, ale já nemohla ani uvažovat nad tím, co by se stalo, kdybych se nechala pohltit. "Já...já nemohu..." Vstala jsem ale on mne stáhnul zpět. "Co cítíte Eleno? Co cítite, když jsem s vámi?" Nemohla jsem těm očím lhát, nebo neodpovědět.
"Když jsem s vámi, cítím se více než potěšená. Občas jako bych dokonce uměla létat. Když se mne dotknete Damone... já hořím. Hořím touhou po vás a po vašem srdci. Chtěla bych vše co ste mi právě tak směle nabídnul, ale nemohu nic z toho přijmout. Jak jste řekl pane, nemohu teď dělat nic jiného, než pomoci sestře aby si vybrala budoucího muže. A nesnesu jediný pohled či myšlenku na vás společně s ní. Stále se hrozím dne, kdy odjedete, nebo kdy dáte své srdce jí, ale nemonu s tím nic dělat." Bolest prosakovala skrze mne. Nechtěla jsem nic jiného, než strávit život v jeho objetí s jeho neuhasínající láskou...
"To se nestane. Moje srdce už ted patří vám slečno. Nikdy nikomu jinému. Jak už jsem řekl. Vlastníte mne." Držel mé ruce ve svých a v koutcích mu hrál smutný usmev. "Moc rád bych vás políbil Eleno. Omluvila by jste mou neomalenost?" Och, tolik jsem to chtěla. Jako bych to potřebovala. Mé tělo to vyžadovalo.
"Vítě že to chci Damone. Ale pokud vám ho dám, bude to znamenat, že už jiný nedostanete. Jeden a jediný, do té doby, než bude doba na vdavky. Porušila jsem s vámi tolik kodexu, kolik se jen dá, ale nehodlám se cítit pošpiněná, když mám čířit čistotou." Zakroutil hlavou a usmál se. "Tudíž to znamená, žádný polibek. Dnes... Hodlám vás líbat po zbytek mého života Eleno. Dokážu si a to počkat. Protože vás políbím až tehdy, kdy budete souhlasit, že polibků příjde ještě spousta." Naklonil se a dal mi lehký polibek na tvář. "Zatím vás budu milovat z povzdálí, ale nikdy se nevytratím. Počkám si na vaše Ano."
Chtěla jsem odpovědět, ale přerušil mne matky hlas. "Dcero, pane Salvatore." Poklonila se mu a mé tváře se rozžhavily studem. Styděla jsem se za své chování. Jsem opravdu jen omyl. Nejsem vychovaná, k tomuto chování. Jsem potupa.
"Zachvíli se po vás budou schánět. Vemte si mého koně pane Salvatore, my s dcerou pojedeme kočárem. Nebojte se, nikomu se o tomto vašem setkání nezmíním. Já a Elena jsme byli na pikniku, zatímco jsme vás potkali se projíždět na oři. Ted běžte. Musím si promuvit se svou dcerou." Její ton nic neříkal. Nevěděla jsem, jestli byla zahanbená, nebo naštvaná a to mě ničilo ještě více. "Ano matko..."
"Omlouvám se paní Piercová, ale toto byl můj nápad. Naléhal jsem na ni, aby se mnou strávila den. Prosím, at z toho nemá žádné potíže, veškerou zodpovědnost beru na sebe."
"Ne, to není pravda matko. Není to jeho chyba, já souhlasila a..." Matka se usmála a zvedla obě dlaně. "Dost. Oba dva. Žádné problémy nikdo mít nebude. Vím jaké to je, být zamilovaný, já dělala také spoutu věcí, které se vzpíraly pravidlům, ani jednoho z vás neobvinuji. Ted, jak už jsem řekla, se vrátíme zpět. Můj piknik s dcerou byl vyčerpávající." Nasedla do kočáru a čekala. "Tak jedeme?"


Dodatek: Tak co si myslíte? :)) Snad se vám to líbilo. Děkuju moc za komentáře, opravdu si jich cením i když si je poslední dobou nezasloužím. Jste užásní! Lin :*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl jsem tady

KLIK :) 100% (1413)

Komentáře

1 Janča Janča | 18. listopadu 2014 v 17:41 | Reagovat

Kouzelné! :-) Jsem ráda, že Damon dal najevo své city, ale pořád se nemůžu zbavit špatného pocitu. Vždy, když se objeví Katherine, je okouzlený a najednou žádá Elenu o ruku? Myslím, že by měl ukázat svou lásku trochu výrazněji... A také mám pocit, že Katherine si už brzo bude vybírat muže a Damon je docela výrazným adeptem...
A ještě k těm komentářům. Ty si je zasloužíš, nejde o kvantitu, ale o kvalitu ;-)

2 Kamun Kamun | 18. listopadu 2014 v 18:03 | Reagovat

Jé to je nádhera, jak ji vyznal svou lásku, to bylo tak romantické. No prostě kouzelné. A jak se ji ptal, jestli ji může políbit, to bylo fakt sladké. :-D Elena by měla srát na pravidla a Katherine a být s ním, jak jen to jde. ;-) Moc se těším na pokračování, prosím přidej brzo další díl.

3 Lili Lili | 18. listopadu 2014 v 18:07 | Reagovat

Tak to teda ne, ty si komentáře zasloužíš vždycky, píšeš totiž úžasně. :-)
A pokud jde o tenhle díl, tak nemám co dodat, prostě boží. Já ty tvé povídky prostě žeru. :-D

4 Anonym Anonym | 18. listopadu 2014 v 18:13 | Reagovat

Abych řekla pravdu, tak jsem se na tenhle díl strašně těšila a vůbec mě nezklamal. Ten piknik byl bombastický. ;-) Těším se, jak se to bude vyvíjet dál, doufám, že se o jejich lásce nedozví Katherine. :-?

5 mona mona | 18. listopadu 2014 v 18:32 | Reagovat

Piknik byl naprosto skvělý, to vyznání wow, to bylo grandiózní :-) matka by mohla hrát skvělou roli v téhle situaci ;-)

6 Anett Anett | 18. listopadu 2014 v 19:46 | Reagovat

dokonalý díl :-) snad se o nich nedozví otec nebo Katherine ???  :-)

7 Molly Abedi Molly Abedi | Web | 18. listopadu 2014 v 20:42 | Reagovat

Tento díl mě naprosto odrovnal, dokonalé :D . Nejspíš miluju její mámu! :D A zajímalo by mě, co Klaus všechno plánuje

8 vida vida | 19. listopadu 2014 v 8:09 | Reagovat

to bylo naprosto skvělý :-)...Elča byla hodně překvapená, ale nedivím se jejím pochybmostem. Matka je skvělá. Mohla by jim pomáhat. A nevím, kde si vzala, že si je nezasloužíš :-)

9 Flossiealbug Flossiealbug | E-mail | 25. července 2017 v 23:25 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captcha breaking of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
Good luck!

XRumer20170725

10 CarolynCib CarolynCib | E-mail | 6. srpna 2017 v 6:10 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas recognition of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another categories of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later!

XRumer201708

11 Avito777boist Avito777boist | E-mail | 15. srpna 2017 v 21:15 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Здравствуйте, дорогие друзья!</b>

Рады будем предоставить Всем вам сервис по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам нужны конкретные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если необходим залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных клиентов гибкая система бонусов и скидок!
Гарантия:

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим... <b>А также, гасим Штрафы ГИБДД за 65% ...</b>

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!

<b>канал Телеграмм  @t.me/avito50 </b>
________

авито бу
акции авито
велосипеды распродажа скидки москва авито
авито сургут бесплатные объявления
авито одежда пакетом +для девочки

12 Georgeboype Georgeboype | E-mail | Web | 21. srpna 2017 v 11:31 | Reagovat

<a href=http://cyril-leytsihovich.ml/>список знакомых млм, сетевой маркетинг приглашение</a>

13 Darinast Darinast | E-mail | Web | 22. srpna 2017 v 22:12 | Reagovat

Когда делала сайт, даже не задумывалась, станет он трафиковым или нет. На нем я реализовывала себя – это было основным. Мой сайт предполагает в большем женскую аудиторию, в сети похожих очень много. Магазин молодежной одежды – распространенная, конкурентная среда. В начале я была наполнена слепым оптимизмом, создавала сайт особенным, красивым, уникальным. Тогда все казалось легко. Однако, посещаемость практически нулевая, прибыль, естественно, тоже. Приятель нашел сеошников, которые продвинут мое творение. Обрадовалась.

Признаюсь, сама предпринимала попытки продвинуть сайт, немного поднять позиции. Отнюдь, успехов я не достигла. Пришла к выводу, что это должно быть точно в комплексе, организованно, в системе. Я сдалась.

Обратилась к ребятам http://prodvizheniya.net . Тут порадовал простой интерфейс этого сайта. Здесь же обнаружила ответы на все очевидные для меня вопросы. Хорошая консультация простым языком, разъяснение супер. Я заказала тариф «статейный», он самый лучший. Супер-результат за минимальное время! Если Вы хотите заказать продвижение сайта – обращайтесь к ним, не разочаруетесь. Да, и еще, был бонус - приятная скидка. Цены тарифов классные, честные. Компетентные, опытные специалисты, свой подход. Обратят внимание на особенность именно Вашего сайта, повысят его интерес, привлекут клиентов. В моем случае, прибыль зависит от популярности. Так что, эти ребята - гарантия моего бизнеса в сети.

14 Georgeboype Georgeboype | E-mail | Web | 23. srpna 2017 v 16:55 | Reagovat

<a href=http://cyril-leytsihovich.ml/>uds game mlm, сетевой маркетинг осэ</a>

15 Avito321lic Avito321lic | E-mail | 29. září 2017 v 2:10 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Здравствуйте, дорогие друзья!</b>

Всегда рады предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам надо  определенные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если нужен залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

кроссовки нью баланс купить на авито
как создавать несколько аккаунтов на авито
аккаунты авито бесплатно
создать свой аккаунт на авито
как удалиться с аккаунта на авито

18 SteevNax SteevNax | E-mail | Web | 4. června 2018 v 20:29 | Reagovat

alta california botanicals dosage for amoxicillin
<a href="http://myamoxilok.com">amoxicillin-clavulanate 875-125</a>
amoxicillin trihydrate clavulanate potassium uses
<a href=http://myamoxilok.com#amoxyclav>amoxi-clav</a>
gynaecosid dosage for amoxicillin

19 SteevNax SteevNax | E-mail | Web | 5. června 2018 v 1:45 | Reagovat

duration of side effects of amoxicillin clavulanate
<a href="http://getamoxilok.com">amox/k clav 875-125</a>
clavulin amoxicillin clavulanate rash
<a href=http://getamoxilok.com#augmentin+875-125>amoxicillin medscape</a>
amoxicillin dosage 500 mg 3 times a day medical abbreviation

20 SteevNax SteevNax | E-mail | Web | 5. června 2018 v 11:33 | Reagovat

kurtki churna dosage for amoxicillin
<a href="http://myamoxilok.com">amoxclav</a>
ivig dose calculator for amoxicillin
<a href=http://myamoxilok.com#amox/k+clav>amoclav</a>
does amoxicillin pills go bad

21 KiiraNax KiiraNax | E-mail | Web | 6. června 2018 v 21:11 | Reagovat

celestene bebe dosage for amoxicillin
<a href="http://getamoxilok.com">amox/k clav 875-125</a>
ala hist dm dosing amoxicillin
<a href=http://getamoxilok.com#amox/k+clav>amox/k clav</a>
dairy products with amoxicillin

22 MarkNax MarkNax | E-mail | Web | 11. června 2018 v 12:29 | Reagovat

somatostatina nombre commercial y generico de cialis
<a href="http://cialis-gg.com">buy 20 mg cialis</a>
malaysia fact sheet cialis
<a href=http://cialis-tt.com#buy+20+mg+cialis>buy generic cialis</a>

23 MarkNax MarkNax | E-mail | Web | 7. července 2018 v 12:30 | Reagovat

canadian pharmacy cialis 20mg
<a href="http://cialis-tt.com">buy generic cialis online</a>
cialis benefits and side effects
<a href=http://cialis-gg.com#brand+cialis+online+mail-order+pharmacies>cialis pills</a>

24 MarkNax MarkNax | E-mail | Web | 9. července 2018 v 21:10 | Reagovat

megzta liemene moteriska viagra
<a href="http://viagra-gg.com">generic viagra prices</a>
taking viagra at a young age bad
<a href=http://viagra-gg.com#buy+viagra+generic>viagra pills</a>

25 MarkNax MarkNax | E-mail | Web | 20. července 2018 v 17:06 | Reagovat

can you cut up cialis online
<a href="http://cialis-easy.com">liquid cialis</a>
htaccess redirect non www to www generic cialis
[URL=http://cialis-easy.com#buy+20mg+cialis ]cialis from canada[/URL]

26 MarkNax MarkNax | E-mail | Web | 20. července 2018 v 22:20 | Reagovat

ranidil 150 controindicazioni cialis
<a href="http://cialis-easy.com">generic cialis</a>
best cialis online
<a href=http://cialis-easy.com#cialis+tablets+5mg-10mg+or+20+mg>tadalafil 5 mg</a>

27 MarkNax MarkNax | E-mail | Web | 21. července 2018 v 3:56 | Reagovat

empacod generic cialis
<a href="http://cialis-easy.com">tadalafil 20 mg</a>
cialis drug price
<a href=http://cialis-easy.com#cialis+on+line>cialis 5mg</a>

28 MarkNax MarkNax | E-mail | Web | 21. července 2018 v 8:52 | Reagovat

ecofenac 50 wirkstoff cialis
<a href="http://cialis-easy.com">cialis printable coupons</a>
buy cheap cialis online reviews
[URL=http://cialis-easy.com#20mg+cialis ]cialis uk[/URL]

29 MarkNax MarkNax | E-mail | Web | 21. července 2018 v 9:14 | Reagovat

cialis 20mg how to take
<a href="http://cialis-easy.com">cialis coupon</a>
sulfacleanse generic cialis
<a href=http://cialis-easy.com#cialis+on+line+no+pres>buy cialis online</a>

30 MarkNax MarkNax | E-mail | Web | 21. července 2018 v 9:31 | Reagovat

dosis cialis 20 mg
<a href="http://cialis-easy.com">cialis coupons</a>
venta de cialis generico mexico
<a href=http://cialis-easy.com#buy+tadalafil>generic cialis at walmart</a>

31 MarkNax MarkNax | E-mail | Web | 22. července 2018 v 1:34 | Reagovat

anita vermifugo generico de cialis
<a href="http://cialis-easy.com">cialis printable coupons</a>
cialis 5mg buy in australia
[URL=http://cialis-easy.com#cialis+super+active+online+mail-order+pharmacies ]cheap cialis 20mg[/URL]

32 MarkNax MarkNax | E-mail | Web | 22. července 2018 v 6:52 | Reagovat

abnoba viscum abietis 20mg cialis
<a href="http://cialis-easy.com">cialis 5 mg</a>
sibutramina generico de cialis
[URL=http://cialis-easy.com#cheap+tadalafil+online ]coupon tadalafil[/URL]

33 MarkNax MarkNax | E-mail | Web | 22. července 2018 v 20:38 | Reagovat

cialis price per pill
<a href="http://cialis-easy.com">buy cialis online</a>
de ti am gresit generic cialis
<a href=http://cialis-easy.com#tadalafil+cost>cialis cost</a>

34 MarkNax MarkNax | E-mail | Web | 23. července 2018 v 7:18 | Reagovat

melbourne beats 2014 megamix #2 dj cialis hdb
<a href="http://cialis-easy.com">cialis on line</a>
donde comprar generico de cialis dose
<a href=http://cialis-easy.com#cheap+cialis>generic cialis tadalafil</a>

35 MarkNax MarkNax | E-mail | Web | 23. července 2018 v 17:24 | Reagovat

20 mg cialis effects on fertility
<a href="http://cialis-easy.com">cialis medication</a>
aspavor generic cialis
[URL=http://cialis-easy.com#brand+cialis+online+mail-order+pharmacies ]black cialis online mail-order pharmacies[/URL]

36 MarkNax MarkNax | E-mail | Web | 24. července 2018 v 14:52 | Reagovat

dci cialis online
<a href="http://cialis-easy.com">purchasing cialis on the internet</a>
nebenwirkungen thiamazol 20mg cialis
[URL=http://cialis-easy.com#cialis+professional+online+mail-order+pharmacies ]coupon cialis[/URL]

37 MarkNax MarkNax | E-mail | Web | 11. srpna 2018 v 19:36 | Reagovat

gabirol capsulas de 100mg viagra
<a href="http://viagra-nice.com">viagra over the counter</a>
clavulin bd generico do viagra
<a href=http://viagra-nice.com#viagra+buy>viagra without a doctor prescription</a>

38 MarkNax MarkNax | E-mail | Web | 12. srpna 2018 v 8:55 | Reagovat

farmacia online portugal cialis vs viagra
<a href="http://viagra-nice.com">100 mg viagra lowest price</a>
100mg viagra vs 20 mg cialis reviews
<a href=http://viagra-nice.com#sildenafil+cost>buy viagra 100mg</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama