The Sweet Taste Of Pain 7.díl

8. listopadu 2014 v 17:09 | LinDee |  The Sweet Taste Of Pain


Elena:
"Takové hlouposti. Ti ubozí lidé uvěří čemukoliv, co jim tisk nabídne. Tupci. Bezmozci!" Položila jsem šálek a věnovala mírný pohled otci. Byl celý naštvaný z těch slov, které se v tisku objevily. Neměla jsem nai tušení, že by o nich někdo další věděl. Já nikomu nic neřekla. Né jen, že jsem nemohla, ale ani bych to neudělala. Neměla jsem důvod.
"Ty tomu nevěříš otče?" Brada mu poklesla, oči se zůžily do malých štěrbinek a on se zdál zahanbený. "Neříkej že mám doma taky nějakého blázna! Co blázna, IDIOTA! Kdo by mohl věřit v něco tak nereálného a bláznivého, jako jsou upíři?! Nechceš mi říct, že věříš i ve vlkodavy že ne? Musel bych se hanbou jen propadat!"
Jeho silná slova udeříla přímo do mé hrudi. Věděla jsem, že otec ke mě neoplývá láskou, ale vživotě mě ještě nenazval idiotem. A rozhodně ne, před plným stolem lidí. Mé tváře zčervenaly a oči se zalily zadržovanými slzami. Nechtěla jsem plakat, ale byla jsem ztrapněná a to moc dobře nenesu.
"Já... nechtěla jsem říct že... nemyslím si že..."
"Mlč radši dcero! Pak si ještě naši hosti budou myslet, že je naše Katherin stejně hloupá jako ty." A dýka v mém srdci mě proťala skrz na skrz. Katherin s pár ostatními lidmi se smály, ale nastěstí se našlo i pár lidí, kterým se mne zželilo. Například pan Damon. "Já si naopak myslím, že má slečna Elena otevřenou mysl všelijakým věcem, tudíž ji nikdy nic nepřekvapí. Je to prozíravá mladá žena, která nic nevidí nemožné. To se každému člověku hodí. A i kdyby to byly, nebo nebyly hlouposti, alespoń ji můžeme pochválit za veliký rozvoj fantasie. Co myslíte? Nicklausi?"
Překvapila mne jeho přemilá slova a ještě více, když předal slovo panu Nicklausovi. Sice jsem si všimla, že pro mne má jistou slabost, ale nymslela jsem si, že mi pomuze z tohoto faux pas vybruslit. Opak se ale stal pravdou. "Já s vámi souhlasím Damone. Elena je velice chytrá dívka pane Pierci, dokonce si troufám říci, že by mohla uspět na vyšších místech vedení. Být třeba pravou rukou a rádkyní pana starosty. Má veliký přehled a to, že bere v potazu i toto nadpřirozeno, by ji jen dodávalo kvalifikaci. Měla by podporu ve všech zákoutích. Velice fikané slečno."
Zalapala jsem podechu a mírně jsem se uklidnila. Otec bude zuřit. Bude řvát a prskat, az všichni odejdou, ale prozatím jsem byla šťastná. Nikdo už ve mne neviděl tu hloupou holku, ale naopak velice inteligentní a všestranou. Budu jim za to muset pozdeji poděkovat. "Oh, děkuji vám pánové. Oběma." Pokývli ale pan Damon mi k tomu poslal ještě malé laškovné mrknutí.
Poslední dobou jsem s ním trávila většinu ran. Vstával velice brzo, stejně tak jako já, tudíž jsme spolu většinou snídali. Byl to spíše takový malý překrm, ale aspon nám nekručelo v žaludcích.
"Omlouvám se, ale mohla by jsi mi podat džbán s vodou sestro?" Proč ne. Vzala jsem jedno ucho a vstávala jsem. Na neštěstí do mne strčil sestra loket a celá obsah džbánu se mi vylil na dekolt.
"Oh pro pána Boha! Omlouvám se! Jsi zmoklá?" Hlas sice zněl opravdu omluvně, ale její oči říkaly, že pokud ještě nekdy dostanu víc pozornosti než ona, budu za to pykat. "Nic se nestalo. Půjdu se převléct. Omluvte mne pánové."
"Neomlouvej se, nikomu tu chybět nebudeš." To už navztekalo moji matku. "Pojd se mnou Katharino." Když se jí nechtělo, kvůli matčinému rozhněvanému pohledu, dodala. "IHNED. Do pokoje." Sice byla Katharina už dospělá, ale stále to byla její matka.
Nechtěla jsem tam být na celou show. Vzala jsem si sukni a běžela po schodech do mé lóže. Slyšela jsem za sebu kroky, ale typovala jsem to na nějakou služebnou. Pro mé překvapení, to služebná nebyla. Byl to pan Damon.
"Co tu děláte?"
"Omlouvám se, že jsem vás tak nepatřičně doprovázel, ale chtěl jsem se jen zeptat, jestli by jste se mnou zítra nestrávila pár chvil. Víte přeci, že vaše sestra má schůzku s panem Elijahou a váš otec má spousty práce s panem Nicklausem a mým bratrem. Myslel jsem, že bych šel s pány Lockwoodovými na lov, ale radši bych strávil den s vámi." Celá rozpolcená jsem mu hleděla do očí. Hrozivě moc jsem chtěla. Nechtěla jsem nic jiého než strávit s ním den, ale kdyby se to někdo dozvěděl... Byla bych ve velkém maléru.
"Já... moc bych ráda ale..."
"Když doopravy chcete, pak žádné ale nejsou. Nemusí se to nikdo dozvědět Eleno. Uděláme si pěkný den. Co říkáte?" Po krátkém uvážění jsem kývla.
"Bude mi ctí s vámi strávit den pane Salvatore."
"Má úcta slečno Piercová...." Pohlédnul na mé mokré šaty a pak na složité šněrování. "Nechci být nezdvořilý slečno, ale byl bych poctěn kdybych vám mohl uvolnit šněrování, aby jste se mohla převléknout. Nechceme přece, aby jste onemocněla že? Ve vší počestnosti samozřejmě." Zasmála jsem se a svolila jsem. Počkala jsem až zavře dveře a následně jsem se otočila, zapínáním k němu.
"Páni, to je ale spousta knoflíčků a bavlnek."
"To mi povídejte. Vy v tom alespon chodit nemusíte." Zasmál se. Pomalu chytil vrchní cvočku a rozepnul jí. Cítila jsem, jak se šaty začaly povolovat, ale mnohem více jsem cítila jeho prsty lehce se dotýkající mé kůže. Zasýpala jsem, tím zvláštním pcitem, který mi naháněl husí kůži a zhluboka jsem se nadechla. Musela jsem krotit své emoce.
Pomalu se zaháknul prstem o bavlnku a začal ji vytahovat. z korzetu. Položil si jednu dlan na mé holé rameno a dělal jím jemné kroužky, jenž povolovaly moje srdce víc a víc. "Máte tu tak krásně jemnou kůži..." Znovu jsem se nadechla. Pane Bože! Postupně se mne dotýkal víc než muj korzet rozepnul úplně. Zůstala jsem k němu stát zády. Kdybych se otočila, mohl by vidět mou touhu v očích a to by bylo nebezpečné.
"Asi už půjdu... Moc se těším na zítřek slečno. Budu na vás čekat jako obvykle v zahradě."
"Moc se budu těšit." Šeptla jsem. Na víc jsem se nezmohla. Právě jsem porušila tisíce mravních kodexů. Matka by se za mě styděla.
"Snad omluvíte to, co hodlám udělat." Nedal mi ani šanci na otázku nebo jen pohyb a přitisknul své teplé rty na mezeru mezi krkem a ramenem. Zatřásla jsem se tím krásný pocitem a zavřela jsem oči. "O-omluvím vás."
"Dobře tedy. Zítra nashledanou." Dveře se zavřely, ale moje srdce bilo stále stejně rychle.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Byl jsem tady

KLIK :) 100% (1413)

Komentáře

1 Janča Janča | 8. listopadu 2014 v 20:11 | Reagovat

Krásné! Jsem na Katherine opravdu naštvaná... Proč je pořád tak strašně sobecká?! Ale aspoň Elenu dostala do té zvláštní situace s Damonem :D Jsem zvědavá na jejich společný den, ale nemyslím si, že to zůstane v utajení. Na to je Katherine ohledně svých nápadníků až moc podezřívavá!

2 Molly Abedi Molly Abedi | Web | 8. listopadu 2014 v 23:28 | Reagovat

Nádherné! Naprosto Eleně závidím :D , na Katherine jsem příšerně moc naštvaná, stejně tak na jejího otce, ale i tak tu povídku miluju čím dál víc :D

3 mona mona | 9. listopadu 2014 v 1:14 | Reagovat

Opět úžasný, Katherine opět nezklamala. Ta schůzka určitě nezůstane utajená :-D myslím si že jí teď Katherine bude sledovat

4 :) :) | 9. listopadu 2014 v 10:18 | Reagovat

Úžasné, těším se na další♥

5 Kamun Kamun | 9. listopadu 2014 v 14:11 | Reagovat

Jů, mezi nima to teda jiskří. Jo a Katherine mi leze na nervy, to s tou vodou přehnala. :-|

6 Lili Lili | 9. listopadu 2014 v 14:12 | Reagovat

Páni, těším se na další díl. Ten konec mě dostal. Už se nemůžu dočkat na ten jejich den. ;-)

7 Anonym Anonym | 9. listopadu 2014 v 14:13 | Reagovat

Úžasná kapitola. Jen tak dál. :-)

8 vida vida | 10. listopadu 2014 v 7:46 | Reagovat

řekla bych že Kat trošku žárlí na El. Je o ni zájem a to nemůže překousnout. Bude jí dělat naschvály i dál. Taky si myslím že tajná schůzka nebude nakonec tajnou :D :D

9 Vendy Vendy | 20. listopadu 2014 v 19:58 | Reagovat

viem,že je to nemožné ale bola by sranda ak by tato poviedka skončila Klaus+Elena :-D  :-D  :-D  :-D  :-D

10 CarolynCib CarolynCib | E-mail | 5. srpna 2017 v 3:00 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another categories of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later ;)

XRumer201708

11 CarolynCib CarolynCib | E-mail | 5. srpna 2017 v 19:03 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha breaking of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another subtypes of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
Good luck!

XRumer201708

12 Dol33larpt Dol33larpt | E-mail | 13. srpna 2017 v 0:03 | Reagovat

<b>Добро пожаловать на наш сайт</b>
<b>V.I.P. Услуги
OpenVPN
DoubleVPN Service
Proxy/Socks Service</b>
<a href=http://0.00000007.ru/2#VPaD80yWkV>
<img>http://0.00000007.ru/3#0xK56kx4w0</img>
</a>
------------------------
Всегда большое количество socks и proxy серверов онлайн
на сегодняшний день: 33557 IP в 198 странах
<b>Высокая анонимность - мы гарантируем, что наши эксклюзивные прокси сервера целиком и полностью анонимны</b>
(тоесть не ведут логов и не модифицируют http заголовки)</b>

Шифрация траффика до сокс сервера, собственные технологии туннелирования траффика!
Сверхнадёжная защита IP и абсолютно всех соединений без применения VPN
Возможность защищённого соединения с сокс серверами включена на всех тарифах! Замаскировать или поменять ваш IP можно 2-я кликами мышки.

<b>Совместимо с Windows 2k/2k3/XP/Vista/Seven/Win8
Совместимо с MacOS, Linux, BSD (100% работоспособность через WINE)
Совместимо с любыми виртуальными машинами</b>

Безусловно САМЫЕ дешевые расценки на безлимитный доступ при самом высоком качестве
Наше правило - больше приобретаешь - меньше платишь
Возможность выбора наиболее подходящего анонимного прокси сервера - фильтрация по маске
-IP Hostname Language Uptime Country City Region-
Неизрасходованные прокси не сгорают при завершении срока действия аккуанта.
ICQ бот на всех абсолютно тарифных планах!
<b>Профессиональная техподдержка</b>
Автоматическая оплата средствами популярных платёжных систем WebMoney , PerfectMoney и BITCOIN
Полностью Анонимный VPN Сервис
Доступ по защищённому https протоколу
<b>Всё что необходимо для получения доступа это зарегистрироваться и произвести оплату!</b>

<a href=http://0.00000007.ru/2#E0UeP1r898>Vip proxy</a>
__________
обход блокировки 2017
список анонимных прокси
прокси сервер онлайн
бесплатные прокси россия

13 Avito777boist Avito777boist | E-mail | 15. srpna 2017 v 22:38 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Приветствую вас, дорогие друзья!</b>

Будем рады предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, совершенно новые). Если Вам требуются определенные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если требуется залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!
Гарантия:

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим... <b>А также, гасим Штрафы ГИБДД за 65% ...</b>

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!

<b>канал Телеграмм  @t.me/avito50 </b>
________

авито квартиры
авито нижний доска бесплатных объявлений
авито бесплатная продажа
аккаунты авито купить c баланс
авито бесплатные объявления квартира

14 CrbnUnceni CrbnUnceni | E-mail | Web | 21. září 2017 v 9:05 | Reagovat

quick personal loans online - http://personalnerloan.org/ cash loans online no credit check <a href=http://personalnerloan.org/>personal loans online</a> ’

15 Hhhjcrique Hhhjcrique | E-mail | Web | 21. září 2017 v 20:09 | Reagovat

payday loans no credit check direct lender
<a href="http://personalacrb.org/">bad credit personal loans</a>
cash advance credit cards
<a href=http://personalacrb.org/>bad credit personal loans</a> ’

16 BvbnInsisk BvbnInsisk | E-mail | Web | 21. září 2017 v 20:09 | Reagovat

best online payday loans
<a href="http://paydayhhkl.org/">payday loans online</a>
need payday loan today
<a href=http://paydayhhkl.org/>fast payday loan</a> ’

17 BbecMeeste BbecMeeste | E-mail | Web | 21. září 2017 v 21:02 | Reagovat

credit consolidation
<a href="http://paydayvax.org/">online payday loans</a>
bad credit loans guaranteed approval
<a href="http://paydayvax.org/">online payday loans</a> ’

18 VqvqOntow VqvqOntow | E-mail | Web | 24. září 2017 v 12:20 | Reagovat

cheap cialis
<a href="http://gawcialis.com/">generic cialis</a>
what is cialis
<a href=http://gawcialis.com/>cialis online</a> ’

19 FsvAdders FsvAdders | E-mail | Web | 24. září 2017 v 12:59 | Reagovat

buy cialis generic
<a href="http://retcialis.com/">cialis online</a>
cialis dosage instructions
<a href="http://retcialis.com/">buy cialis</a> ’

20 Ldvthoums Ldvthoums | E-mail | Web | 24. září 2017 v 21:00 | Reagovat

viagra purchase
<a href="http://fuyviagraf.com/">viagra online</a>
female viagra cream
<a href=http://fuyviagraf.com/>generic viagra</a> ’

21 Azsvthoums Azsvthoums | E-mail | Web | 25. září 2017 v 21:55 | Reagovat

price viagra
<a href="http://viagraonszb.com/">buy viagra</a>
viagra sildenafil citrate
<a href=http://viagraonszb.com/>viagra online</a> ’

22 LvvdIgNify LvvdIgNify | E-mail | Web | 27. září 2017 v 1:47 | Reagovat

buy generic viagra online - https://viagraciom.com
online viagra sales <a href=https://viagraciom.com>buy viagra</a> ’

23 Avito321lic Avito321lic | E-mail | 29. září 2017 v 5:23 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Здравствуйте, дорогие друзья!</b>

Всегда рады предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам надо  конкретные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если необходим залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

как перевести с авито деньги
как на авито отвязать свой номер от чужого аккаунта
как завести на авито много аккаунтов
авито продам аккаунт
аккаунте avito

24 Fvteagesse Fvteagesse | E-mail | Web | 30. září 2017 v 13:45 | Reagovat

fast payday loan
<a href="https://loansonlinevaec.org">payday loan online</a>
financial
<a href=https://loansonlinevaec.org>payday loans</a> ’

25 DrbecInvode DrbecInvode | E-mail | Web | 1. října 2017 v 23:14 | Reagovat

viagra use - http://viagraoplws.com/
cheapest viagra online <a href="http://viagraoplws.com/">generic viagra</a> ’

26 Fwjjagesse Fwjjagesse | E-mail | Web | 3. října 2017 v 16:44 | Reagovat

getting out debt
<a href="https://paydayllae.com/">payday loans online same day</a>
bad credit no payday loan
<a href=https://paydayllae.com/>payday loans no credit check</a> ’

27 VbolOntow VbolOntow | E-mail | Web | 8. října 2017 v 19:10 | Reagovat

buy cialis online canada
<a href="https://genonlinecialis.com">cialis online</a>
prices cialis
<a href=https://genonlinecialis.com>cialis online</a> ’

28 AlysonRvf AlysonRvf | E-mail | Web | 9. října 2017 v 1:57 | Reagovat

My friend and I went camping the other day. It was a horrible experience, as he wouldn't let me sleep all night. He kept talking about random subjects and cried about his wakefulness. I totally told him to <a href=https://www.snowdonrailway.co.uk/phpunit/tramadol-50-mg-street-price>Contact</a> and deal with it.

29 BethanyWxc BethanyWxc | E-mail | Web | 11. října 2017 v 0:10 | Reagovat
31 EgqeInsisk EgqeInsisk | E-mail | Web | 19. října 2017 v 18:48 | Reagovat

a plus payday loan
<a href="https://loansczne.com/">payday loans</a>
a payday loan check
<a href=https://loansczne.com/>payday loans online</a> ’

32 Vnngurgect Vnngurgect | E-mail | Web | 21. října 2017 v 4:08 | Reagovat

where can you buy viagra - http://q1pharma.com/
soft tabs viagra <a href=http://q1pharma.com/>Viagra tablets</a> ’

33 Avito321lic Avito321lic | E-mail | 28. října 2017 v 6:07 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Мое почтение, дорогие друзья!</b>

Всегда рады предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам требуются определенные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если требуется залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

авито деньги в долг в уфе под расписку
продажа аккаунтов от вот на авито
приложение avito запрашивает доступ к вашему аккаунту
украли аккаунт на авито
как положить деньги на авито через телефон

35 KeefOvemn KeefOvemn | E-mail | Web | 1. listopadu 2017 v 3:30 | Reagovat

check cashing loan - https://paydaybdrfs.com
instant payday loan no credit <a href=https://paydaybdrfs.com>payday loans no credit check</a> ’

36 Zhannadeelf Zhannadeelf | E-mail | Web | 5. listopadu 2017 v 23:42 | Reagovat

generic viagra arizona

      <a href=http://cheapviagraols.com/>online viagra</a>

    <a href="http://cheapviagraols.com/">buy viagra</a>

    recreational viagra use

37 SteevNax SteevNax | E-mail | Web | 5. června 2018 v 1:35 | Reagovat

liposomal amphotericin b pharmacokinetics of amoxicillin
<a href="http://myamoxilok.com">amoxclav</a>
panaeolina foenisecii dosage for amoxicillin
<a href=http://getamoxilok.com#amoxicillin+500+mg+dosage+instructions>amoxicilina 500 mg</a>
amoxicillin macrolide antibiotic

38 SteevNax SteevNax | E-mail | Web | 5. června 2018 v 21:54 | Reagovat

metyrapone 250mg amoxicillin
<a href="http://getamoxilok.com">augmentin 875-125</a>
pinamox caps 250mg amoxicillin for cats
<a href=http://myamoxilok.com#amoxi>amoxicillin medscape</a>
amoxicillin 875 mg indicaciones para

39 SteevNax SteevNax | E-mail | Web | 6. června 2018 v 16:14 | Reagovat

diprospan dosage of amoxicillin
<a href="http://myamoxilok.com">amox clav</a>
betamox plus dosage for amoxicillin
<a href=http://getamoxilok.com#amoxicillin+500>amoxicilina 500 mg</a>
vivelle dot usual dosage of amoxicillin

40 KiiraNax KiiraNax | E-mail | Web | 6. června 2018 v 21:01 | Reagovat

organolead reactions to amoxicillin
<a href="http://myamoxilok.com">amoxclav</a>
semaxanib pharmacokinetics of amoxicillin
<a href=http://getamoxilok.com#amoxicillin/clavulanate+875/125>amoxicillin 1000</a>
dente inflamado amoxicillin suspension

41 MarkNax MarkNax | E-mail | Web | 7. července 2018 v 15:59 | Reagovat

karachi viagra vs cialis
<a href="http://cialis-gg.com">generic cialis tadalafil</a>
buy 5mg cialis online
<a href=http://cialis-tt.com#canadian+cialis>generic cialis tadalafil</a>

42 MarkNax MarkNax | E-mail | Web | 7. července 2018 v 23:27 | Reagovat

iba kolding erfahrungsbericht cialis
<a href="http://cialis-tt.com">cialis on line</a>
united healthcare cialis
<a href=http://cialis-tt.com#purchasing+cialis+on+the+internet>cialis online</a>

43 MarkNax MarkNax | E-mail | Web | 10. července 2018 v 23:16 | Reagovat

sc viagra
<a href="http://viagra-gg.com">viagra generic</a>
herbal viagra green box
<a href=http://viagra-gg.com#where+to+buy+viagra>sildenafil online</a>

44 MarkNax MarkNax | E-mail | Web | 11. července 2018 v 4:20 | Reagovat

stifficade viagra online
<a href="http://viagra-gg.com">canadian viagra</a>
paracress herbal viagra
<a href=http://viagra-gg.com#coupon+viagra>viagra for sale</a>

45 MarkNax MarkNax | E-mail | Web | 20. července 2018 v 23:01 | Reagovat

omeprazole tardis farma 20mg cialis
<a href="http://cialis-easy.com">cialis cost</a>
josselin cialis 2012 nissan
<a href=http://cialis-easy.com#cialis+sale>buy cheap cialis online</a>

46 MarkNax MarkNax | E-mail | Web | 12. srpna 2018 v 3:00 | Reagovat

combisartan generico do viagra
<a href="http://viagra-nice.com">50 mg viagra</a>
terpin codein 100mg viagra
<a href=http://viagra-nice.com#superdrug+viagra>viagra online paypal uk</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama