The Sweet Taste Of Pain 6.díl

2. listopadu 2014 v 12:37 | LinDee |  The Sweet Taste Of Pain


Elena:
Už je to pár dní a já jsem nebyla schopna zbavit se těch děsuplných nočních můr. Celé večery jsem probděla a celé dny prostrachovala. Snažila jsem se chovat, jako by se nic nedělo a většinou to fungovalo, ale dne? Dnes byly moje sny více než živé a hrozivější než kdy dříve. Dnes, jsem se bála vlastního stínu.
Vyhybala jsem se bratrům Mikaelsnovým jak jen to bylo možné, dokonce jsem se pokusila vyhnout se i panu Damonovi, ale to už se zdálo těžší. Jelikož věděl o mých snech, dával na mne pozor. Bylo to od nej sice moc milé, ale od snů mne uchránit nemůže.

"Slečno Eleno?" Lekla jsem se tak, že jsem vyskočila dobru stopu nad zem. Tělo mi zalil pot a husí kůže. Byla to přirozená reakce. "Omlouvám se, nechtěl jsem vás vylekat. Jen jsem se chtěl zeptat, jak to zvládáte." Pronikavý pohled pana Elijahy mě donutil postavit takové hradby, přes které nepronikne ani jeho mysl. "Jsem v pořádku. Příprava na sestřina setkání nám ale neusnadnují život. Sestra chce vše perfektní a dokonalé." Udělal krok blíž, tudíž jsem se musela donutit zůstat stát a neutíkat.
"Víte o čem jsem mluvil slečno." Přikývla jsem a udělala malou úklonu. "Taktéž pane. Vše je v pořádku." Nechtěla jsem vypadat jako slaboch. Věřili mi, že to dokážu, že zvládnu tento nápor nových informací a o to jsem se také snažila.
"Dobře. Pokud by jste chtěla o něčem mluvit, stačí říci, budu vám nápomocen." Uklonil se a odešel. Byla jsem ráda. Moje tělo se začalo nezastavitelně třást a žluč se mi nahrnovala do krku. Bylo mi zle. Nemohla jsem se na nic soustředit. Byla jsem šíleně vyčerpaná, ale oka jem nemohla zamhouřiti. Měla jsem hlad, ale každé jídlo které jsem snědla, bylo do soumraku zase venku. Dělalo se mi zle dokonce i z vody. Když jsem pila, cítila jsem kovovou chuť krve. Až takový dopad na mě oné sny měly.
Zakroutila jsem hlavou, vyndala pergamen a začala jsem číst. V našem panství zůstaly jen tři rody. Salvatorovi. Mikalesonovi a Lockwoodovi. Mason a Tayler byli velice milí mladí muži, ale věděla jsem, že tam sestřino srdce netáhne. Naopak spoustu času trávila s panem Damonem, Stefanem a Elijahou.
Nevěděla jsem, proč tu vlastně ještě pan Nicklaus je. Měl s ní jednu schůzku a po vícero netoužil. Ani jsem se mu nemohla divit. Dva dominantní lidé by v manželství dělali jen potíže. Zato pan Elijah? Byl k ní velice zdvořilý a snažil se o její přízeň. Stejně jako pan Stefan s panem Damonem.
Damon mi stále tvrdil, že je má sestra zkažená, ale pokaždé když vešla do dveří ji byl uhranutý stejně jako poprvé. Vypadalo to, že by jí s radostí olízal boty kdyby si o to řekla. Byla jsem jím trochu znechucena. Ale nemohla jsem si pomoci. Když na mne promluvil, mé srdce zpívalo serenády. Když se mne pouze ledabyle dotknul, myslela jsem, že vyskočí z hrudi a vletí mu přímo do náruče. Snažila jsem se své pocity krotit, ale k ničemu to nebylo. Tah hluboké city, jsem k nikomu dřív necítila, ale byla jsem si jistá, že nezmizí jen kvůli jeho pobláznění po Katherin.

Ulehla jsem na křeslo a vzala jsem si do ruky knihu Cesta do středu Země od Verna, která byla v tomto roce vydána. Musela jsem ji mít. Když jsem se o ni dozvěděla a řekla o ni strýci, ihned mi jedno vydání poskytl.
Ta kniha byla výjmečná. Ještě nikdy nikdo se nedostal s autorstvím do takto vzdálené dimenze. Všechny ty nadpřirozené jevy, KRÁSNÉ jevy... Hlavně nikde žádní upíři, krve sající monstra. Nebyla jsem si jistá kdy, ale zjevně někde v polovině knihy jsem zavřela oči a padla do hlubokého spánku.

"Slečno Eleno." Slyšela jsem hlas, který do mého podvědomí jisto jistě nepatřil. Upíři na mne utočili, drželi pod krkem mou matku a chtěli ji zavraždit. Ne! Křičela jsem na ně, ale oni neposlouchali, jenom se smáli.
"Slečno Eleno! Eleno probuďte se." Rychle jsem otevřela víčka a ihned se mi z nich začaly valit slzy. Nemohla jsem tomu zabránit, valily se jako vodopády přes kluzké kameny v řece. Vrhla jsem se onomu pánu do náruče a vyplakávala jsem se. Ničí paže mne neobjaly, pouze mne nechávaly dělat co potřebuji. Když jsem se konečně uklidnila, zvedla jsem pohled a dívala jsem se do tváře tomu, kvůli kterému se mi to děje. Nicklaus Mikaelson.
"Já... omlouvám se pane. Nechtěla jsem... omokřila jsem vám oděv." Setřela jsem slzu a snažila jsem se popadnout zdravý rozum. Nic neřekl, jen si mě zvídavě prohlížel. "Máte noční můry." Konstatoval jednoduše.
Přišlo mi zbytečně mu lhát, stejně by se dozvěděl pravdu. "Ano." Nevím jistě proč, ale usmál se. "Jste velice silná. Ale mohla jste něco říci. Je rozdíl mezi kuráží s hloupostí slečno. K čemu by jste nám byla, kdyby jste byla celá unavená? Podívejte se mi do očí." Nebral ne, jako odpověd. Vzal mne za bradu a znovu udělal to slavné ovlivnění mysly.
"Již žádné noční můry se vám zdát nebudou. A pokud ano, sama si je přetvoříte v normální sny.," nadechnul se a pokračoval, " Bojíte se mne slečno?"
"Nebojím se vás. Nic mi neuděláte."
"Přesně tak, tak proč by se vám měli zdát zlé sny? Měli jsme přeci dohodu. Žádné zabíjení."
"Ano. Dohoda."
"Vidíte, tak co kdyby jste se omluvila a šla by jste se pořádně prospat, ale předtím si dejte alespon nějaké jídlo. Schudla jste o pár kil." Přikývla jsem jako robot, postavila jsem se a šla jsem rovnou do kuchyně.

Nicklaus:
"Něco s ní není v pořádku bratře. Nevypadala dobře, spíše na zhroucení." Jak chrabré Elijaho. Vždy se stará o dámy v nouzy.
"Mě se zdá v pořádku. Nestěžovala si." Né že by mi byla zcela ukradená, ale proč bych se zajímal dřív, než by mi o tom sama řekla? Zbytečnost. "Tys ji neviděl. Je celá pohublá a bledá. Jako by dny nespala. Kdyby se do ni opřel vítr, možná by ji dokonce unesl pryč. Musíme s tím něco udělat. Ač je to ke smíchu, ale více se otvírá tobě. Nevím přesně jak je to možné, ale je to pravda. Co kdyby ses na ní podíval. Říkal jsi, že ji potřebujeme, co s ni budeme dělat, pokud se zhroutí?"


Pro jednou měl bratr pravdu. Eleniné oči byly prázdné, kromě jediné věci. Bolesti a strachu. Měli jsme dohodu, tudíž se nemusela bát že bych svůj slib porušil. Trochu jsem jí to utřídil v hlavě.
Věděl jsem, že nám později bude k užitku a další den jsem se dozvěděl proč. Titulek hlásal spostu věcí...
HRAŇTE SE KRVESAJOVÉ SE VRACÍ Z HORORŮ DO NAŠICH ŽIVOTŮ

KUPUJTE ŽELEZNÍK! UČINNÁ OBRANA PROTI ZLU NOČNÍCH MONSTER!

POZOR NA DCERY! UPÍŘI MILUJÍ PANNENSKOU KREV!

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Líbí se vám Blood On My Hands?

Ano 54.7% (104)
Trochu 7.9% (15)
Ne 1.6% (3)
Nečtu ji 35.8% (68)

Komentáře

1 Kamun Kamun | 2. listopadu 2014 v 14:19 | Reagovat

Super, těším se na další kapitolu. Kdy přidáš Blood On My Hands? :-)

2 Lili Lili | 2. listopadu 2014 v 14:20 | Reagovat

Jů, super povídka. ;-)

3 mona mona | 2. listopadu 2014 v 15:59 | Reagovat

Skvělá kapitola, tak snad už bude elca v klidu snít

4 Renaiti Renaiti | Web | 2. listopadu 2014 v 16:23 | Reagovat

Moc hezky napsaná kapitola! Budu se těšit na další :-)...

5 Janča Janča | 2. listopadu 2014 v 19:47 | Reagovat

Bezvadná kapitola... :-) Snad už bude El lépe. A celkem se mi líbí její vztah k Niklausovi s Elijahou... Mohli by se z nich stát velice dobří přátelé, skoro jako rodina. Dokážu si to živě představit :D ;-)

6 Nika Nika | 2. listopadu 2014 v 21:27 | Reagovat

super :D

7 vida vida | 3. listopadu 2014 v 7:38 | Reagovat

super kapitola...eliáš jako vždy chrání, ale niklaus mě překvapil

8 Erin Erin | 3. listopadu 2014 v 8:38 | Reagovat

wow...tohle bude ještě hodně zajímavé....kdopak to do těch novin asi dal a to o nich jako ví ještě někdo? ;-)

9 Arlenealach Arlenealach | E-mail | 22. července 2017 v 0:06 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas breaking of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
Good luck ;)

XRumer20170721

10 Arlenealach Arlenealach | E-mail | 23. července 2017 v 1:21 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha solution of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another categories of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? You can find a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
Good luck ;)

XRumer20170721

11 Flossiealbug Flossiealbug | E-mail | 26. července 2017 v 2:00 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
Good luck ;)

XRumer20170725

12 Dol33larpt Dol33larpt | E-mail | 13. srpna 2017 v 7:22 | Reagovat

<b>Добро пожаловать на наш сайт</b>
<b>V.I.P. Услуги
OpenVPN
DoubleVPN Service
Proxy/Socks Service</b>
<a href=http://0.00000007.ru/2#14Vf449raD>
<img>http://0.00000007.ru/3#7c71cqWC3f</img>
</a>
------------------------
Всегда огромное количество socks и proxy серверов online
сейчас: 33557 IP в 198 государствах
<b>Высочайшая анонимность - мы гарантируем, что наши эксклюзивные прокси сервера целиком и полностью анонимны</b>
(тоесть не ведут логов и не видоизменяют<b> http заголовки)</b>

Шифрация траффика до сокс сервера, собственные технологии туннелирования траффика!
Сверхнадёжная защита IP и всех без исключения соединений без использования VPN
Возможность защищённого соединения с сокс серверами включена на всех тарифах! Спрятать или изменить ваш IP можно 2-я кликами мыши.

<b>Совместимо с Windows 2k/2k3/XP/Vista/Seven/Win8
Совместимо с MacOS, Linux, BSD (100% работоспособность через WINE)
Совместимо с любыми виртуальными машинами</b>

Безусловно САМЫЕ дешевые цены на анлимитный доступ при высочайшем качестве
Наше правило - больше приобретаешь - меньше платишь
Возможность выбора наиболее подходящего анонимного прокси сервера - фильтрация по маске
-IP Hostname Language Uptime Country City Region-
Неизрасходованные прокси не сгорают при окончании времени действия аккуанта.
ICQ бот на всех без исключения тарифных планах!
<b>Профессиональная техподдержка</b>
Автоматическая оплата средствами популярных платёжных систем WebMoney , PerfectMoney и BITCOIN
Полностью Анонимный VPN Сервис
Доступ по защищённому https протоколу
<b>Всё что нужно для получения доступа это зарегистрироваться и произвести оплату!</b>

<a href=http://0.00000007.ru/2#720tF100Qn>Vip proxy</a>
__________
купить прокси дешево
блокировка приложения вконтакте
openvpn 2.4
мобильные прокси купить

13 Avia777Bosy Avia777Bosy | E-mail | 17. srpna 2017 v 1:59 | Reagovat

<b>Авиабилеты по РУ за 60 процентов от цены кассы.</b> по МИРУ - 50%| <b>Телеграмм @AviaRussia</b> только этот, другие не используем.

Надежно. Выгодно. Без слётов. И БЕЗ каких-либо проблем.

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!
________

якутск москва авиабилеты дешево s7
купить авиабилеты дешево аэрофлот официальный сайт победа
поиск дешевых авиабилетов онлайн
билеты авиа +в москву дешево
дешевые авиабилеты победа онлайн

14 Georgeboype Georgeboype | E-mail | Web | 24. srpna 2017 v 4:56 | Reagovat

<a href=http://cyril-leytsihovich.ml/>млм звонки, бизнес план сетевой компании</a>

15 MariaPn MariaPn | E-mail | Web | 29. srpna 2017 v 10:55 | Reagovat

Хотели бы как-то разнообразить сексуальную жизнь? Добиться принципиально новых ощущений позволят игрушки для взрослых

Один из самых распространенных методов достичь сильных ощущений – <a href="https://afroditalove.ru/category/vibromassazher-vibrator/">купить вибратор</a>. С его помощью легко добиться стимуляции особо чувствительных зон. Только не используйте его в одиночестве, доверьтесь своей второй половине. Это упрочит вашу эмоциональную связь и позволит стать более раскованными и открытыми друг с другом.</p>
Также среди секс-игрушек распространены наручники, эрекционные кольца, стимуляторы и смазки. Начните с чего-нибудь одного, не бойтесь эксперементировать с разными вариантами, и вы скоро сможете найти то, что понравится вам и партнеру.</p>
Стоит отметить: <a href="https://afroditalove.ru/category/prezervativy/">купить презервативы</a>, вагинальные шарики, фаллоиммитаторы, вакуумные помпы, и другие игрушки для взрослых вы сможете в интернет-магазине «Афродита» (afroditalove.ru).</p>

16 SlavaEgq SlavaEgq | 5. října 2017 v 14:57 | Reagovat

My friend and I went camping the other day. It was a horrible experience, as he wouldn't let me sleep all night. He kept talking about random stories and complained about his insomnia. I totally told him to <a href=http://firmgains.com/drugs/ambien-withdrawl>interaction</a> and deal with it.

18 Charlesnix Charlesnix | E-mail | Web | 23. října 2017 v 12:46 | Reagovat

Thesis Writing Service - EssayErudite.com

If you look for a trustworthy <a href=https://essayerudite.com/thesis-writing-service/>thesis writing service</a> and want to benefit from a higher grade, your editors, proofreaders, and instructors are here to lend you a hand.
Some students afraid of hiring professional writers due to ethical issues. As a result, they fail the course due to various reasons not able to defend their degree.
You should note that there is nothing wrong with opting for a <a href="https://essayerudite.com/thesis-writing-service/" />thesis writing service</a>. EssayErudite is certainly the best place for that.

Thesis Writing Service https://essayerudite.com/thesis-writing-service/

19 BethanySql BethanySql | E-mail | Web | 25. října 2017 v 6:55 | Reagovat
20 BethanyRjw BethanyRjw | 29. října 2017 v 4:55 | Reagovat

Hey all! Lately I have been struggling with a lot of challenges. Friends and doctors keep telling me I should consider taking pills, so I may as well <a href=http://www.cakebookings.com/story.php?title=globerx24-com>link</a> and see how it goes. Problem is, I haven't taken it for a while, and don't wanna get back to it, we'll see how it goes.

21 SteevNax SteevNax | E-mail | Web | 4. června 2018 v 20:11 | Reagovat

afl vs soccer dad reactions to amoxicillin
<a href="http://getamoxilok.com">amoxicillin 500 mg dosage instructions</a>
vr reactions to amoxicillin
<a href=http://myamoxilok.com#amoxi-clav>amox/k clav</a>
itching hands and feet after taking amoxicillin after expiration

22 SteevNax SteevNax | E-mail | Web | 5. června 2018 v 11:17 | Reagovat

nerisone pomade posologie amoxicilline
<a href="http://myamoxilok.com">amox-clav 500 mg</a>
pharmacocinetique amoxicilline sandoz
<a href=http://getamoxilok.com#amoxicillin+for+ear+infection>amoxicillin/clavulanate 875/125</a>
oxazepam high dosage amoxicillin

23 SteevNax SteevNax | E-mail | Web | 6. června 2018 v 3:00 | Reagovat

amoxicillin-clav er 1 uses
<a href="http://myamoxilok.com">amoxi-clav</a>
duomox amoxicillinum
<a href=http://myamoxilok.com#amoxicillin+500+mg+dosage+instructions>para que sirve la amoxicilina</a>
amoxicillin allergy clindamycin

24 MarkNax MarkNax | E-mail | Web | 6. července 2018 v 16:20 | Reagovat

cialis 5 mg discount coupon
<a href="http://cialis-gg.com">buy generic cialis online</a>
reumofan plus 30 tablets of cialis
<a href=http://cialis-tt.com#cost+of+cialis>tadalafil 20mg</a>

25 MarkNax MarkNax | E-mail | Web | 7. července 2018 v 2:32 | Reagovat

buy cialis canada
<a href="http://cialis-gg.com">cheap cialis</a>
cialis effectivity
<a href=http://cialis-tt.com#generic+cialis>cialis cost</a>

26 MarkNax MarkNax | E-mail | Web | 7. července 2018 v 5:44 | Reagovat

cialis once daily or as needed abbreviation
<a href="http://cialis-tt.com">cialis 20mg</a>
buy cialis pills
<a href=http://cialis-tt.com#buy+20+mg+cialis>cialis for sale</a>

27 MarkNax MarkNax | E-mail | Web | 10. července 2018 v 5:18 | Reagovat

exspot antiparasitario dosaggio viagra
<a href="http://viagra-gg.com">sildenafil online</a>
hexal viagra without a doctor
<a href=http://viagra-gg.com#cheap+viagra+50+mg>cheap viagra 50 mg</a>

28 MarkNax MarkNax | E-mail | Web | 10. července 2018 v 10:03 | Reagovat

viagra effects on male fertility
<a href="http://viagra-gg.com">viagra 100 mg</a>
first day of kinderstart viagra
<a href=http://viagra-gg.com#buy+viagra+100+mg>viagra 100mg</a>

29 MarkNax MarkNax | E-mail | Web | 20. července 2018 v 13:59 | Reagovat

assuefazione al cialis online
<a href="http://cialis-easy.com">buy cheap cialis online</a>
cialis brand name online
<a href=http://cialis-easy.com#lowest+cialis+prices>cialis coupon</a>

30 MarkNax MarkNax | E-mail | Web | 22. července 2018 v 4:03 | Reagovat

cialis daily online pharmacy
<a href="http://cialis-easy.com">tadalafil generic</a>
lovarem 20 mg cialis
<a href=http://cialis-easy.com#lowest+cialis+prices>cialis cost</a>

31 MarkNax MarkNax | E-mail | Web | 23. července 2018 v 17:02 | Reagovat

gute online apotheke cialis dose
<a href="http://cialis-easy.com">buy cheap cialis online</a>
can you buy cialis safely online
<a href=http://cialis-easy.com#cheap+tadalafil+online>tadalafil 20mg</a>

32 MarkNax MarkNax | E-mail | Web | 25. července 2018 v 3:05 | Reagovat

cialis 10 mgs pictures
<a href="http://cialis-easy.com">cialis without a doctor's prescription</a>
latisse generico de cialis
<a href=http://cialis-easy.com#cialis+coupons>buy generic cialis online</a>

33 MarkNax MarkNax | E-mail | Web | 25. července 2018 v 11:10 | Reagovat

cialis de 10 o de 20
<a href="http://cialis-easy.com">cialis 20mg</a>
mezzo cialis da 2028
<a href=http://cialis-easy.com#cialis+printable+coupons>cialis pills</a>

34 MarkNax MarkNax | E-mail | Web | 11. srpna 2018 v 22:48 | Reagovat

fortzaar generic viagra
<a href="http://viagra-nice.com">viagra substitute</a>
viagra in australia online degree
<a href=http://viagra-nice.com#buy+100mg+viagra>buy 100 mg viagra</a>

35 MarkNax MarkNax | E-mail | Web | 12. srpna 2018 v 0:28 | Reagovat

viagra online uk cheapest mobile
<a href="http://viagra-nice.com">viagra plus online mail-order pharmacies</a>
que es publicidad generic a viagra
<a href=http://viagra-nice.com#viagra+rezeptfrei+deutschland>buy viagra generic</a>

36 MarkNax MarkNax | E-mail | Web | 12. srpna 2018 v 0:31 | Reagovat

100mg viagra stories funny
<a href="http://viagra-nice.com">100 mg viagra lowest price</a>
farmacie online sicure viagra for the brain
<a href=http://viagra-nice.com#100mg+viagra>viagra for women</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama