Madness Love 34.díl

10. července 2014 v 21:55 | LinDee |  Madness Love - Dokončeno


Pohled Eleny:
Měla jsem takový strach. Nevěděla jsem co v té krabici najdeme, nebo jaké to pro nás bude mít následky. Mark si myslel že to nebyla náhoda, že zemřela. Že se o to někdo pokoušel a plánoval to. Nechtěla jsem tomu věřit. Nechtěla, protože by byo těžké znovu se smiřovat s její smrtí. Násilnou, lánovanou smrtí. Potřebovala jsem ale pravdu. Sakra, proč je všechno tak těžké?
"Otevři to." Tlačil na mě Damon, který si nrvem kousal nehty. Jde přece o Vicky. Chápu to... jenže... "Otevřu to, jen se uklidni!" Zavrčela jsem. Natáhla jsem se po té krabici. Měla na boku napsané její jméno. Nadechla jsem se a konečně otevřela víko. Hned na vrchu byla ta konverzace o které mluvil. Odložila jsem ji vedle, raději jsem se dívala na ostatní věci. Byl tam diář, ale něco mi na tom nesedělo. Vypadalo to jako její písmo, jen... co se mi tak hrozně příčí? Možná mít všechny ty věci u sebe. Znovu ji oplakávat.
Damon si mezitím něco prohlížel. Byla to trochu opmačkaná fotka. Jeho a Vicky. Nekoukal se na tu fotku, ale na to co bylo napsaná vzadu. Jakoby to četl pořád dokola. "M-můžu?" Zeptala jsem se jemně, ale on jen zakroutil hlavou a strčil si fotku do kapsy. Překvapil mě, tohle se k němu vůbec dostat nemělo, mělo to být moje a on ted utajuje část z toho. ALE pořád byl její přítel a je to fotka jich dvou. Co by tam mohlo být napsané? Datum a to že ho miluje. A to by možná mohl být problém. Ne, ne, tohle zvládnu. Zvládneme.
Prošli jsme většinu těch věcí, ale nic konkrétního tam nebylo. Většinou to byly jen internetové konverzace s anonymy, nebo jinými přáteli. Pak jsem narazila na jednu konverzaci s Damonem. Schovala jsem ji pod polštář, nechtěla jsem aby mi zabavil i tohle. Nakonec tam byl její prstýnek. Nechala jsem ho v krabici. Vzala jsem vrchní papír a začala číst. Nebylo to nic potřebné. Jen normální zprávy. Občas se tam objevilo něco jako mám strach... Ale nakonec to bylo zamluvené. Jakoby se nic nedělo.
"Tohle je blbost. Nic v tom nebylo. Nic co by nám pomohlo." Damon ale asi byl jiného názoru. Jen zakroutil hlavou. Bylo vidět že v kapse drží jejich fotku. Byla mi nepříjemná jiná věc. A to to, že jsem žárlila na mojí mrtvou nejlepší kamarádku. Bylo to divné. Nelogické. "Najdeme to. Najdeme to co potřebujeme, možná že jsi se nedívala moc dobře. Nehledala si to správné." "A co bych podle tebe ještě měla hledat? Sedíme nad tím hodiny. HODINY Damone. Všechno jsem přešetla nejmíň stokrát. Zapsala jsem každou podivnost, ale nic závratnýho tam prostě neni. Nezdá se ti spíš divný že chodila na nějakou pitomou stránku kde se o svých pocitech bavila s ulne cizíma lidma?"
Vytočil se. "Je jedno proč to dělala! Hlavní je že to dělala! Nechala to tu tobě, možná si myslela že budeš dostatešně inteligentní na to přijít proč! Asi se mýlila!" Dělá si ze mě prdel? Co si to...! "Jdi do hazlu." Vydechnul, jeho oči povolili, a jako by si uvědomil co řekl. "Eleno.. ježiši promin já jen..." "Řekla jsem vypadni. Myslím to vážně. Vím co pro tebe Vicky byla, to ale neznamená že pro mě nic neznamenala! Byla to nejlepší v mým životě, takže pokud nehodláš říct něco chytráho nebo mě odrazovat od toho abych ti -doprdele svatýho Františka- odpustila, tak vypadni a pořádně se vyspi než na mě znovu promluvíš."
Vyskočila jsem z postele, naházela všechno do krabice a schovala jí do skříně. Damon tam pořád stál. "Jsi hluchej? Padej. Až se vrátim ze sprchy, ty už tu nebudeš." Vzala jsem si ručník, který byl jetě trochu vlhký, ale bylo mi to fuk. Zamkla jsem se čekajíc než se z ledové vody snate horká. Dala jsem si rychlou sprchu a mezitím přemýšlela nad tím, co může bejt skrytýho v těch konverzacích. Na nic jsem nepřišla, kvůli naprostýmu zmatku v hlavě z Damona. Ničil mě každým jeho pohledem i tím zpropadeným slovem. Proč se to musí vždycky tak podělat? Třeba k sobě prostě nepatříme.
Vylezla jsem ze sprchy, ovinula kolem sebe ručník. Někdo zaklepal zrovna když jsem se rozhodla že si zajdu do baru. Potřebuju tequilu a to hodně rychle. Otevřela jsem dveře a pro Damonovo štěstí to nebyl on, ale jen Caroline. "Stalo se něco?" Usmála jsem se a kývla. "Jo, rozhodla jem se že jdeme pít. Doufám že máš pořád to falešný razítko od doktorky, protože zítra nikam nejdu." Potřebuju se uvolnit.
Caroline se celá rozzářila a tleskla. "Super! Razítko mám neměj strach. Ještě řeknu Bonnie, tak se převleč! Vem si něco sexy. To že seš zadaná neznamená že nemůžeš flirtovat." Mrkla na mě spiklenecky. "Jo, přesně to , to znamená." Ozval se otráveně Damon, měříc si mě pohledem. "Zrovna ty něco vykládej. A pokud vím, řekla jsem ti že tě ted nechci vidět."
"Ne, řekla jsi at vypadnu z pokoje." Kretén jeden vychytralej. "A mě říkej něco o intelektu... Takže jinak Damone. Dneska už tě nechci vidět, podělal si to, jsem nasraná, nechci na to myslet. Přes noc si promysli jestli je nejdřív lepší přemýšlet než něco řekneš. Protože jestli se ještě jednou stane něco podobnýho je konec. Rozumíš?" Polknul, kouknul po Caroline. Zvedla ruce nad hlavu a skousla si ret. "Už jdu, už jdu..."
"Miluju Tě Eleno. Mrzí mě to, prostě jsem vybouchnul. Znovu to řešit, prostě není dobrý." Ušklíbla jsem se. "Jo, možná proto jsem o tom měla vědět jen já. Takže od týhle doby už to neni tvoje věc. A to co jsem ti řekla platí. Jdu se opít, abych zkusila na tohle všechno zapomenout." Odcházela jsem, jenže mě chytil za ruku. Nemohla jsem se mu vykroutit, tak jsem se na něj teda otočila. "Dávej na sebe pozor a kdyby něco tak mi zavolej." Ticho. Nevěděla jsem co na to říct. Jednouse chová jako kretén a podruhý zase jako zamilovanej, užanej přítel. Tolik ho miluju... Jenže všechno je tak podělaný. Nenávidím to. "Rozumíš?" Dodal, když jsem nic neodpovídala. "Jo."
Chtěl lepší odpověd. Doopravdy o mě měl strach. "Přisahám. Budu v pohodě, neboj." "Taky by ses bála kdyby ti tvoje přítelkyně vyhrožovala že se s tebou rozejde. Navíc jde sama do klubu, v noci, kde jsou ruzny individua. Navíc jde pít a na obranu s sebou má jen uřvanou barbie s gelovýma nechtama. Takže ano mám hodně duvodu se bát. Slib mi že zavoláš." On je tak... Nemohla jsem říct nic jinýho. "Miluju tě Damone." Vykulil oči a pak se usmál. "Já tebe taky." Přitáhnul mě do náručí a pořádně mě políbil. "Dávej na sebe pozor." "Budu. Jen se prosím příště nechovej jako takovej imbecil. PROSÍM." Zasmál se a znovu lehce zavadil o moje rty. "Pokusím se."
Odcházela jsem do pokoje aleještě jsem na něj stihla zavolat. "To co jsem dneska řekla myslím vážně. Všechno... Jo a Caroline je náhodou parádní bodyguard. Všichni by lehli ani by netušili, Má smrtící chvaty!" Jen se zasmál a zakroutil hlavou. Zbytek jeho chování už mi byl tajemstvím. Začala jsem se připravovat na věc. "Takže něco sexy říkáš.... Fajn."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl jsem tady

KLIK :) 100% (1413)

Komentáře

1 kumibo kumibo | 10. července 2014 v 22:35 | Reagovat

krása :-) zajímalo by mě co bylo na tý fotce :-) moc se těším na další :-)

2 Molly Abedi Molly Abedi | Web | 10. července 2014 v 22:50 | Reagovat

Wow, úžasné pokračování :-) . Moc mě zajímá co je na té fotce a v té konverzaci :D

3 Enda Enda | 10. července 2014 v 23:07 | Reagovat

:-)

4 erin erin | 11. července 2014 v 12:08 | Reagovat

super.... :-D  :-D  :-D

5 Clare Clare | 11. července 2014 v 13:13 | Reagovat

nádherný :-)

6 Kačka Klaroline Kačka Klaroline | E-mail | 11. července 2014 v 13:33 | Reagovat

Taky jsem zvědavá co je na tý fotce :oo super kapitolka :*3 jsi skvělá :3

7 Nika Nika | 11. července 2014 v 14:19 | Reagovat

Super :-D

8 naty naty | 11. července 2014 v 14:57 | Reagovat

Je to super

9 Janča Janča | 11. července 2014 v 16:09 | Reagovat

Bezvadný! Zajímalo by mě, co je na té fotce a v konverzaci s Damonem. Myslím, že to bude znamenat něco dost důležitýho v jejich vztahu. Jsem ráda, že se moc dlouho nehádali :-D A moc se těším na další část téhle úžasné povídky! ;-)

10 Isabella Isabella | 11. července 2014 v 16:25 | Reagovat

Paráda moc krásný díl těším se na další. :D

11 Merr Merr | 11. července 2014 v 19:59 | Reagovat

Super,těším se na další díl

12 bara bara | 11. července 2014 v 20:32 | Reagovat

super tesim se na dalsi :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama