Slavnostní večeře- Humor

22. února 2014 v 16:59 | LinDee |  Jednorázovky


Pohled Eleny:
"Všichni poslouchejte! Dneska u nás bude večeře. Příjdou snad všichni a ..." V tu chvíli se otevřeli dveře a vešla Katherin. "Musela jsi to přivolat že?!" Zavrčel Damon, ale já ho ignorovala. "Co tu chceč Katherine?" Usmála se a sedla si na pult. "V nebi mě nechtěji, v pekle se mě bojí, tak jsem tady." Mrkla a já jen zaťala ruce v pěst. "Jdi do háje Katherin a vypadni, budeme mít návštěvu!" Zamrkala na Stefana který seděl v křesle a pak se na mě podívala. "A koho? Neříkej že Caroline a tu rodinu co je tak stará že pamatuje kdy bylo Mrtví moře ještě marod." Zasmála se a začala točit s nožem v ruce. "Do toho ti nic není, navíc ty máš co říkat. Jsi asi tak o dva roky mladší než hnědý uhlí." Zavrčel Damon s pohledem upřeným stále do mýho výstřihu, který vynikl když jsem zkřížila ruce na hrudi.
"Fajn... jen jsem chtěla pozdravit Setfana... Neměl by jsi chuť si se mnou někam zajít, místo tý debilní oslavičky s Původníma?" Chvíli zamračeně přemýšlel a pak zakroutil hlavou. Myslím že ne. Snad příště..." S usměvem zmizela a já se konečně uklidnila. "Máme dvě hodiny na to, aby jsme dovařili a uklidili. Stefane, vem si do parády obývák a jídelnu, Damone ty záchod a koupelnu." "Tak to prrr zlatíčko! Vypadám snad jako hajzlbába? Viděla jsi mě někdy jen s štětkou v ruce?" "Jo vlastně jo..." Vzpoměla jsem si na tu štětku jménem Amélie! Grrr. "Ty víš jak jsem to myslel. To se mě snažíš naštvat za každou cenu?!" Pokrčila jsem rameny. "Ne za každou cenu ne, spíš co nejlevnějc to půjde." Zavrčel a věděl že nemá cenu se se mnou hádat.
Vařila jsem, pekla, chladila krev a pak jsem slyšela Damonův křik. "Copak?!" "Mám na sobě kombinézu,přístroj na dýchání a gumavé rukavice. Co víc mám udělat, aby to nebylo pořád tak nechutný." "Nesrat Damone." Ozval se Stefan a vyhodil do koše prázdné lahve.

Už jsmeměli všechno připravený a hosti začali chodit. "Ahoj Caroline!" Zmáčkla jsem jí v náruči a kolébala s ní. "Náš pozdrav?" Navrhla a já ihned souhlasila. Stouply jsme si na mert od sebe a začali tleskat. "Cigi caga, bacha Nigga! Máme kozy, jako vozy. Pevný zadky jak dvě matky bříška plochá, to mě lochtá. ÉÉÉÉj Calena!!!" Vzali jsme se za ruce a vrazili do sebe břichama. Začali jsme se šíleně smát a všichni na nás koukali jako na debili. "No co? Náš pozdrav ze základy." Bránila se Caroline a brala Nicka za ruku. Hned za nimi stáli Kol s Rebekou. "Pojď dál Barbie ken čeká v koupelně a geluje si vlasy.ů Křiknul Damon a pak se sám zastavil a otočil se směrem ke koupelně. "Jestli upatláš to zrcadlo ty debile....!" Všechny jsem odvedla ke stolu a pak přinesla polívku.
"Kdo chce jako první?" "Já!" Odeznělo ode všech a pak se všichni na ráz postavili. "Fajn, tak do řady, pěkně jako ve škole!" Zavelel Stefan a stoupnul si hned za Rebeku. Caroline si stoupla před Klause který byl první a když zavrčel rychle ho posadila na prdel. "Nejdřív pán potom pes. Takže za mě Klausíku." Zavrčela a natáhla ke mě ruce s talířem. "Jsi hrozná megera víš to?!" Zavrčel na ní a šel si s plným talířem sednou. "Žen by sis měl vážit!" Vrkla Rebeka a hodila po něm hnusný pohled. To se přidal i Damon. "Jo už jen proto že mají o jeden otvor víc." "Nemuseli by. Klidně bych dokázal žít bez jejich blbých keců." Řekne Kol a sleduje se v odrazu lžičky. Nikdy se nezmění. "Ty jsem ale kretén co? Nemáš ty náhodou dvojče? Takhle blbej nemůže být jen jeden." Zasmál se jakoby nic a stále nespouštěl pohled ze svého odrazu. "Ty dvojče máš, ale stejně si všechnu tu blbost pochytila sama Elenko, Tak kdo je na tom hůř?" Damon se začal smát a dostal ode mě pohlavek.
Nechtěla jsem to řešit a tak jsem se posadila a začal jíst. "Dal bych si bourbon, máš tu nějakej?" Zeptal se Nick Damona. "Co bez něj nevydržíš aspo týden?" Zavrčela Caroline a upíjela ze své sklenice martiny. "Nevěřím ničemu co týden nepije a nechcípne." "Muži!" Odfrkla si a dopila zbytekl sklenky. "Je to naprosto normální." Bránil se. "Tak mi to vysvětli, já to totiž nechápu." "Všechno se dá vysvětlit, boužel né všem." To už se Caroline naštvala a vstala. "Jakou ti to dává odpoveď co? Povídej!" Křičela až prskla do Stefanovi skleničky pořádnou slinu. Ten si toho všimnul a nenápadně si ji vyměnil s tou Rebečinou.
"Nedává mi odpověd, ale nechává zapomenout na otázku." To už na ní byo moc. "Odcházím. Hned!" Vrčela a zmizela. "Bylo to tu pěkný, ale omluvte mě. Musím najít nějaké klenostnictví kde je ještě otevřeno a koupit ji něco, jinak na mě bude naštvaná ještě roky. Možná jí domluvim nějaké organizování v čele Rady pro Psychoticky narušené osoby." Zamával a zmizel taky. Super to se nám to tu vylidňuje.
"Přestan se zkoumat v tý lžíci Kole!" Zavrčel Rebekaa dal mu pohlavek. "Nemůžu za to že jsem tak uchvatej." Bránil se ale k ničemu mu to nebylo. "Ty jsi tak namyšlenej!" Tloukla do něj sestra. "Jako malej jsem byl namyšlenej.... ale teď už prostě nemám chybu. Nejsem namyšlenej, prostě nemůžu za to že jsem tak uchvatnej! To mě přivádí na myšlenku že bych teď někoho sklátil, někoho kdo bude aspon z části tak sexy jako já!" Než někdo stačil něco říct usmál se a vstal. "Jo, já vím co chceš říct. Myslím jen na jedno... no, právě ted na dvě." Mrknul a taky zmizel. No super! Kašlali jme na to a dopíjeli sklenky. "Tak pověz nám o sobě něco co ještě nevíme." Přemlouvala Rebeka Setfana. "Mám Klaustrofobii." Zakroutili jsme očima. "To už víme všichni co tam máš dál?" Řekla jsem. "Mám stále nutkání si každý večer psát deník o tom jak moc se bojím utoku zvířat." Začala jsem se šíleně smát a Damon se ke mě přidal. "Já tě varoval bráško!" Rebeka se mračila. ůNechte toho, to je vážné!" Pak vzala sklenku a napila. To jsem se zamračila a polkla. Fuj... ona slina... "Já mám klaustrofobii." Ozval se Damon a já na něj nechápavě hleděla.
"Víš vůbec co to je?" "Jasně, klaustrofobie je strach z uzavřených prostorů. Například: Jdu do baru a bojím se že je zavřeno." Praštila jsem ho do ramene. "No jo, mi už půjdeme viď Rebeko, máme něco v pokoji nedořešeného." "Přesně tak." To se zase připojil Damon. "Co máš udělat dnes, neudělej ani zítra a máš dva dny volna." Stefan ho ale neposlouchal a vzalsi svou barbie do pokoje. To se nám to tu pěkně vylidnilo. Damon si dal další sklenku bournobu a taky jsem s zamračila. "Nechceš přestat pít? Můžeš nad tím vyhrát." Ano, aspon to říkali v televizi. "Nad alkoholem se nedá vyhrát, jen Moraváci remízovali." "Notak Damone! Musím pořádně žít, život je krásnej!" Zasmál se a upil ze sklenky. "Jo.Život je krásnej, jen musím být vždycky aspon trochu nalitej. A navíc jsem v tom přeborník, uplnej umělec! Vždyt víš co ti pak dělám v posteli..." Zčervenala jsem a pak jsem kývla. V tom případě se pořádně střiskej, čekám tě v posteli a pustíme se do toho!" Jo má pravdu, už dlouho jsme nepovlíkali. Dělá to jedině když se zlije, je to můj milláček!

Dodatek: Snad se vám naše večeře líbila. A aspon trochu jste se zasmáli. Prosím o komentáře díky LinDee :*
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Kdo je lepší? Delena nebo Stelena ?

Delena 97.1% (496)
Stelena 2.9% (15)

Komentáře

1 Molly Abedi Molly Abedi | Web | 22. února 2014 v 17:45 | Reagovat

Hodně vtipné :-D

2 terulka terulka | 22. února 2014 v 17:48 | Reagovat

Páni, ty dneska fakt píšeš jak divá! Máš můj obdiv, za to kolik toho stihneš napsat :-D
Ale je to super :-)  Vážně povedený :-P :-)

3 Janča Janča | 22. února 2014 v 18:47 | Reagovat

:-D :-D :-D Představa Damona, jak čistí záchod mě vážně pobavila! :-D Podařilo se ti to! :D :D :D

4 Mia Elizabeth Mia Elizabeth | Web | 22. února 2014 v 19:44 | Reagovat

Miluju tyhle jednorázovky. Vždy se směju, jako pominutá :-D Představa Damona vkombinéze, jak mije záchod byla asi nejlepší. A taky jsem umírala u věty:"Mám stále nutkání si každý večer psát deník o tom jak moc se bojím utoku zvířat." :D A znova se mi moc líbily Damonovo hlášky :D Je to prostě skvělé ;-)

5 Mia Elizabeth Mia Elizabeth | Web | 22. února 2014 v 20:00 | Reagovat

Myje záchod. Promin přemáčkla jsem se u toho y. :-)

6 bara bara | 22. února 2014 v 22:29 | Reagovat

Nádhera :-)

7 Katherine Katherine | Web | 22. února 2014 v 23:45 | Reagovat

Je to skvelé. Poriadne som sa nasmiala. Teším sa na ďalšiu jednorázovku. Sú skvelé

8 erin erin | 23. února 2014 v 9:11 | Reagovat

zajímavý nápad....na mě trošku chaotické, ale celkově fajn ;-)

9 Verca Verca | 23. února 2014 v 12:00 | Reagovat

Tak ta polívka mě dostala! Fuj! :-D Musím říct, že se mi humorové povídky moc líbí! :)

10 terulka terulka | 23. února 2014 v 18:49 | Reagovat

Přidáš dneska něco? :O :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama