(Not so much)Happy New Year

1. ledna 2014 v 21:12 | LinDee |  Jednorázovky


Elena seděla v letadle a po tvářích jí kanuly slzy. Damon jí opustil, sice z nesobeckých důvodů, ale opustil jí. Nemohla tam déle zůstávat, né na místě kde měla tak krásné vzpomínky. Byl to jen týden a tolik jí chyběl. Neslyšet jeho hlas pro ní byla katastrofa. Necítit jeho doteky, nevidět jeho pohledy, neslyšet jeho smích... Tohle všechno jí ničilo. "Dáte si něco madam?" Zeptala se letuška mile a usmála se na plačící Elenu. "Dala bych si colu prosím." Letuška se k ní nahnula a zašeptala. "Vzadu mám schovanou flašku rumu, chtěla by jste abych vám do ní trochu přilila?" Elena se zasmála a setřela slzy. "To by jste byla moc hodná." "Tam moment." Letuška odběhla do zadu a za nedlouho se vrátila. "Tady máte." Mrkla na ní a jela dál. "Děkuju." Po vyčerpávající cestě se rychle dostala do hotelu a zakousla jednoho velice chutného mladíka.
Elena se cítila prázdná, nevěděla co dělat. Vzdala se všeho, aby byla s ním a on jí jenom tak opustí. A tak to šlo pořád. Celý zbytek roku se trápila vším co se stalo. Párktát se jí zdálo, že ho dokonce vidí, ale když šla blíž, nikdo nikde nebyl. Ani památka po jeho přítomnosti. Vždy když cítila jeho omamnou vůni, snažila si přidržet všechny ty vzpomínky, ale uplavaly hned jak se vůně vytratila. Jednou ráno se probudila a bylo to tady. Nový rok. Dnes se všichni měli bavit a oslavovat, ale ona jen myslela na minulý rok, kdy od rána neopustila jejich postel. Jak se milovali, on jí šeptal něžná slovíčka, který patřily jen a jen jí. Cítila všechny jeho doteky... A přesně o tom se jí zdálo. O tom jak jí řiká že ji miluje, jak moc ji miluje a že je pořád s ní.
Den byl stejný jako každý jiný. Našla si obět, nasytila se, pila, seděla zavřená v pokoji a poslouchala jeho oblíbené skupiny. Nirvana, Pink Floyd, a kupodivu Agnes Obel. Ale dnes se vše změní. "Nový rok, nový život." Zahlásila a zvedla se. "Od zítřejšího rána už nebude Elena Gilbertová, zlomená upírka, ale Elena Salvatore, držící jméno po upírovi, kterého tolik miluje. Připravila se na včer a vyšla na balkon. Všichni oslavovaly, pili a líbali se. Elena se jen dívala na město, které zářilo barvami a světly a myslela na Damona. Na její lásku. Dala by cokliv aby se k ní vrátil.
"Už jen deset minut do nového roku!" Šíleli lidé a Elena jen protočila očima. Kéž by se spíšvrátila o rok zpět. Najednou cítila jak jí mobil vybruje v kapse. Skryté číslo. "Halo?" Chvíly bylo ticho a Eleně se rozbušilo srdce. "Damone?" "Ahoj Eleno." Srdce ji automaticky vypovědělo službu a kdyby se nechytla zábradlí, sesunula by se na zem. "Kde jsi?" "Blíž než si myslíš." Elena se koukala všude kolem sebe, ale nikde ho neviděla. "Jsi sama. Při takovéhle události by nikdo neměl být sám." "Já jsem s tebou. Ve svých myšlenkách. Vždycky jsem s tebou." Šeptala jsem a hledala ho v davu. Probéhla snad celou terasu ale on nikde nebyl.
"Pouští lampion. Měla by sis něco přát." Řekl velice smutně. "Ty víš co si přeju. Chci aby si byl se mnou. Chci tězase u sebe a chci aby ses mě dotýkal, chci aby si mi řekl jak moc mě miluješ. Chci tebe Damone. To je moje přání a nikdy už jiné nebude. Říkal si mi že upír se doopravdy zamiluje jen jednou. Jednou za celý jeho život. A pro mě jsi to ty. Vím to." Hlas se jí zadrhával a koukala všude kolem sebe, jen aby ho viděla. "Já jsem s tebou. Pořád. Nikdy jsem tě neopustil." "Damone já tě potřebuju." Šeptla a z oka jí ukápla slza. "Deset, devět......pět, čtyři..." "Miluju tě Damone. Vždycky budu." "...tři, dva , jedna!!!!" "Šťasný nový rok Eleno." A hovor byl u konce. Né, tohle ne. Nedovolí mu, aby ji znovu opustil, nemůže! Rozlížela se všude. Pátrala očima, mezi lidmi, po okolních budovách, dole u cesty. Prostě všude. Musela ho vidět, i kdyby jen na posledy.
Stoupla si k zábradlí a pak ho uviděla. Stál na vedlejší střeše a odcházel. "Ne." Šeptla a přenesla se k němu. Stál k ní zády ale cítil její přítomnost. Neměl sílu na to se otočit. "Ne. Nesmíš mě opustit. Prosím tě. Žadoním Damone! Neopouštěj mě!" Pomalinku se otočil a v očích měl slzy. "Nesmíš mě opustit." Udělala pár nejistých kroků směrem k němu a zastavila se dva kroky od něj. "Musím." Šeptnul. "Pokud mě už nemiluješ, pokud mě už nechceš tak potom ano. Řekni mi to do očí Damone. Řekni že už mě nemiluješ, že máš někoho jinýho, žeuž mě nikdy nechceš vidět a přisahám ti že už tě nikdy hledat nebudu." Nemohl to říct. Miloval jí, tak jako nikoho jiného.
Když mlčel Elena se rozplakla víc, slzy už nebyly zastavitelné. "Řekni to Damone!" Zakřičela. Damon zakroutil hlavou, pořádně se nadechnul, rychle udělal ty dva kroky co je od sebe dělili a spojil jejich rty. Chutnaly po slzách, ale zároven to byl ten nejkrásnější polibek. Zaplavila je touha, vášen, skrývaná celý dlouhý rok. Tiskla se k němu tak že se bála že se do něj propadne, a ani to by ji nevadilo. Zase ho cítila. Byl všudekolem ní. Odtáhnul se jen na kratičkou chvíli aby promluvil. "Miluju tě Eleno. Nikdy jsem nepřestal. Vždycky jsem byl s tebou, nikdy bych tě nemohl opustit. Miluju tě." Znova to slyšet byla jako tisíce andělských zvonů. Celé její tělo na to reagovalo.
Mohli jít jinam, mohli se přenést do pokoje, nebo někam kde by to bylo pohodlnější, ale jejich touha a nutnost je nenechala. Strhaly ze sebe oblečení a spojily jejich těla v jedno, tak jako vždy. Jejich těla souznělav užasné harmonii. Elena byla zase šťastná, a tenhle Nový rok se stal jedním z jejích nejlepších. "Jak na nový rok tak pocelý rok. Jestli mě ještě nekdy opustíš pro moje dobro, přísahám že si tě nejdu a osobně tě zabiju." Políbila ho a nechala se unášet vlnou emocí.

Dodatek: Snad se vám to líbilo. Opravdu mě komentáře potěší. Díky LinDee :*
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Lola Lola | 1. ledna 2014 v 21:38 | Reagovat

váu! krásná povídka :-)

2 Iva Iva | 1. ledna 2014 v 22:12 | Reagovat

Skveleeee. Dokonca som plakala :)

3 Ell Ell | 1. ledna 2014 v 22:16 | Reagovat

nádhera! :)

4 bara bara | 1. ledna 2014 v 22:20 | Reagovat

:-)  :-)

5 katty katty | 1. ledna 2014 v 23:05 | Reagovat

Překrásný! <3

6 Mishel Mishel | 2. ledna 2014 v 12:13 | Reagovat

Skvely :)

7 Tinka Tinka | 2. ledna 2014 v 13:15 | Reagovat

:-(  :-( bolo to krásne, také dojímavé ;-)

8 Clare Clare | 2. ledna 2014 v 13:50 | Reagovat

nádherné:-)

9 Mia Elizabeth Mia Elizabeth | Web | 2. ledna 2014 v 19:15 | Reagovat

Moc krásné :-) Píšeš skvěle :)

10 terulka terulka | 3. ledna 2014 v 0:40 | Reagovat

Nádhera!! :-)  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama