Tell me where my heart is ... (Delena)

17. prosince 2013 v 11:29 | LinDee |  Jednorázovky
Jednorázovka pro Terulku. Doufám že se ti bude líbit. :*Elena schtěla být sama. Utíkala dolu k řece, kde byl každý sám. Stála tam jen opuštěná lodka která se pokupovala na vlnkách. Nikdy tam nebyl vidět ani východ ani západ slunce. Pořád tam bylo ponuře a temně.
Tak jak se ted cítila. Koukala se na velký kámen o který příštila voda a rozčeřovala vodu a měla chut tam skočit za ním. Aby se už nikdy nemusela zabívat tou hloupou otázkou. Který z bratrů je pro ni ten lepší... Neměla ani tušení. Chtěla mít klid a vědět si rady. Přála si odplout na proudu řeky tady dole, kde jí nikdo nenajde. Chtěla ze sebe smít veškerou tu špínu a nejistoty který ji zaplavovali. Všechno se jí zdálo tak kalné, jakotahle hluboká řeka.
Šla ještě pár kroků blíž a natáhla se k vodě. Ruku ji zahalila chladná voda a hladila jí jako jemné chmíří. Nabrala vodu do dlaní a omyla si obličej. Cítila jak jí kapky vody padají za výstřih a stékají v jamce mezi jejími nadry. Cítila se tolik bezmocná. Minulou noc si uvědomila že dál nejde ignorovat tu touhu co jí táhne k Damonovi, ale táké si byla jistá že miluje i Stefana. Ten co k ní byl vždy milý a dělal vše pro její dobro...
Voda ji náhle táhla k sobě. Do toho největšího proudu. Sundala si boty a vešla do té ledové vody. Šla přesně tam kam jí voda táhla. Zmítala s ní jako její pocity a nic z toho neuměla zastavit. Vzhlédla kolem sebe, viděla jen čirou krásu. Kytky kolem se ohýbali v jemném náporu větru a stromy šustěli. Znělo to jak nádherná písen. Smuteční písen.
Elena ponořila ruce do vody a cítila jak jí tvrdnou zimou. Třásla se po celém těle, i když byl krásný letní den. Pořád slyšela jeho hlas. Ten co jí říkal že jí miluje. Ten jeho. Nic jí nemohlo překvapit víc než, že se jí Damon ke svým citům přiznal. Elena sice ten večer neměla svůj náhrdelník, zato použila Jenninu vonavku. A ted se toho nemohla zbavit. Všech jejích citů, kterými oplívala k jednomu z bratrů. Nechtěla ani jednomu ublížit, oba je milovala, jen nebyla schopná se rozhodnout. Tady nešlo o to že by chtěla oba dva, ale o to, že rozhodnout se bylo těžší než se mohlo zdát.
Elena zvedla ruce z kterých ji odkapávali ledové kapičky vody a sedla si na ten velký kámen který předtím pozorovala. Cítila jak se jí malé kamínky zarývají do chodidel,ale tahle bolest byla minimální oproti té co cítila uvnitř svého srdce. Uvnitř celého těla. Každá bunka jí umírala touhou po Damonovi. Ale rozum jí říkal at se nevzdává toho hodného bratra. Toho, který jí tilok miloval. Přezevšechno na světě.
Čekala na nějaké znamení. Na něco co jí ukáže kdo je pro ní tím lepším. Ale nic se neukazovalo a tak se rozhodla, že nechá své horké slzy protkané touhou dopadat do ledové vody. Třeba ohřejí vodu a ten led se dostane do jejího srdce a zastaví vše co cítí. Touhu po obou z bratrů. Ani se neobtěžovala stírat si slzy, nechala jim volný pád.
A pak si začala vzpomínat. Damonji vždy chránil i když nesouhlasila s tím jak, vždy dělal vše pro ní. A ten den jak mu připravili oslavu narozenin... Jak mu dort napěchovaný plynem vybouchnul do obličeje a všude měl polevu. Musela se zasmát. Bylo to tak srandovní. A jak mu pak prstem z obličeje jedla kusy dortu...
Zhluboka se nadechla a postavila se na kluzký kámen. Rozpažila ruce a nechala na sebe foukat vítr. Uvolnoval jí. A pak se to stalo. Noha jí podklouzla na mokrém povrchu a ona padala hlava nehlava do ledové vody plné ostrých kamenů. Hlava se jí potopila a proud jí ztrhával dál. Pryč od všech bolestí od života.
Rychle se odrazila ode dna a vystrčila hlavu nad hladinu. Pořádně se nadechla a zachytila se o kámen. Pomalu se zase poštěla, ale to už jí táhli něči ruce zpátky. "Pokud sis chtěla zaplavat, vzal bych tě na koupaliště." Pak si jí prohlédnul a zval ji do náručí. "Nebo spíš do brouzdaliště. Eleno, cos to zase vyváděla." Ikdyž se rozčiloval, měl něhu v očích.
Byl tam i strach o její zdraví a bezpečí. Viděla v něm vše co doposud od života chtěla. "Nevyváděla. Jen jsem ..." Zakašlala a Damon jí položil do teplé trávy. Tam kam už slunce svítilo. "Dobře... vyváděla. A nevím. Já totiž ted nevím vůbec nic. Všichni říkají že jsi zrůda, monstrum, příšera... Ale já v tobě nic z toho nevidím. Jsi upír který mě miluje, který mě chrání a udělal by pro mě cokoliv. Ostatní mají jiný nároz. Říkají at si vyberu Stefana, ale já nemůžu. Jak si mám vybrat když každá část mého těla říká něco jiného?" Vzdechlaa dostala ze sebe část toho co mě tížilo.
Neusmíval se. Vzal svou ruku a přejel jí po líci. "Co říká tvá hlava?" Zeptal se klidně. "Stefan." Odpověděla bez přemýšlení a on se usmál. "To bylo jasné." Zašeptal, ale rukou posunoval dál. Zastavil se na jejím krku a pohladil místečko kde se z ní krmil. Ta vášen jakoby se zase vrátila. "A tohle místo?" "Damon." Vyšlo z ní těžce a dech se jí zadrhával. Pak přejel přes klíční kost až k boku a přes něj se dostal k ruce, na které měla prsten, co ji Stefan daroval."Stefan." Řekla a zalykala jsem se. Ikdyž jsem vylezla z ledové vody mi náhle bylo příšerné horko, které se rozlívalo selým mým tělem.
Rukou jel dál a zastavil se na mém podbřišku. Když viděl jak celá zčervenala uškrnul se a v očíchmu zazářilo. Tohle místo vzal bez komentáře a posunoval rukou zase zpět nahoru. Zastavil se na levé straně jejího hrudníku a bedlivě čekal. "Co říká tvé srdce?" Chvíli mlčela jen lapala po dechu. "Že... že... že.................... Damon."
Vydechla nakonec a z oka spadla slza. Zachytil jí jedním prstem a setřel jí. Na tvíři měl usměv, ale nebyla si jistá jestli štasný nebo smutný. "A koho poslechneš Princezno? Hlavu?" Snížil se tak, že se rty dotýkal jejího ušního lalůčku a dýchal ji na krk, z čehož se celá třásla. "Nebo srdce?" Šeptnul tajemně a přejel rukou po jejím podbřišku. Zalykala se a chytila jeho ruku, která se blížila jejimu boku. Propletla s ním psty a jen mu koukala do očí.
"Já... já nevím... Teda... vím...." Pohladil jí po tváři a políbil jí na čelo. "Pak mi dej vědět." Usmál se, vstával a odcházel. Hned jak si uvědomila co se to právě děje, vstala a koukala jak odchází. Srdce ji poskočilo a pak přestalo být. Pak se tam objevil Stefan se slzami na krajíčku. "Já to vím taky.... Srdce." Zašeptal a v Eleně jakoby se něco zlomilo a hlava jí pukala. "Sefane..." Udělala krok k němu a natáhla k němu ruku.
"Beru to. Miluješ ho. Ale nemůžu to pochopit, proč on Eleno?" Pokrčila rameny a z očí ji tekly další slzy. "Něco se změnilo. Já sama nevím. Odpust mi to." Říkala s přerývanými vzlyky. Jen kývnul a zavřel oči. "Běž. No tak běž za ním." Slyšela jak těžce se mu to vyslovovalo a nechtěla ho více trápit. Udělala první nejistý krok a pak další. Nakonec sama sebe viděla jak běží a žene se za svým srdcem.
Rozrazila dveře a hrudí narazila do té jeho. "Eleno?" Zeptal seale ona na nic nečekala a začala ho líbat. Omotala mu ruce kolem krku a přitáhla si ho blíž. Vypnula hrud. Damonovi ruce byly všude. Hladil její záda přitahoval si ji blíž k sobě. Vzal jí za stehno a obmotal ho kolem jeho boků. Líbal její usta, krk, klíční kost. A znovu usta. Když se od sebe odtáhly a Elena byla schopná se zase nadechnout usmála se. "Srdce. Vždy si vyberu srdce." Povšimla si malé slzy která se leskla s Damonových očích a ted si byla jstá že jde o slzu štěstí. "Miluju tě. Tolik tě miluju." Zašeptal a znovu líbal její rty. Byla štasná. Věděla že si vybrala dobře. Věděla kde je její srdce a kam taky patří.
Ale neměla ani tušení, co její rozhodnutí udělalo Stefanovi. Když se po třech týdnech nikde neukázal. Začala mu volat a všude ho hledat. Nevěděla však, že jeho popel společně se slunečním prstenem, leží v trávě tam, kde ho před třemi týdny nechala stát. Opuštěného. Bez lásky. Osamělého...

Dodatek: Tak doufám že se ti povídka líbila Terulko. A taky i vy ostatní. Tohle mě napadlo během cesty autobusem od doktorky, ale myslím že stálo za to to napsat. Moc vás zase prosím o komentáře, protože jich je tu pořád nějak málo i když na návštěvnosti neubívá :/ Tak jsem vás o komentáře chtěla poprosit. Děkuji LinDee :*
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Byl jsem tady

KLIK :) 100% (1413)

Komentáře

1 Erin Erin | 17. prosince 2013 v 12:18 | Reagovat

myslím, že se bude Terulce líbit...je totiž naprosto perfektní...moc se ti povedla ;-)

2 bara bara | 17. prosince 2013 v 13:54 | Reagovat

:-)  :-)

3 terulka terulka | 17. prosince 2013 v 16:35 | Reagovat

Jasně že se mi líbí :)
Je fakt skvělá! Děkuju :-*

4 Mishel Mishel | 17. prosince 2013 v 17:13 | Reagovat

Krasny :)

5 Tinka Tinka | 17. prosince 2013 v 17:54 | Reagovat

To bolo krásne ???  :-D  ;-)

6 Lucka Lucka | 17. prosince 2013 v 20:55 | Reagovat

Nádhera :)

7 katy katy | 18. prosince 2013 v 13:31 | Reagovat

Krása <3

8 Clare Clare | 28. prosince 2013 v 13:58 | Reagovat

krásný :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama