Swich.

4. listopadu 2013 v 16:08 | LinDee |  Jednorázovky
Ze začátku to bude vypadal jako že je Elijah s Elenou a Kath s Damonem, ale celý se to změní :)


Elijah pozval Elenu na dovolenou, kvůli tomu, že jsou spolu už pět let. "A kam pojedeme? Máš nějaký plán?" Zeptala se a nalepila se na jeho rty. "Pojedeme kam jen budeš chtít lásko." Přirazil jí na stěnu a přitisknul jí co nejblíž k sobě. "Hmmm. A co třeba Hawaii? Vždycky jsem tam chtěla." Zasmála se a sundala mu sako z ramenou.
"Zítra ráno jedeme." Řekl vzrušeně a stáhnul z ní tričko. Rychle se přemýstily do jejich pokoje, aby je nic nerušilo a oni se mohly unášet jejich vzdechy, které plnily jejich pokoj.

"Tak jdeme Damone?" Volala na něj Kathrin. "Jasně zlato." Vzal jejich tašky a hodil je do kufru auta. "Víš že by stačilo, kdyby sis sebou vzala jen spodní prádlo. Všechno bych ti tam koupil." Mrknul na ní a ona si ihned přivlastnila jeho rty. "Ale nechci ryskovat, že by jsme dovolanou strávily jen v posteli. Stejně jako tu minulou. Z těch Malediv jsem viděla jen stěny pokoje." Zasmály se a nasedly do auta. "Když já si neumim pomoct. Když vidim to tvoje tělo, tak ....."
Skousnul si ret a sjel jí pohledem. "Tak radši jed! Nebo nestihneme letadlo." Zakroutila hlavou a vytáhla z batohu krevní konzervu. "Chceš taky? Třeba tě to přivede na jiný myšlenky." Mrkla po něm a on se zasmál. "Tak to jen těžko." Vzal si krev a s usměvem pil.
Zastavily u letiště a při odbavování zase Kath flirtovala s tím mužem a Damonovi se to nelíbilo. "Pokud ihned nepřestaneš koukat po mojí přítelkyni, tak ti urvu hlavu." Řekl s hraným usměvem a muž jen polknul a hleděl si svýho. "No tak Damone! Vždyt se jenom bavím." Zakroutila hlavou Kathrin a šla do Gate 6. "Jasně. A já se budu bavit tím, že ze všech vysaju veškerou krev, pokud toho nenecháš!" Vrčel a za boky si jí přitáhnul těsně k němu.
"Jsi hrizně žárlivej! Vždyt víš že mám jen tebe a nikoho jinýho, tak se zklidni." Odtáhla se od něj a šla si po svém. Takhle to v jejich vztahu bylo už sto let. Vubec jim to poslední dobou neklapalo, ale Damonova láska k ní, byla příliš silná. Pořád věřil, že se to zlepší a nakonec to bude jako před dvěma sty lety, když ho přeměnila. Ale ona to tak nebrala.
Věděla, že nikoho nemůže milovat tolik, co milovala jen jednoho muže na světě. To on byl speciální a nikdo pro ni nebyl dost dobrý.
Nasedly do letadla Kath, vystrčila, nějakou ženu od místa u okýnka. "No tak Kath. Jedeme na dovoleou tak nám to nekaž!" Prosim jí Damon a pokladil jí rukou po tváři. "Fajn, ale ještě jeden takový žarlivý incident a uvidíš. Znáš mě Damone, mě nikdy nestačil ani jeden. Jen si vzpomen na svého bratra."
Řekla ledabile a opřela se o okýnko.
"Co do toho pleteš Stefana? Tohle už je za náma." Drtil mezi zuby a držel se, aby nezačal řvát na celé letadlo. "Nech to být Damie." Mávla rukou a zavřela oči. Jediné co chtěla, bylo ponořit se do vzpomínek, kdy ještě byla naprosto štastná. Kdy byla s tím koho doopravdy milovala. Damon jen naštvaně praštil do sedačky před sebou a zavřel oči. Proč to vždymusí zkazit? Vždy se snaží udělat vše, aby ji nechal, ale on to v plánu nemá. Nnechá ji jen tak jít.

"Dobrý rano." Šeptnul Eleně Elijah do ucha a ona se k němu jen víc přitiskla. "Dobré ráno." Popřála mu a vtiskla mu malý polibek do koutku ust, který následně prohloubil. "Musíme se rychle připravit. Letadlo tam bue čekat za hodinu." Šeptnul a vstal z postele. "Zabaleno máme, tak proč se ještě chvíly netulit?" Navrhla a stáhla ho zpět. A on si jí přitulil co nejblíže.
Tohle přesně dělával s Katarínou. Ne, ne o ní přemýšlet nebude. Ted má Elenu a ta ho miluje, nikoho jiného nepotřebuje. "Miluju tě." Špitla a on se usmál. "Já tebe taky." Milloval jí o tom není pochyb, jen né celým srdcem které patřilo jen jedné Petrovové.
Když už seděli v ledadle tak vše probíhalo nanejvíš skvěle. Elijah se snažil skrýt svou blbou náladu ze vzpomínky na Kathrin a tak se choval více než mile a rozdavačně. Pořád se Eleny ptal jestli něo nechce, nebo jestli se jí sedí pohodlně. Obdarovával jí polibkami a snažil se zapomenout, Stejně tak jako skoro dvě stě let co byl bez ní a pět let co našel Elenu. Nešlo to, Kathrin měl zakodovanou pod kůží.
"Co se děje Elijaho? Poznám to na tobě." Zeptala se asi v polovině letu, kdy jí už Elijahovo chování nepřišlo normální. "Nic. Jenom chci aby ses měla co nejlépe." "Elijahu, to že jsem člověk a ty tisíciletá bytost, neznamená, že se musim mít špatně a že mi všechno přijde nepohodlný. Klid, jedeme na dovolenou a užijeme si to ano?" Pohladila ho po tváři a čekala na přikývnutí. Když konečně přišlo uvelebila se do jeho nebízené náruče a vdechovala jeho vůni.
Poznala vždy to poznala. Vždy když myslel na ní, na tu, které se ona nemůže rovnat a ví to. "Nemusíš mi lhát. Už dřív jsi mi řekl všechno. Vím že mysliš na ní. Tvoje láska k ní už nezmizí, je mi to jasný, ale ted máš mě a já tě neopustím. Chápeš?" Ona mu vždy dokázala pomoct. Věděla co říct,aby se soustředil jen na přítomnost.
Vděčně ji políbil do vlasů a pevněji ji objal. "Promin. Za to že se s tím musím pořád potýkat. A děkuju, že to se mnou vydržíš." Zasmála se a políbila ho.
"Mě se zas tak lehce nezbavíš." Zavřela oči a nechala se kolébat do tvrdého spánku. Když ji Elijah probudil, byly už na místě. "Vstávej lásko. Jsme tady." Elena se probudila s usměvem. Tolik se těšila na slunce, moře, palmy a drinky u bazenu a hlavně na žhavé noci s její láskou. Nemohla se toho dočkat.


Kathrin a Damon už seděli druhým dnem u bazénu a vychutnávaly si drinky. "Dala by jste si ještě něco slečno?" Ptal se číšník jménem Bron a pohledem sjížděl její obnažené tělo, které vystavovala před slunečními paprsky. "Ano. Jednu Pina Coladu. A ty Damie?" Zeptala se a rukou mu přejela po jeho vypracované hrudi. "Whisky." Řekl ledabyle a zabíjel ho pohledem.
"Co ti pořád je Damie?" Ptala se a sundala si brýle. "Nic. Jen se mi prostě nelíbí jak si mě všímáš jen jakoby z donucení. O co jde?" Podívala se na něj a protočila očima. "O co by šlo? Nebudeme nic řešit ano? Jdeme se projít po pláži?" Navrhla a vzala ho za ruku. "Dobře, promin." Vstal a vášnivě jí políbil. "To si nech až na pokoj." Zasmála se a táhla ho pryč.
Šli kolem moře a smály se. Kathrin si připadala jako když je s někým, koho doopravdy miluje, i když to ak nebylo. Nikdy k němu necítila ani setinu toho čemu se dá říkat láska. Byl pro ni jen náhrada, ale on o tom neměl ani tušení.
"Víš, jsem ráda že jsme tad......" Zasekla se v prostřed věty jelikož viděla sebe samu ruku v ruce s Elijahou. "Co je Kath?" Ptal se jí starostlivě Damon ale ona nebyla schopna žádné odpovědi.
"Elijah." Šeptla a viděla jak na ní kouká. Šli pomalu k sobě a jejich doprovod hned za nimi.
"Katarino." Řekl okouzleně a Elena na ní jen zaraženě koukala. "Ty jsi Kathrin, vid?" Zeptala se a stiskla mu ruku. "O co tady jde? Vysvětlí mi to někdo?" Ptal se Damon a a prohlížel si jí od pat až po hlavu.
"Tohle je moje dvojnice Elena. Ty znáš jen Tatiu." Řekla vyjeveně Kath a pořád jen zkoumala Elijahu. "Jak se máš Elijaho, Dlouho jsme se neviděli." Kývnul a nevěděl jak se má vlastně tvářit. "Já... celkem dobře. A ty?" Podíval se na Damona, který vypadal naprosto překvapeně, za to Elena věděla o co jde. "Ráda tě poznávam Kathrin. No... doufám že si tu dovolenou užijete." Řekla s přáním, aby se mohly rozdělit a ona to s Elijahem probrat. "Jo, vy... vy taky. Snad se ještě uvidíme."
Měla šílenou chut se mu vrhnout do náručí, ale to by tam nesměla být její trpaná napodoběnina. "Měj se Kathrin." Řekl pořád zamilovaně Elijah a nechal se odtáhnout od své současné přítelkyně. "Proč tu je ona?" Vybalila na něj. "Nevím." Řekl popravdě a sednul si do křesla, dívajíc se z okna. "Fajn. Budu dělat jakože nic, nebudu vyvádět jako hysterka, ale slib mi jedno." Kouknul se na ní a čekal. "Nic s ní mít nebudeš. Vím že by jsi to neudělal, ale nepodvedeš mě." V jejím hlasu byla cítit bolest. "Samozřejmě." Řekl né moc přesvědčivě a radši hlavu otočil zpět k oknu.
"Jdu si do baru, pro něco k pití." Řekla smutně a vyběhla ze dveří. Všechno se kazí! Všechno je uplně blbý! Jsou tu aby oslavily svůj pětiroční vztah a oběví se tu láska jeho života.
"Jednu skotskou prosím." Řekla tvrdě a sedla si na barovou židličku. "Vidím že taky zapíjíš dnešní seznámení. Jsem Damon." Řekl ten černovlasý upír, který byl předtím s Kathrin. "Elena." Podala jsem mu ruku a on jí jemě potřásl. "Nevíš odkud se s tvým přítelem znají?" Takže nevěděl vůbec nic, neměl ani to nejmenší tušení.
"No, oni spolu dřív... Milovali se." Zjednodušila to a ukázala na barmana, že chce další sklenku. "Cože? O tom jsem nevěděl." Vypadal pěkně naštvaně a El mu nechtěla kazit vztah a proto dodala... "Ale už je to hrozně dávno, asi tak tři sta let. Už je to uplně za nimi." Nevěřil jí a tak se na ní podezíravě koukal. "A proto piješ už třetí skleničku tvrdýho alkoholu a je teprve jedenáct odpoledne."
Přikývla jsem a položila sklenku na pult. "Pro mě to je těžký chápeš. Jak se mám rovnat nádherné asi pětsetileté upírce, která může mít co chce, bude žít na věky a... Jak se s ní mám vůbec měřit? Jsem jen stupidní člověk co vypadá jako ona. Nemysli si, že jsem nepřemýšlela o tom, že je se mnou jen díky té podobě. Ale po tech letech co jsme spolu, jsem možná doufala že na ní zapoměl. Né že když jí uvidí tak jí málem ulíbá k smrti a na to že existuju vlastně zapomene. A ted tu sedim s tebou a vyprávim ti věci, který te ani v nejmenším nezajímaj!" Prudce jsem oddechla a vzala flašku co stála za barem a sama si dolila.
Zasmál se a nalil si taky. "Ty si o nich aspon něco věděla. Já žiju dvě stě let v tom, že jediný koho milovala jsem já. A řekni mi, jak se mám rovnat Původnímu upírovi? Mezi náma to nikdy uplně nefungovala, nikdy mi nebyla uplně věrná a nikdy mě nemilovala tak jako já ji. Tak mi prosimtě pověz kdo z nás dvou je na tom hůř protože já sám nemám poněti!" Zavrčel, vykašlal se na skleničku a pil rovnou z lahve.
"Máš pravdu. No, ted je hlavní udržet si svoje partnery. Takže, těšilo mě Damone, ale už pujdu za svým přítelem a dám mu vše o co si jen řekne." Rychle vstala a běžela do pokoje. Když otevřela dveře nikdo tam nebyl. "Šel za ní." Dedukovala a smutně si sedla na lehátko co bylo na balkonku.

Pohled Kathrin:
Seděla jsem na pláži a koukala do vln. Jak je možný že je tady. Jak je možný že je s mojí dvojnicí? To na mě opravdu zapoměl? Ne! On ji má jen jako náhradu. Ubohou náhradu za mě. "Co tady vlastně děláš Kathrin?" Zeptal se mě jeho hlas a já se rychle otočila. "Jsem tu na dovolené. Co tu děláš ty?" Zeptala jsem se ho na oplátku. "Máme výročí. Pět let." Nemile jsem se zasmála a protočila očima.
"Člověk. Ani po pěti letech si jí nepřeměnil? Mě jsi přeměnil po pěti měsících. Možná to bude tím, že jí nechceš na celou věčnost." Přemýšlela jsem a radši se na něj nepodívala. "Ty jsi to chtěla. Chtěla si, abych z tebe udělal upírku a já tě poslechnul. Chtěl jsem tě na celý život. Tolik jsem tě miloval a ty jsi zmizela. Opustila si mě. Čekáš snad že se ti ted vrhnu do náručí a řeknu ti, že se pro mě nic nezměnilo?" Prudce jsem se na nej otočila a vstala.
"Ano! Protože pro mě se nic nezměnilo! Pořád jsi pro mě ten jediný, pořád tě miluju a pořád o tobě sním!" Zakřičela jsem a odcházela.
Vyjeveně na mě hleděl a pak náhle se oběvil přede mnou a své rty tisknul na ty mé. Po chvilce se odtáhnul a zakroutil hlavou. "Tohle nemůžu. Mám Elenu a miluju jí." Prohrábnul si rukou vlasy a mě z očí začaly téct slzy. "Miluješ ji víc než mě?" Zeptala jsem se lakonicky a on mlčel. Nevěděl co má říct. Bud by ublížil Eleně a nebo mě. Radši nic neřekl a zmizel.
Setřela jsem své slzy a mířila si to do pokoje. Tam už seděl Damon a drtil své vlastní ruce. "Proč si mi o něm nikdy neřekla?" Neodpověděla jsem a sundavala si šaty. "Proč si mi nikdy neřekla o tom, že neskonale miluješ Původního a že je to tvá životní láska?" Zeptal se už naštvaně a hodil o zed skleničkou.
"Uklidni se Damone! Nikdy jsi to nepotřeboval vědět a nepotřebuješ to ani ted. Nic se nemění. Je to stará známost, minulost, je to pryč!" Křičela jsem já na něj a šla ke koupelně. "Ráda bych se v klidu osprchovala tak si dej třeba někoho k věčeři, je mi to jedno! Hlavně tě dnes večer nechci vidět!" Zabouchla jsem dveře a svalila se do vany, kde na mě létaly proudy ledové vody.

Pohled Elijaha:
Přišel jsem do pokoje až kolem desáté večer. Nemohl jsem se jí podívat do očí, slíbil jsem jí že ji nepodvedu ale udělal jsem to. Ty rty které jsem líbal sice vypadali jako její, ale její rozhodně nebyly. Elena spala na balkone stulená na lehátku a na tvářích měla zaschlé slzy.
"Eleno? Eleno vstávej." Šeptal jsem a pohladil jí po vlasech. Otevřela oči a bolestně na mě hleděla. "Byl jsi za ní." Nijak jsem nereagoval a ona jen kývla. "Takže byl. Fajn. Vím že ji miluješ. Celou dobu jsem to věděla.Věděla jsem i to, že měnikdy takhle milovat nebudeš a tolik mě to bolelo. Nikdy jsem neřekla ani jedno slovo a snažila se na to nemyslet. Ale když na naší dovolený jdeš za ní, místo toho aby si byl se mnou? Pěkně jsi se mnou pohráváš. Ty víš že tě miluju a pokud mi nechceš ubližovat, tak mi to řekni na rovinu. Chceš jí?"
Překvapila mě. Takovouhle otázku jsem nečekal. "Miluju tě El." Řekl jsem místo odpovědi ale ona mi to nesežrala, na to byla moc chytrá. "Na to jsem se tě neptala." Zakroutila hlavou a čekala, jenže já jsem nebyl schopný jí to říct. Zlomit jí srdce po pěti letech, po tom jak moc se mnou vydržela a prožila. "Jasně. Takže jsme asi skončily. Upřímě ti přeju, aby vám to vydrželo." Vstala a se slzama odešla z pokoje. Nebyl jsem schopný se hnout ani na ní nijak zavolat. Věděl jsem, že by jí to akorát víc ublížilo.
Sednul jsem si na místo kde byla před chvílí ona a jen se koukal na obzor.

Pohled Eleny:
Vyběhla jsem s pláčem na pláž a sedla si do písku. Zbytečných pět let, kdy jsem se snažila, aby mě milovat aspon z poloviny,jako já jeho. Všechno to přišlo vniveč. Celých pět let trpím představou že mě opustí a on to nakonec udělá, a tím nejhorším způsobem vůbec.
Vstala jsem a oblečená mířila vstříct vlnám. Chtěla jsem si jen zaplavat. Chtěla jsem se cítit součástní něčeho velkého, né jako malá moucha co létá kolem hor a nikam nepatří. Stála jsem ve vodě až po prsa a náhle vlny začaly nabírat na intenzitě. Jedna mě sláchla pod vodu a odtáhla od břehu. Vlda se mi dostala do plic a já se jí snažila vykašlat, jenže to přišla vlna další a spláchla mě, až jsem se ve vodě motala. Kašlala jsem jako oživot a v krku mě škrábalo. Slaná voda mi nedělala dobře a všechno mě štípalo.
Při další vlně mě chytili něčí silné ruce a vytáhly mě na hladinu. Jeho černé vlasy a světélkující modré oči, bych poznala kdekoliv. "Damone!" Šeptla jsem a vykašlávala další spoustu vody. Vytáhnul mě na souš a položil mě do písku. Otočila jsem se na břicho a vykašlala zbytky vody. "Jsi v pořádku?" Zeptal se a dal mi vlasy z obličeje.
"Jo, už jo. Díky, že jsi mě zachránil." Špitla jsem a držela se za hrudník. "No a když jsme u toho... Proč jsi se pro boha chtěla zabít?!" Vyjel po mě a poplácal se po čele. "Já se nechtěla zabít! Já jen chtěla......plavat." Špitla jsem a on se zasmál. "Plavat, kdyý jsou metrové vlny. To je celkem chytrý. Tak pojd, odvedu tě do pokoje." Ne tak to rozhodně ne! Dneska ho nechci ani v tom nejmenším vidět.
"Né to je dobrý. To radši skočím do těch vln znova." Zamručela jsem a vydrápala se na nohy. "Co se stalo? Taky jste se pohádaly?" "Taky? No... mi jsme se rozešli, nevím jak ty s ní, ale u nás je to definitivní konec." Zamručela jsem a odlepila si ze sebe mokré tílko. "Fajn, když nechceš do pokoje, kde budeš spát?"
Pokčila jsem rameny a podívala se kolem sebe. "Asi na lehátku. Zítra se sbalim a odlítám zpátky domu." Řekla jsem a mířila tam, ale on mě zastavil. "Tak to nain náhodou. Já se dnes taky v pokoji ukázat nesmim a tak si prostě pronajmeme další pokoj. A ty zapomen na to že by jsi odlítala dřív. Máš dovolenou a pěkně mu ukážeš že ho nepotřebuješ!" Dirigoval mi a já měla chut začít se smát.
"Fajn. Už je mi zima tak pojd a okouzlri recepční at nám dá nějaký apartmán." Mrkla jsem po něm a on souhlasil. Dostali jsme apartmán sdvema pokoji a já za to byla vděčná. Rozhodně jsem s ním nechtěla sdílet jednu postel, ani jsme se neznaly. "Volal jsem pokojové službě. Přinesou ti něco na převlečení a taky horkou čokoládu. Aspon se zahřeješ." Chtěl odejít ale já ho zastavila. "Staráš se jen protože vypadám jako ona. Promin, ale o to už zájem nemám. Žila jsem s tím pět let."
"Omyl Eleno. Starám se, protože sis toho hodně vytrpěla a já vim jak to bolí. Jsi bojovnice a líbí se mi tvoje chování, nic si nenecháš líbit." Usmál se a odešel do koupelny. Když nekdo zazvonil otevřela jsem a byl tam mladý muž s dvěma tričky, šálkem horrké čokolády a lahvý burbonu. Ta bude pro něj jasný, takže je to alkoholik.
Poděkovala jsem a zavřela za ním dveře. Sundala jsem si mokré tílko a podprsenku, a nandala si suché tričko. No, řekněme že kalhotky, jsem si nechala mokré. Šla jsem do pokoje ale to se otvřeli dveře od koupelny a já stála čelem jeho naprosto perfektně vypracované hrudi. Koukala jsem se na jeho pekáč a nevědomky mu podávala tričko. "Tadymáš." Řekla jsem rychle jako jedno slovo a zmizela u sebe v posteli. Zachumlala jsem se pod deku akdyž přišel s hrnkem radostně jsem ho přijala.
Sednul si na opačnou stranu postele a začali jsme si povídat. "Miluješ ji vid?" Potřásl hlavou ze strany na stranu a v očích měl nejistotu. "Dřív jsem ji bezmezně miloval, ale ted? Myslim že jem se do toho jen nutil. Vlastně to byla moje první a jediná stálá přítelkyne. To ona mě proměnila a, myslím že jsem si to jen vsugeroval. Ted už k ní nic moc necítím. Možná proto mě tolik neštve že je ted asi zřejmě s ním." Pokrčil rameny, ale mě tahle myšlenka bolela.
Povídali jsme si až došesti do rána, Šíleně jsme se smály a nakonec mě přemluvil at neodjíždim, že když už jsme tu oba zůstali na ocet, tak to tu spolu strávíme jako přítelé.
Taky by to tak i šlo, kdyby jsme se včera v noci nepolíbili. Stalo se to neštastnou náhodou. Tak dobře jsme se bavily, věděl o mě uplně všechno, chápal mě a snažil se mi vysvětlit to jak vše chápou muži. No a když jsem šla odnést hrneček a otáčela jsem se, narazila jsem do něj a když jsem zvedla hlavu jeho rty mě tolik přitahovaly, že jsem je nemohla nepolíbit. Hned jak jsem si uvědomila co dělám, tak jsem se odtáhla, ale bylo to těžké, jelikož se mnou Damon spolupracoval a mě se nechtělo ho jen tak pouštět.
"J-j-j-já... To bylo..." Zarazila jsem se a ona na mě taky překvapeně koukal. "Ani jeden z nás to nechtěl udělat..." Zamluvil to a vlezl k sobě do pokoje. Od té doby jsem nemohla usnout. Myslela jsem jenna ten polibek a na to, jak moc se mi líbil. Ráno jsem s ním šla na snídani a oba jsme hrály, jakože se nic nedelo, ale měli jme to vepsané ve tváři.
Seděli jsme u stolu a smály se něčemu co vypustil z pusy ale náhle jsem se přestala smát, když jse je vyděla ruku v ruce se na sebe usmívat. "Jdeme?" Zeptal se a vstal.
Přikývla jsem a dělala jako že je nevidím. Ale pak jsem si na něco vzpoměla. "Počkej, půjdu si pro klíče, chci si odtamtud vzít věci." Příkývnul a já šla pomalu ale jistě za svým bývalým.
"Eleno. Jsem ád že tě vidím. Kde jsi přes noc byla?" Ptal semě, ale já se nezmohla na nic jen na hnusný pohled. "Je vidět že si se vyloženě bál a šel mě hledat vid? Rozhodně jsem nebyla tam kde ty." Podívala jsem se hnusně na šklebící se Katharinu a nastavila ruku." Chci klíče. Jdu si pro svoje věci." Pomalu vyndaval klíč a dal mi ho do ruky. Podívala jsem se na čekajícího Damona a pak namířila ruku k ní. "A myslím že muj nový kamarád Damon by to taky uvítal." Ona se jen zasmála a hodila mi ho do rukou. "Nechte klíč v zámku." Mrkla a táhla zaraženého Elijah pryč ode mě. "Promin." Šeptnul ještě a já se vydala za Damonem.
Podala jsem mu klíčky a on poděkoval. "Díky. Neměl jsem odvahu se jí podívat do očí. Kde tu odvahu bereš ty?" Zeptal se a mířil zpět do hotelu. "Z ublížení, ponížení, zrady...Je toho hodně." Mrkla jsem po něm a statečně zadržovala slzy.

Druhý večer mě Damon vytáhnul na nějakou pitomou párty, Říkal že když jsme na dovolený, musíme se bavit! Tak jsem tedy souhlasila a ted tu s ním pěkně opilá tancuju jako maniak a směju se jako blázen. "Díky Bohu že jem tě tu potkala." Řekla jsem svíjejíc se kolem něho. "Nechtěla by sis zopakovat tu naši neobvyklou srážku a jeste neobvyklejší polibek?" Zeptal se a přitisknul si mě na sebe.
"Děláš to jen protože jsi naštvaný na Kathrin a já vypadám jako ona." Říkala jsem mu a přitom chtěla slyšet jen jak to popře. "Kdyby to bylo kvuli ní, tak si tě vezmu hned ten první večer. Tohle je jen kvuli tobě. Jen z těžka se ted držím, abych si tvé rty vzal bez dovolení." Taky jsem ho chtěla. Nevím čím to bylo, ale prostě jsem ho potřebovala. "Tak na co čekáš?" Zeptala jsem se a on se usmmál. "Na větu, která mi řekne, že to neni na jednu noc, že nebudeš litovat a že mě chceš taky." Zasmála jsem se a okouzleně přejížděla očima po jeho tváři.
"Rozhodně to neni na jednu noc, nikdy toho nebudu litovat a chci tě tak jako moje plíce vzduch. Tak si mě vem dřív než to tu se mnou sekne." Vychrlila jsem na něj a vášnivě ho políbila.
Věděla jsem že mezi námi něco je. Že se to v budoucnu stane něčím ještě více intenzivnějším než má láska k Elijahovi a toužila jsem po tom. Něco mě táhlo k bývalému mé dvojnice a já se toho chytila. Ted byly opravdu všichni štastní...

THE END :)

Dodatek: Tak snad se vám to líbilo. Byla to asi má nejdelší jedno rázovka, tak jí prosím okomentujte díky LinDee :*
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Mishel Mishel | 4. listopadu 2013 v 16:50 | Reagovat

Užasny :-D

2 Krystý Krystý | Web | 4. listopadu 2013 v 16:53 | Reagovat

Krása :D I když v poslední době mám radši Elenu a Elijahu

3 terulka terulka | 4. listopadu 2013 v 17:18 | Reagovat

Úžasný :) delena!:*

4 bara bara | 4. listopadu 2013 v 18:51 | Reagovat

:-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)

5 katty katty | 4. listopadu 2013 v 21:08 | Reagovat

Nádhera :3

6 káta káta | 5. listopadu 2013 v 16:15 | Reagovat

Nádherný <3
A že dneska prosím prosím přidáš sisters in fight? :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama