You Fucked with me, so I Fuck of You!

8. listopadu 2013 v 18:31 | LinDee |  Jednorázovky


Pohled Loly:
Ne, už dál brečet nebudu. Je mizi námi konec a on už s tím nic neudělá. Myslela jsem si že bych tomu mohla dát další šanci, za nějaký ten čas, ale po tom, co jsem viděla tu fotku a její jméno znovu spojené s tím jejím? Skončila jsem s ním na dobro přesně v té minutě.
Nian! Tohle na mě vystřelovalo z každého ruhu, každého časopisu... Nechtěla jsem to vidět. Nesnášela jsem ten pocit, že by mělibýt zase spolu. Aby líbal tělo, co nepatří mě, aby na mě jednoduše zapoměl. Ale ted? Je konec! Už ho nechci vidět. Pane Bože? Jsi tam? Proč mi tohle děláš? Proč mi musel zlomit srdce? Tyhle otázky mi šli na jazyk skoro pořád.
Ale s tímhle už přestanu. Jen se tomu budu smát,budu mít hlavu vztyčenou. Stalose co se stalo a já jdu dál. Jedíná věc co se mi dostane na jazyk, když na něm přemýšlím je písmeno eF a hned po něm příjde jU.
Tolik mi ublížil, jen si se mnou hrál.A hraje si na to, že je to nonšalantní muž, který nikdy nemohl udělat nic špatného, ale škoda Iane. Já tě znám a už ti na nic z toho nenaletím.
Jak vtipně to zní, když je v těch show a říká jak to o ničem nebylo, jak celou tu dobu věděl že se Nině nic rovnat nemůže.. Tak proč mě pořád otravoval těma telefonátama? Jednoduše... na nic jinýho nemyslím... tolik mě naštval... FUCK YOU!
Nejdřív se zdálo, že jde všechno v pohodě, ale říkala jsem ti, že nejsem na lásku připravená. Trval si na tom, abych ti dala šanci a ty jsi ji jednoduše promrhal. Zlomil si mi srdcea ted se mi veřejně vysmíváš? Nikdy si takový nebyl, ne... nikdy. Tak co tě k tomu vede?
Nina... jistě... média... vše pro jeho dobro a z donucení... V hlavě se mi točí tolik sprostých slov od A do Zet, ale zmůžu se jen na tichý pláč a nenávist v srdci. Tak moc mě to mrzí, ale už se pouze musím smát tomu, když vidím její a tvoje jméno. Vysmívám se ti i když se mi to hnusí. Tohle si ze mě udělal. Ty, tvoje lži, tvá láska, a tvá láska k tvé bývalé.!
Stejně na to jen doplatíš a já nakonec budu ta která z toho vyvázla lehce. Sakra Iane! Proč si to udělal a všechno zkazil? Konečně jsem si myslela že jsem našla pravou lásku a ty to takhle poděláš! Sakra Sakra!
Miluju tě, ale to nemění nic na tom jak moc tě nenávidím. Nikdy jsem to nikomu neřekla do očí, ale ty jsi první. Dívala jsem se mému již bývalému příteli do očí a z těch mích se valili slzy. "Nenávidím tě." To bylo to poslední co jsem řekla,vzala si kufr a vyběhla ze dveří...

Dodatek: Toto byl spoiler ke konci Dream in L.A. ale nakonec to tak vůbec nebude, tak jsem z toho udělala, menší jednorázovku. Snad to nebude vadit a pochopíte to. Díky LinDee :-*
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 katty katty | 8. listopadu 2013 v 20:14 | Reagovat

To nejde popsat jinak než WOW!! :O :O
Rozhodně jsem ráda že bude i další řada :3

2 Molly Molly | 9. listopadu 2013 v 7:41 | Reagovat

Palec hore more :-D ..... pěkně vymyšleno tato povídka se mi opravdu hodně líbí :-)

3 LinDee LinDee | Web | 9. listopadu 2013 v 14:21 | Reagovat

To byl kus epilogu až bude, snad se vám líbil. Bude to ještě zajímavé, to vám slibuju :*

4 Molly Molly | 9. listopadu 2013 v 19:51 | Reagovat

Přidáš prosím další díl?  A nebo další díl sisters :-)
Děkuji :-)

5 Katherine Katherine | Web | 10. listopadu 2013 v 15:09 | Reagovat

Poviedka story pokračuje. Nájdeš ju tu http://live1your1dreams.blog.cz/1311/12-kapitola

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama