"Otoč se" :)

19. října 2013 v 0:07 | LinDee |  Jednorázovky
Seděla jsem u okna a koukala se dolů. Tolik mi chyběl, nemohla jsem si pomoct a po nocích jsem pro něj plakala. I ted jen s těží zadržuju slzy. Udělal pro mě toho tolik a já se mu tak odvděčila. Nechala jsem ho jít i přes to, že jsem věděla jak moc ho miluju. Jak moc rpo mě znamená. Nikdy jsem mu to nechtěla přiznat, ani sobě, ale když ted odešel chodím tu jako tělo bez duše a poznala jsem co k němu doopravdy cítím.
Zavřela jsem oči a vzpomínala na jeho přítomnost. Cítila jsem jemný závan větru který s sebou přinesl i vůni jeho kolínské. Pak jsem slyšela jeho ušklebek a náhle jeho poznámky, které se nehodili a vetsinou byly sprosté... Jak moc mi tohle všechno chybí. Představovala jsem si to tak důkladně, že jsem skoro ucítila ten známí pach, jeho kožené bundy po celovečerním alkoholovém opojení. Tolik jsem si přála ho zase vidět a moci ho objímat.
Řekla jsem a on udělal. Řekla jsem a on mě opustil. Řekla jsem at se nevrací a on se vážně nevrátil...Jak jenom jsem mohla být tak hloupá. Dnes jsou vánoce a já je prosmutním.
S jeho bratrem jsem se rozešla, nemohla jsem ho dále obelhávat, ani sebe ne. Tak jsem tu zbyla sama s Jeremym a Caroline. Snaží se mě rozveselit a dát mě zas do kupy, ale to oni nezvládnou. To nezvládne nikdo jiný než on. Stačí si vzpomenout na ty společně strávené chvíle a celá se rozechvěju, smutkem, touhou a láskou.
Najednou jsem si všimla že padala hvězda a rychle jsem si přála, aby se mi vrátil. Jak dětinské že? Ale co má člověk dělat když už nezbívá nic jiného než věřit. Už to je půl roku a já se nemohu dostat z depresí. Potřebuju ho k životu, bez něj to nejsem já. Setřela jsem tu neposlušnou slzu, která mi přejížděla přes tváře a dál vyhlížela do tmavé studené noci. Náhle jsem na sobě cítila dotyk známích dlaní. "Pojd El. Jdeme rozbalovat dárky." Řekl Jeremy a povzbudivě se na mě usmál. "Musím?" "Jo." Zakřičela Caroline z chotby. Zvedla jsem se a sešla jsem dolu do obývaku.
Všichni jsme si rozbalili dárky a předstírali šílenou radost. Náhle někdo zaklepal a já s šíleným doufáním otevřela dveře a myslela že tam uvidím jeho. A pravdu jsem teda neměla... Stál tam nějaký poslíček a a podal mi papír. "Co to je?" Zeptala jsem se neutrálně. "Vánoční překvapení." Řekl sklesle a předal mi maličký papírek na němž stálo: Otoč se. Jakej blbec si ze mě zase vystřelil, už mě to přestává bavit. Otočila jsem se a nemohla jsem popadnout dech. Neuvěřitelně jsem na něj hleděla a rychle jsem se k němu rozběhla. Chytil mě do náruče a nechal mě at si z něho dělám objímacího plyšáka. Celá jsem se chvěla a štěstím brečela. "Ty blbče! Proč posloucháš moje hloupí nápady?" Šeptala jsem a bouchla ho pěstí do ramene. "Objevímse po půl roce a čeká mě tohle." Zasmál se. "Už v životě nikam nechod. A kdyby, tak jen se mnou." Zašeptala jsem a znovu ho k sobě přitiskla. "Miluju tě Eleno." Podívala jsem se na něj a pořádně ho konečně políbila. "Miluju tě Damone." Řekla jsem po tom polibku přeplněném vášní touhou láskou a bolestí, které jsme si za tu dobu vytrpěli opravdu hodně. "To je ten nejkrásnější vánoční dárek." Zašvitořila jsem a znovu pohltila jeho rty. "Ještě aby ne. Víš jak dlouho nám trvalo než jsme ho sehnali." Zasmáli se a Jeremy rozcuchal Car vlasy. "Děkuju." Řekla jsem, ale rozhodla se že od ted neopustim Damonovu náručaspon tak tisíciletí...

Dodatek: Doufám že se vám to líbilo. Bylo to takový jen tak z vrchu braný. Už jsem unavená, takže to asi nebude uplně ono, ale snad vas potěší. Dělala jsem to hned z fleku bez nějakýho promyšlování, takže tam možná bude i pár (víc) chyb :D Tak komentujte, díky LinDee :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti mé povídky

Ano 97.3% (330)
Ne 2.7% (9)

Komentáře

1 katty katty | 19. října 2013 v 8:01 | Reagovat

Júú, já chci taky takový Vánoce :O :3

2 bara bara | 19. října 2013 v 9:45 | Reagovat

:-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)

3 Clare Clare | 19. října 2013 v 10:32 | Reagovat

nádherný :-)

4 terulka terulka | 19. října 2013 v 11:37 | Reagovat

Krásný :) :-)

5 Andy Andy | Web | 19. října 2013 v 12:47 | Reagovat

Nádhera :)

6 Fsclub Fsclub | 3. února 2015 v 10:43 | Reagovat

Nádherný text. Doopravdy si přeji, aby sw něco takového přihodilo i v mém nudném a mrzkém životě...<33333333333333333333333333333333333333333

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama