Result Promo

2. září 2013 v 20:11 | LinDee |  Result ( Desicion II ) - Dokončeno
Pohled Eleny:
Stála jsem tam v obětí s Damonem a líbala jsem ho. V tu chvíly do vnitř vtrhnul Stefan. "Eleno! ... Eleno?" Když řekl moje jméno podruhý, zněloto zarmouceně a nanejvíš smutně. "Stefane." Zašeptala jsem a podívala jsem se mu do očí, v kterých se objevily slzy. "Fajn... Fajn že ses vrátila. To se ale o tobě říct nedá Damone." "Nech toho Stefane. Já... moc se ti omlouvám,ale." Zakroutila jsem hlavou a nemohla jsem dokončit větu.
"Půjdu dolu." Zašeptal Damon a povzbudivě se na mě usmál. "Rozhodla ses..." "Stefane promin. Já mám tě ráda, ale..."
"Nemiluješ mě." "Miluju, ale už prostě jinak. Pochop to, já miluju Damona. Nechtěla jsem ti nijak ublížit, vždyt to víš. Jsi můj kamarád a nechci tě ztratit." To zž jsem měla v očích slzy i já. "Nestojíím o to být s tebou kamarád Eleno. Já tě miluju." "Promin mi to. Ale sám si chtěl abych se už rozhodla a já to konečně udělala. Prosím nenenávid mě za to."
"Proč on Eleno?" Nechci mu to říkat. "Nemudu ti to říkat, nic by to nezměnilo. Akorát by ti to ublížilo a to já nechci." Zašeptala jsem a čekala jestli něco řekne. Pouze ukázal na dveře stylem vypadni-nebo-te-odsud-vykopu a já šla.
"Miluju tě Eleno. A vždycky budu i přes to kolikrát si špatně vybereš." Zabouchl za mnou dveře a já malátně šla. Ušla jsem pár kroků a pakjsem se svezla na zem a brečela jsem. Přesně proto jsem se nemohla rozhodnout, protože jsem věděla že tohle přijde! Tolik jsem mu ublížila a onsi neuvědomuje jak moc ublížil ted on mě. Ani nevím jak dlouho jsem tam seděla ale do náruče mě zvedly něčí silné ruce. "Pššt princezno. Bude to dobrý." To mi připoměno naše některé noci v minulosti a to mě utvrdilo v tom, že nikdy nebudu litovat toho že jsem si ho vybrala.
Položil mě k němu na postel a stulil si mě v náručí. Po chvilince jsem přestala plakat a hledala jsem jeho rty. Naklonil se ke mě blíž a dal mi to co jsem žádala. Krásný ničím nenucený polibek. "Nepotřebuju nikoho pokud budeš se mnou. Nikoho jinýho než tebe ani ve svém životě nechci a už určitě ne někoho kdo mě vykopne ze dveří." Zamumlala jsem a znovu ho políbila. "Miluju tě Eleno a vždycky budu s tebou." Tentokrát naše rty spojil on a nahnul se nade mě. Začala jsem mu rozepínat košily a to ho trochu zarazilo, ale nenechal mě čekat a ihned posunul své ruce pod mé tričko. Hned jak jsem z něho strhla košily a on mě zbavil trička se na mě tázavě podíval. "Vážně to chceš?" "Na tohle se mě ptáš, když pod tebou ležím celá roztoužená a vášní hořím? Pokud se ihned nebudeš dotýkat mého těla na místě zemřu!"
Na nic nečekal a s usměvem na tváři zase zaůtočil na mé rty. Každý jeho dotek byl jako příjemná rána elektrickým proudem a v břiše mi lítali motýly. Né jenom v břiše ale do každého kousku mého těla. Slastně jsem vzdychla když mě líbal po nahých nadrech a odhodil mou podprsenku někam do dálky. S polibky pokračoval až těsně nad krajku mých kalhotek a to už jsem nevydržela. Stáhla jsem si ho zpět k sobě a začala lomcovat s jeho páskem. On se nezdržel dlouho a jednoduše ze mě kalhoty serval. Táhla jsem ho na sebe a snažila jsem se s ním splynout. Užívali jsme si každičký dotek naší kůže a tření o toho druhého a slastně jsme vzdychali. Jednou rukou zajel pod lem mých kalhotek a hladil mi rozkrok. Propla jsem se a polibky se stávali vášnivějšími. Odtáhnul se ode mě a s polibky pokračoval až na vnitřní stranu stehna. Celá jsem se touhou rozklepala a to nebylo nic o proti tomu jaké to bylo když mi začal rozkrok líbat. Lízal tak vášnivě že jsem nemusela čekat dlouho a věděla jsem že se muj první orgasmus dostaví brzo. Rukou jsem si ho přitlačila blíž a jeho jazykové kreace mě donutili křičet slastí. Něco tak užasného jsem nikdy necítila. Po chvíly se můj orgasmus opravdu dostavil a byl asi zatím nejsilnější jaký jsem kdy měla.
Přitáhla jsem si ho zpět a nebylo na co čekat. Stáhla jsem z něho trenky a povalila ho na sebe. Roztrhl jemnou krajku mých kalhotek a oba jsme už byly naprosto nahý. Pohled na něj stál za všechny prachy. Byl tak nádherný že jsem se nemohla vynadívat. Jemně mi roztáhnul nohy a vniknul do mě. Po celém těle mi přeletělo to nejkrásnější chvění a neustávalo. Pomalu zrychloval tempo a zatlačil mě víc do matrace. Ovinula jsem kolem něj nohy aby jsem náš zážitek zpříjemnila a zdokonalila. Všechno se stalo hlubším a intenzivnějším. "Ach ... Damone... Ahhhhhhhh Damone!" Sténala jsem mezi vzdechy a užívala si jak on říká zase to moje jméno. Bylo to neuvěřitelné, ještě nikdy jsem tohle necítila. Bylo to něco nového a nezapomenutelného.
Začalo se mi zatmívat před očima a padala jsem do mdlob. Prohnula jsem se jako luk a narážela proti jemu. Oba jsme se dostali na vrchol a dlouze zasténali. Lehly jsme si vedle sebe a ještě dlouho jsme se líbali. "Miluju tě." Zašeptala jsem a políbila jsem ho na hrud. "Ani nevíš kolikrát jsem si tohle všechno představoval a musím říct, že tohle bylo milionkrát lepší." Zasmála jsem se a nechala se přitulit ještě blíž. Byl to krásný pocit ležet na jeho nahém těle natisknutá a cítit každou jeho křivku. "Miluju tě, kdybys nevěděla." Zasmál se a políbil mě do vlasů. Jeho ruce se začali pohybovat po mém těle a naše jazyky bojovali tu nejtěžší bitvu.

***
Seděli jsme u stolu a jedla jsem vynikající vajíčka. Damon je naprosto skvělý kuchař to si musím zapamatovat! Mezitím jsem si ukradla dalších pár polibků a žhavých pohledů. "Jsi v celku dobrý kuchař." Usmála jsem se a nechala se vtáhnout do jeho náručí. "Já ti dam v celku! Ještě budeš škemrat o to abych ti něco udělal." Zamál se a políbil mě do koutku ust. "Já rozhodně budu žadonit abys mi neco udělal. Ve tvém pokoji, ve tvé posteli a těsně vedle mě." Zašeptala jsem mu do ucha a jemně mu skousla lalůček. "Omyl Princezno. Našem pokoji v naší posteli." Vrhnul se na mé rty a dravě si bral všechno co chtěl. Pak ale nekdo rozrazil dveře. Byla to Kathrin s desivým výrazemv očích. "Můžete mi vysvětlit jakto že jsem v 84tym přeměnila Maríu v upíra?!"

Dodatek: Tahle kapitolka je prepsaná a jednou už tu byla, ale jelikož se mi to podelalo a ona zmizela je tu znova a trochu jinak, takže doufam že se bude ůíbit. Prosím o moc komentářů, abych věděla jak moc jí mám psát. Děkuju LinDee :-*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl jsem tady

KLIK :) 100% (1413)

Komentáře

1 katty katty | 3. září 2013 v 15:22 | Reagovat

Delena Sex!!!! :D <3

2 Clare Clare | 3. září 2013 v 20:43 | Reagovat

Naprosto dokonalý :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama