TE AMO (Setkání 5 díl)

3. července 2013 v 22:39 | LinDee |  Setkání - Dokončeno
Te Amo

Pohled Eleny
"A o tobě, že jsi zachránil spousty lidí a dětí. Savana tě musí milovat. Kolik jí vlastně bylo, když si jí přeměnil?" Zajímalo by mě, jestli si věcko pamatuje. "Bylo jí devatenáct a jo, máme se rádi, bere mě jako bratra. Je to úžasná mladá upírka." Zasmál se a přitulil se ke mně blíž. Nikdy mi nebylo líp, než v jeho náručí. Můžu se tak uvolnit a zároveň jsem napjatá ,jen pro to, že jsem s ním. "Kdy jste se viděli naposledy?" "Dnes. Když na mě troubila toho modrého kabrioletu. Je trochu nedočkavá." Jeho smích byl tak zvonivý. Hned jak jsem ho uslyšela zlepší se mi den. Ani se mi to nezdálo, ale bylo už kolem jedenáctý. Ten příběh mě tak pohltil,že jsem nevnímala čas. Zívla jsem si. "Nechceš už jít spát?" "Ne,ne,ne, ne, ne! V pohodě. Chci být ještě s tebou." Nic nebyla větší pravda, možná jen to, že ho chci líbal. "To je dobře. Protože mě se jen tak nezbavíš Princezno" Zasmál se a vykouzlil mi tím úsměv na tváři.
Líbal mě tak hladově, po celém mém těle. N obličeji, krku ani hrudníku nezbylo místečko ,které neobdaroval polibkem. Ani jsem si nevšimla jak, ale leželi jsme u mě v posteli. Ležela jsem pod ním a nemohla se nabažit celého jeho těla. Ruce jsem měla pod jeho košilí a přejížděla po každém svalu. (A že jich bylo hodně :D) Jeho ruce bloudili také pod mím tričkem a jeho rty se posunuly na moji klíční kost. Přitáhla jsem si ho ještě blíž, pokud to tedy bylo možné a hladila ho po zádech. Vrátil se zpět k mím rtům a něžně skousnul můj spodní ret. Pomalu se polibky utišovaly, až nich zbyly jen letmé polibky. Lehnul si vedle mě a jen tak na mě koukal. "Copak?" Zeptala jsem se ho s úsměvem. "Nikdy jsem nebyl takhle šťastný věříš mi?" Tomu jsem se musela zasmát. "Ne, ale vím, že bez tebe být šťastná ani nemůžu." Lehla jsem mu na hrud a propletla prsty s jeho. Druhou rukou mne hladil po vlasech a rty mě líbal do vlasů.
Měla jsem toho v sobě tolik, že to ze mě tak nějak vyletělo. "Miluju tě." Cítila jsem jak rudnu a zabořila jsem hlavu do jeho hrudi ještě víc. Jeho ruka přestala laskat mé vlasy a celý jakoby ztuhnul. Vzal mě za bradu a donutil mě, abych se mu dívala do očí. Usmíval se a celý zářil. "Nevěřil jsem, že to někdy někomu řeknu, ale jsem si tím jistý. Miluju tě Eleno. Nikdy nechci být bez tebe." Tenhle polibek byl jiný než všechny ostatní. Byl plný lásky a jakoby jí i přetékal. Takhle krásný polibek jsem nikdy dřív nedostala. "Nikdy tě neopustím." "Nikdy je dlouhá doba Eleno." "A bez tebe by byla ještě delší. Časem ……" Oba věděli o čem se teď baví. "Nepospíchám na tebe. Nechci tě do ničeho nutit." "Nenutíš. Chci být s tebou už navždy. Ale doufám, že zemřu až tak za dva roky." Zasmála jsem se tomu. Nikdy jsem nechtěla být to co oni a ted sem zmenila názor, kvůli upírovi, kterého znám pár dní. Co by na mě řekli rodiče… "Času máš kolik chceš. Hlavně že budeš se mnou." Přitulila jsem se zpět k jeho hrudi a všechno jsem to zaspala.

Pohled Damona:
Byla tak nádherná,když spala, ale měl jsem na dnešek plány. Je neděle, tak jí někam vytáhnu a s někým jí seznámím. "Vstávej Princezno" Zašeptal jsem a vzbudil jsem ji tím nejjemnějším polibkem jaký jsem dokázal. "Dobré ráno." Byla tak roztomilá i když se právě probudila na hlavě měla ptačí hnízdo. Posadila se a věnovala mi usměv, který jsem pak nemohl dostat hodinu z hlavy. "Půjdu se umýt. Jen chvilku počkej." Zalezla do koupelny a já měl chuť si k ní vlézt. Radši jsem šel dolů a začal jí připravovat snídani.
Udělal jsem jí palačinky s čokoládou. Když přišla dolů, tak jsem je dodělával. "Snad ti to bude chutnat." Mrknul jsem na ní a ona se posadila před jeden talíř. "Je to vynikající! Děkuju, takhle dobrou snídani jsem dlouho neměla." "Nemáš za co Princezno." Ta její vůně… Ahh… Voněla po jablkách a skořici. Ta vůně byla cítit až z koupelny. Zapli jsme rádio a v něm hrály Fly od Jamie McDell. Nevadila mi, za to Elena vypadala nadšeně. "Mám na dnešek plán. Takže doufám že nic nemáš." Ty jiskřičky v očích, když něco navrhnu co zavrhuje jí a mně, jsou nepopsatelné. Přiváděla mě do rozkoše jen tím že se na mě podívala. Co to se mnou je? Nebo spíš co je to v ní? "Nemám nic v plánu." Usmála se a já to zase nemohl dostat hlavy. "Chtěl bych tě seznámit se Savanou a mohli by jsme sebou vzít Erika. Chtěl bych ho taky vidět." "To je perfektní nápad! Určitě bude souhlasit i Erik, taky tě chce vidět. Moc hezky o tobě mluví." Jaký typický Erik. "Jako vždy. Od něj jsem neslyšel špatný slovo na nikoho kromě mého bratra."
"Proč se tak nesnášíte?" "Začalo to už s Kathrin. Chtěli jsme ji oba a nikdo se jí nevzdal. Pak když se z něj stal rozparovač, jsem ho s Erikem zavřel do kobky, aby vyhládnul a nebyl nebezpečný. Museli jsme ho mučit, aby zapnul své emoce. A mučit svého bratra, je horší než kdyby mučili tebe. Jenže on mě od tý doby nesnáší. Měl jsem kamarádku, jmenovala se May a on jí zabil. Aby mě naštval. Udělal to jen protože jsem ho mučil. Ale o tom se bavit nebudeme. Za chvíli dojdeme pro Erika a pak jdeme do baru za Savanou." Nechtěl jsem na to vzpomínat. Další bolestné vzpomínky. "Fajn. Jdu se převléct." Dala mi rychlou pusu na tvář a zmizela na schodech.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Byl jsem tady

KLIK :) 100% (1413)

Komentáře

1 Clare Clare | 3. července 2013 v 23:05 | Reagovat

Krásná kapitolka :-)

2 terulka terulka | 4. července 2013 v 9:45 | Reagovat

Úžasný!♥

3 Mishel Mishel | 4. července 2013 v 10:29 | Reagovat

Skvely :-)

4 Bea Bea | 26. srpna 2014 v 18:12 | Reagovat

Božeee to je tak nádherné ja sa asi rozplačem O_O  ???  ???

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama