Savanah (6.díl Setkání)

4. července 2013 v 18:28 | LinDee |  Setkání - Dokončeno
Z pohledu Savany:
Seděla jsem v tom omšelém baru a čekala než Damon a jeho kámoš a holka příjdou. Byl tu celkem sexi barman. Volali na něj Matte. Nebyl by k zahození. Pak jsem zahlédla Damona, který si u sebe držel tu holku. Možná že jsem i trochu žárlila, byla jsem jediná žena v jeho životě, mimo ty holky na jednu noc. Ale s ní se ukazuje na veřejnosti, takže to bude asi vážnější. Zamávala jsem na ně, abych na sebe upoutala pozornost. Pokud jsem si myslela, že ten barman je sexi, tak Damonův kámoš je bůh. Ten rozcuch a plné rty. Jen se k nim přitisknout a ... Pane bože na co to myslím?
"Ahoj Damone." "Ahoj Sav. Tohle je Elena." Dal jí polibek do vlasů, takže to bude ještě vážnější než jsem si myslela. "A tohle je Erik." Poukázal na toho nejvíc přitažlivého chlapa, co jsem kdy viděla. "Ahoj, moc ráda vás poznávám. Hlavně tebe Eleno, ten kluk o tobě nepřestával mluvit." Zasmáli jsme se a mířili ke stolu nejblíž baru. " Mám se bát?" Odvětila mi na předešlou větu a já věděla že si budeme rozumět. Byla rázná to se mi líbí. "Možná trochu." Mrkla jsem na ní a naznačila Mattovi, aby k nám přišel. "Ahoj El." Pozdravil jí a nemohla jsem přehlídnou Damona, který si jí k sobě majetnicky přisunul blíž. "Ahoj Matte." "Tak co si dáte?" Pohledem pořád vězil na Eleně a Damonovi se to moc nelíbilo. "Já si dám capucino." "Já si dám laté." Mrkla jsem po něm. "Whisky." Ozvaly se kluci naráz. "No jo. Naučil jsem tě i co pít." Zasmál se mu Damon. "Učil jsem se od nejlepšího" Měl tak krásný smích. Za hřích by stál ... Né, už stačí. Kontroluj si myšlenky! "A jak jste se vlastně poznali?" Musela jsem začít trochu kamarádsky. Elena se zdála, jako milá holka. Na mojí otázku se ale všichni tři začali smát a já neměla tušení o co jde. "Ani se neptej." Zajíkal se smíchy Erik. "On ji chtěl zabít a ona se chtěla nechat zabít." Čekala jsem hodně ale tohle vážně ne. "Cože?!" Na to jsem se začala smát taky. Kdo by to řek. Oběť se zamiluje do vraha a z vraha se stane milovník. To už Matt přinesl naší objednávku a k tomu i celou flašku whisky. "To je od tý slečny u baru." Koukla jsem se tam a byla to Brigita. Hnusná čarodejnice! Nesnášim jí, zamilovala se do Damona a chtěla zabít všechny, kteří s ním něco mají. "Problémy..." Řekl Damon ale od Eleny neustoupil. Možná se k ní i víc přitisknul. "Jaké problémy?" Zeptala se a vzhlídla k němu. "Žádné Princezno. Nechme to být." Políbil jí a vtisknulů jí ještě jeden malý polibek do koutku úst.
Sakra! Tak to mezi nimi je opravdu extra vážný! Budu se ho na to pak muset zeptat. Ale ted bude mít problém. Jestli to Brigita viděla, jsme v háji. "Eriku a jak dlouho už jsi upír?" "Skoro sto let. Od tý doby co sem potkal jeho, sem věděl, že už moc dlouho živý nezůstanu." Zasmál se a vypil všechnu whisky co měl ve skleničce. "Tak to jsi ty, koho Damon přeměnil, když tě napadnul ten vlkodlak!" To vypadala překvapeně Elena. "Známe se už skoro čtyři roky a tohle ses mi zapoměl zmínit?" "Promin El. Teď máš ale někoho, kdo ti to poví lépe než já. Řekněme, že toho ví víc. Moc si toho nepamatuju." Oba usrkli část tekutiny ve skleničkách a dál se věnovali konverzaci. Damon pořád koukal na Elenu.
Byl jako vyměněný. Takového ho neznám. Elena mu pohledy opětovala a byla jím přímo okouzlená. Poději jsem je přestala sledovat a všímala si Erika. Byla s ním zábava. Tolik vtipů nezná ani sám internet a jeho historky se tak liší od těch Damonových! Vypráví je tak svěže a zábavně. Elena se už pěknou chvíli nezapojila do konverzace a Damonův pohled se stočil k Brigit. "Eleno? Jsi v pořádku?" Zeptal se jí, ale nepřestal hypnotizovat Brigit, které na tváři visel škodolibí úsměv. "Jasně." Zašeptala, chytla se za hlavu a lokty se opřela o stůl. "Múžete se o to postarat? Vezmu jí na záchody." Podepřel Elenu a šel. Elena měla úpně rudé oči a popraskané žilky v nich. Vysřelili jsme přímo k Brigit a pěkně pevně jsem jí chytla za ruku.
"Můžeš mi vysvětlit co děláš čarodějnice?" "Nic co by tě mělo zajímat upírko!" "Tak dost! Ihned mi řekneš co děláš Eleně, nebo ti urvu hlavu!" Řval Erik. "Myslela jsem, že s ní spí Damon né ty!" Zasmála se a dál se věnovala svému pití. "To je pravda, ale to nic nemění na tom, že je tom že je to moje kamarádka a věř mi, klidně tě tady zabiju! Ovliv!ňovat není tak těžký!" "O jednoho upíra víc nebo míň? Ta vaše Elena nikomu chybět nebude!" "Brigit si vedle! Elena není upír ani omylem! A uvědom si, že právě zabíjíš nevinného člověka a tomu mají čarodějnice bránit ne?!" Je to taková husa! Jestli se Eleně něco stane zabiju jí! Né o to se postara Damon a já se jí budu jen smát! "Ona je člověk? To mi Stefan neřekl... Ihned za ní běžte a dejte jí svou krev! Člověk krvácení do mozku jen tak nepřežije!" "Běž Eriku! Já se jí ještě na něco zeptám!" Přikývl a běžel na toalety.
Takže Brigit... Co s tím má co dělat Stefan?" "Chtěl,aby Damopn trpěl a já vycítím když někdo k někomu něco cítí. Jako ty k Erikovi. Sex nebude to jediné co od něj budeš chtít." "Zpátky k tématu! Proč jsi ublížila Eleně?" "Říkám že vycítím vztahy a ona je klíč k tomu aby trpěl. Tak jsem to použila." "Ještě jednou tě uvidím a skončích zahrabaná pod zemí!" Zavrčela jsem a běžela skontroloval Elenu.
"Tak jak to vypadá?" Elena už vypadala zdravě, za to Damon jí dal spousty své krve. "Už je mi dobře." Kývla hlavou a koukla na Damona. Držel jí v náručí a hladil jí po vlasech. To je ten Damon, co mě zachránil před smrtí na té zasrané lodi. Starostlivý plný lásky. "Půjdeme domů." Pohladil jí a pomohl jí vstát. "Počkej!" Vrhla se do toho Erik. "Savano, mohla by jsi vzít Elenu napřed, Damon se musí trochu posílit." No jasně dal jí krve víc než dost. "Jasně. Pojď El." Už z dálky jsem viděla, jak mu Erik ovlivňuje mladou slečnu.
"Jak je ti Eleno?" "Fajn, už je mi líp. Jen jsem trochu unavená." Odvedla jsem jí na lavičku co stála před barem a koupila jsem jí plechovku koly. Tekutiny a cukr. To by jsme měli. Po chvilce se už Damon vracel a byl zase plný síly. Vzal jí do náruče a odcházeli. Ale já sem s Erikem ještě neskončila...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Clare Clare | 4. července 2013 v 19:04 | Reagovat

Krásná kapitola :-) přidáš dneska ještě jednu prosím ? 8-)

2 terulka terulka | 4. července 2013 v 20:20 | Reagovat

Supeer!:)
Doufám že dneska bude ještě jedna :)

3 Kat Kat | 26. srpna 2014 v 18:29 | Reagovat

Super píšeš :) veľmi sa mi to páči

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama