Konec (Setkání poslední díl)

4. července 2013 v 20:21 | LinDee |  Setkání - Dokončeno
Damon položil Elenu na gauč a sednul si vedle ní. "Jak je ti? Nebolí tě něco?" Damon byl tak starostlivý, ale Elena se vážně cítila dobře. Jen nechápala co to mělo být to v Grillu. "Jsem v pořádku neboj. Ale vysvětlil bys mi, co to mělo znamenat? Kdo byla ta holka?"
Když chtěl odpovědět, tak mu zazvonil telefon. Byla to Savana. "Co se děje Sav? .... Cože po ní chtěl? .... Já ho zabiju! .... Né, to nemusíš. ... Fajn, zítra se stavte. ... Už jí je dobře. ... Budu, zatím čau." Savana mu pověděla všechno o tom že v tom měl Stefan prsty, ale Elena zatím o ničem nevěděla. "O co šlo?" "Tak za to, že byla Brigit v baru může Stefan. Chtěl aby mě mučila a ona k tomu využila tebe. Mrcha! Nevěděla že jsi člověk a když se to dozvěděla byla naštvaná. Čarodějky mají lidi chránit a né je zabíjet. Řekněme že za to skoro nemohla, ale pořád je to mrcha! Pomáhat zrovna Stefanovi ..." Nemohla věřit svým uším. Že by jí Stefan něco takovýho udělal? Bude si s ním muset promluvit.
" Musím si s ním promluvit Damone. Hned teď." "Na to zapoměň! Může ti ublížit!" Zase ten starostlivý Damon. Ale měla pravdu, každy den s nim je dobrodružství a nebezpečí, o tom se už sama přesvědčila. A né jen jednou. "Vždyť tu budeš se mnou! Damone prosím, musím to s ním vyřešit." "Fajn, ale pokud se ti pokusí ublížit tak ho zabiju a na nic se tě neptám, je ti to jasný?" Neměla jinou možnost a tak přikývla.
"Stefane? ... Potřebuju s tebou mluvit! ... Nehraj si na milího a koukej sem mazat! ... Ne! Vyřešíme to tu! ... "Ano s Damonem! ... Nazdar!" Bože jak jí dokáže vytočit! Nechápala co se to s ním děje. Pak si všimla že pláče. Nemohla uvěřit, jak se mohl Stefan tak změnit. "Neboj Elenko, bude to dobrý." Chlácholil jí Damon a utíral jí slzy. Pak někdo zazvonil.
"Pojď dál Stefane a zavři za sebou!" "Jaké milé přivítání. Taky tě rád vidím Eleno. Damone." Kývnul a mířil do obýváku. "Jak si to mohl udělat? Jak si mohl poslat Brigit, aby ublížila tvému bratrovi?" "To by se mnou měl řešit on a né ty zlatíčko." Ten jeho smích byl tak odporný! "To bych měl, ale místo mě to shcytala Elena a díky tobě dnes málem zemřela! Takže se chovej slušně nebo vwezmu cokoliv dřevěnýho a proženu ti to srdcem, rozumíš?!" Damon byl zuřivý a jen tak tak se držel aby ho nezabil rovnou!
"Cože?" "Chápu že si to asi nepředvídal, ale jenom díky tvýmu bratrovi, kterého se snažíš zbavit, jsem živá! Kdyby mi nedal svou krev, tak sem mrtvá! Chápeš to?!" "Nic takovýho jsem ale nechtěl! Tobě se nic stát nemělo!" Všichni byly na nervy a Elena měla sto chutí mu dát pěstí! "Ikdyby se něco stalo Damonovi, tak mě se stane taky! Miluju ho a ty se do toho nepleť! Kdyby zemřel zemřu taky chápeš!" Elena říkala jen čistou pravdu, ale ohromila tím oba Salvatory. "Přestaň se mezi nás plést! Jsi můj kamarád a nechci o tebe přijít, ani jako kamaráda a ni jako tak, když tě Damon zabije! Což mimochodem jen kvuli mě do teď neudělal!" Stefan se zvednul a šel zpět ke dveřím. "Kam to jako jdeš? Slyšíš?" "Vážně to bude vždycky on Eleno? Vždycky?" "Jo Stefane navždy." "Tak ať to není jen slovní obrat! " Hned jak to dořekl zlomil Eleně vaz. Poslední co viděla, bylo Damonovo překvapení a zdrcený obličej. Mířilů Ke Stefanovi a pak ... temnota... nic víc. Tím skončil její život...lidský život...

KONÉÉÉC

Dodatek: Máte zájem o druhou serii těchto povídek? Hlavně prosím komentujte. Děkuju moc LinDee a jak se vám tahle celá povídka líbila ? :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kdo je lepší? Delena nebo Stelena ?

Delena 97.1% (496)
Stelena 2.9% (15)

Komentáře

1 Mishel Mishel | 4. července 2013 v 21:00 | Reagovat

Naprosto uzasny :) A urcite jsem pro druhou serii :-)

2 andy andy | 4. července 2013 v 21:20 | Reagovat

Wow vážně skvělý konec to je nečekala :D určitě jsem pro pokráčko:)

3 terulka terulka | 4. července 2013 v 21:33 | Reagovat

Určitě pokračování! :-D
Bylo to fakt úžasné! A přidáš dneska ještě první díl té druhé řady?

4 LinDee LinDee | Web | 4. července 2013 v 21:42 | Reagovat

[3]: Možná že jo :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama