Heart Situation - třetí díl

8. července 2013 v 17:37 | LinDee |  Heart Situation (Dokončeno)
Sunny seděla na židli a pila svoje kafe. "Nechápu jak to s ním můžeš vydržet!" Kývla jsem "Někdy je to boj." Zasmála jsem se. "Čemu se směješ? To už tě snad dostal do postele? " Byla naštvaná a tak jsem to radši nijak neřešila. "Né a to by se mu nikdy nepodařilo. Nejsem žádná z těch kurev který si sem každý večer tahá. Nejsem na tom tak špatně abych s nim vlezla do postele a už vůbec o to nemám zájem. A promiň Sunny, ale pokud se nepřestanete pošťuchovat, skončí to pro vás oba špatně. A pro mě taky, protože budu bez nejlepší kamarádky a o dá se říct kámoše." Vypadala jako by mě vůbec neslyšela. "Fajn, tak ať mě neštve!" "Oba se uklidníte a ty ho přestaneš mučit těma svýma kouzlama. Řvi na něj jak chceš, ale tohle si prosímtě odpusť." "Fajn! Hele promiň, ale už asi půjdu. Musím ještě dojít do kavárny za tetou Sophi." Zvedla se a mířila ke dveřím. "Dobře. Budeš mi chybět Sunny. Zavolej mi někdy ano?" Viděla jsem že je naštvaná a odchází, protože bych to mohla odnést já. "Určitě. Ty mi budeš taky chybět, měj se. A vemte si s sebou tu mapu, když budete chtít vědět kde Nejsvětlejší je, stačí kápnout trochu vaší krve a uvidíte." Kývla jsem a pořádněji obejmula. "Děkujeme moc. Pozdravuj babču a nechceš svézt?" "Ne dobrý. Tak pa." Zavřela za sebou dveře a já tušila co právě dělá. Tak silný vítr se opřel do oken, že je skoro vysklil. "Myslim, že by se měla uklidnit." Prsknul Damien a nalil si sklenku svého burbonu. "Buď rád, že jsi to neschytal ty!" Neměla jsem na nikoho náladu a rozhodla jsem se, že půjdu do baru. Vzala jsem si klíče a vycházela. "Kam jdeš?" "Tak mi se teď hlídáme? Nechceš mi říct v kolik mám večerku tati?" Zasmála jsem se a zabouchla za sebou. Baví mě se s ním takhle laškovat. Ještě jsem zaslechla : "Do dvanácti domadcerko!" a jeho hlasitý smích. Naše příměří dopadlo líp než jsem si myslela.
V baru U Sleev seděl chlápek, který mi byl hrozně povědomí. Sedla jsem si k baru na druhé straně než byl on. Objednala jsem si Mojitto a poslouchala všechny kolem. Ten barman byl celkem fešák a chtíč mu byl vidět z očí. Rozhodla jsem se, že dnes udělám něco, co bych jindy neudělala. Pořádně se opiju a vyspím se s jakýmkoliv pěkným chlapem ,na kterého tu narazim a ten barman mi pripadal jako výhra. Když mi donesl třetí skleničku vodky s džusem, slastně jsem si skousla ret a použila jsem svůj nejvíc sexi pohled a že ten ale byl! "Jak se jmenujete slečno?" Mrknul na mě a ještě než jsem dokázala odpovědět mi do řeči skočil ten povědomí chlápek. "Myslím chlapečku, že tobě k ničemu stejně nebude." A ukázal mu ať odprejskne. "To řiká kdo?" Zeptala jsem se a nakrčila obočí. "Viktor." Políbil mi ruku a zadíval se mi do očí. Byla jsem už celkem dost mimo a tak jsem se nechala. "Jsem Lena a jaktože mi připadáš tak povědomí?" Zasmál se a napil se. "Už jsme se jednou viděli Leno. Řekněme, že když si byla opilá v baru v Mistic Falls a já se nabídnul, že tě odvezu domu..." Vzpoměla jsem si. Zatáhla jsem ho domu a začala ho vášnivě líbat, pak jsme skončili v posteli. Mimochodem on je taky upír. "Jo, už si vzpomínám." Zasmála jsem se a vypila další skleničku na ex. Po pár minutách jsem je přestala počítat a všímala jsem si jen jeho ruky která mu vjížděla víš k mému rozkroku. "Co kdyby si mě odvezl domu." Navrhla jsem. "A zase to zopakujeme?" To už jsme oba seskakovali z židle a hodili jsme pár bankovek na bar před náma. "Ale naprosto nezávazně." "Jako minule." Mrknul a už jsme stáli před barem a já byla opřená o stěnu. Jeho jazyk se zaplítal s mím až jsem netušila který patří mě. Pak jsem nás zase přemístila já a to už jsme byli u mého baráku. Zase jsem byla přišpendlená u zdi a jeho ruce už pátrali pod mím trikem. Já jsem nezahálela a rozepla mu jeho košily. To už jsme leželi u mě v pokoji na posteli a oba jen ve spodním prádle. Rukou mi rozepnul podprsenku tak rychle, jako by to dělal denně třikrát. Chtěla jsem to! Hned! Ale nevědělajsem jestli jen kvuli tomu abych Damienovi dokázala, že nejsem taková, za jakou mě označil a nebo protože byl tak moc sexi! Po chvíly jsme byly oba nazí a on do mě vniknul. A pak ... Celou noc... Hned jak ode
Ráno jsem se probudila sama a věděla, že on odešel hned jak jsem usnula. Cítila jsem se dobře a zároveň špatně. Užila jsem si, ale připadala jsem si nějak špinavě... Nebudu to řešit, ale jen si užívat.
Když jsem sešla dolů Damien seděl v křesle a jediné co mi řekl bylo: "Tím aby sis užívala, jsem nemyslel, aby se z tebe stala děvka..."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti mé povídky

Ano 97.3% (330)
Ne 2.7% (9)

Komentáře

1 paja paja | 8. července 2013 v 18:05 | Reagovat

Super. Přidáš ještě jednu, prosím. :-)

2 Clare Clare | 8. července 2013 v 18:13 | Reagovat

Super. přidáš prosím ještě jednu.prosím ?

3 Mishel Mishel | 8. července 2013 v 18:38 | Reagovat

Skvely :) tesim se na dalsi :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama