Heart Situation - Prolog

8. července 2013 v 0:17 | LinDee |  Heart Situation (Dokončeno)
Jmenuju se Lena a jsem odsouzená k nesmrtelnosti. A boužel se mnou tráví spoustu času Damien. Ano je to taky upír. Společně se snažíme najít sluneční perlu, která nám zajistí, že můžeme chodit na slunce i bez lapisu lazuli a bude nám dodávat sílu. Jednou to ze me dostal a od tý doby se ode me ani nehne. Je to ta nejhorší společnost, kteráse mi mohla nabídnout. Nesnáším ho! Je arogantní, namyšlený a sobecký! A v tom jsme si podobný. Máme oba velký ego a proto se nemůžeme vystát. Už hledáme cestu dobrý měsíca skoro nikam jsme se nepohnuli. Jeho debilní narážky mě štvou čím dál víc a přestávám se kontrolovat. A když by jste se chtěli ptát proč ho beru s sebou? Jednoduše mu to dlužím. Dal mi lapis lazuli a jednou mi zachránil krk, což mimochodem nezapomína připomínat kdy jen může.
Cestu neznáme. Je to vlastně taková hádanka.

Na slunce zachtít se ti může,
Však popálí se tvoje kůže,
Na slunci chce se ti žít,
Nechej si o tom jen snít,

Pokud najdeš perlu sluneční,
Tvoje sny se rázem naplní,
Je na nejsvětlejším místě,
V Nejsvětlejších hnízdě,

Najdeš li ji a nejsi hoden
Životu svému dej hned sbohem,
Máš li to co perla hledá,
Upír hlavu k slunci zvedá,

Obsah perly do poháru,
Smíchej s vínem boha Daru,
Cesta bude dlouhá,
Větší je po slunci touha.

Tak zní proroctví. Místo Nejsvětlejších jsme nenašli a ani nemáme ponětí kde ty anděli hledat. Nejsvětlejší musí být přece andělé ne? Aspon s tímhle jsme si jistí! A víno boha Daru? Jsme apsolutně mimo, ale snažíme se na něco přijít. Zatím jsme pořád na začátku, akorát už nežijeme v Mistic Falls ale v Oklandu.

"Copak beruško? Už zase si píšeš do deníčku, jak už to nemůžeš vydržet? Že touha po mě je větší než sis myslela? Neboj Damien je tu pro tebe a postel je volná..." Zase to jeho provokování! "Drž hubu Damiene, nebo vš co.. máš pravdu, hrozně po tobě toužim! Pojd blíž!" Přitiskla jsem se k němu až se naše rty skoro dotkly. A pak jsem ho kopla... přímo do jeho slabin a on se svezl na podlahu. "Bylo tohle nutný Leno?" Zavrčel na mě a já se mu jen zasmála. "Jo! Aspon si už budeš pamatovat, že mě nemáš štvát!" Pořád se válel na zemi a já měla neskutečnou radost. "Klečet přede mnou nemusíš... já už jsem ti to odpustila. I tu berušku!" Zasmála jsem se ještě víc a bylo vidět, že jemu do smíchu zrovna moc nebylo.

Dodatek: Tak jak se líbilo promo ? Řekněme že jsem je mohla pojmenovat Elena a Damon, ale bude to uplne o něčem jinym než serial i knížka, takže jsem to trošičku změnila. Bude to zajímavý příběha já budu moc ráda,když napisete jak se vám to zatím líbí.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Líbí se ti mé povídky

Ano 97.3% (330)
Ne 2.7% (9)

Komentáře

1 Mishel Mishel | 8. července 2013 v 9:28 | Reagovat

Vazne super :) je tak dal  :)

2 Clare Clare | 8. července 2013 v 14:55 | Reagovat

začátek se mi líbí, těším se jak to bude pokračovat dál :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama