Heart Situation- 4 díl

8. července 2013 v 19:13 | LinDee |  Heart Situation (Dokončeno)
Naprosto mě tím překvapil. "Co prosím?" Odložil svou skleničku tak že se z ní polovina vylila na stoleček. "Tři za jednu noc? A ani z jednoho ses nenapila." Má pravdu, zase. Do prdele! "A co je tobě do toho?!" "Nic,jen.." Nenechala jsem ho to doříct. "Nic! Přesně tak. I kdybych jich za noc měla sto, tobě to může být ukradený! A nedělej ze mě děvku! Ty si sem vodíš holky skoro každý večer!" "Jo! Ale já je pak vysaju, až z nich nic nezbyde! A záleží mi na tobě a nechci abys byla takováhle!" Snad nevěřím svým uším! "Jaká? Že se vyspim se třema klukama a ani jeden z nich si nebyl ty?" Chytil mě pevně zy ramena a trochu se mnou zatřásl. "Já bych se s tebou vyspal jen když bych byl jedinej!" Řekl a zmizel do svého pokoje.
Byla jsem naštvaná ale už žádný slzy. Vypila jsem konzervu krve a vrátila se zpět do pokoje. Začala sem balit a rozhodla , že se do Gorgie odjíždí už dnes. Všechno jsem měla zabalený už po půl hodině, ale neměla jsem chuť se s ním vidět. Co sakra myslel tím, že by se se mnou vyspal, jen kdyby byl jedinej? Rozhodně nemám v plánu se ho na to ptát. Otevřela jsem dveře a naposledy jsem se zhluboka nadechla. Zaklepala jsem na dveře jeho pokoje a pomalu otevřela. "Měli by sme dnes odjet. Už víme kam a bylo by zbytečný čekat." "Fajn, zabalim si a půjdu si najít vlastní auto." To jsem teda absolutně nečekala. Co to má znamenat? Každý budeme mít vlastní auto, to se mnou nechce sedět v jednom autě? Nasral mě a to moc! Málem jsem zavrčela. "Fajn. Najdi si klidně letadlo, když ke mě máš takovej odpor, že se mnou nevydržíš v jednom autě!" Práskla jsem dveřma a šla někoho vypít.
Byla jsem venku už dobrý dvě hodiny a napila jsem se z dvanácti lidí a vyvrátila jsem tři stromy a rozdrtila dva velký kameny. Takhle naštvaná jsem byla jen, když se na mě Sunny vykašlala a já málem zemřela rukou jednoho podělanýho hybrida. Nikdy mě Damien takhle vytočit nedokázal a co mi je do toho co si o měmyslí? Je to jen imbecil, kterej děla ještě horší věci než jsem udělala včera já. A co mu je sakra do toho? Je to můj život. Nejdřív jsem pro něj jako stará zapšklá panna a ze dne na den se ze mě stane děvka. Kretén! To já bych s nim v jednom autě nevydržela, ještě že každý jede sám.
Přišla jsem domů a on tam pořád nebyl. Napsala jsem mu na papír, že jsem jela napřed a že se někde setkáme. Měla jsem ho plou hlavu a potřebovala jsem odtud vypadnout. Nasedla jsem a vyjela ani nevím kam. Prostě jen pryč z tohohle zasranýho města. Do Georgie jsou to dva dny cesty a já je chtěla mít co nejrychleji za sebou.
V tom mi ale zazvonil telefon.
"Co je Damiene?"
"Kde si?!"
"Uklidni se. Někde na cestě do Georgie co bys řekl?"
"Pane bože ty si padlá na hlavu! Proč si na mě do pekla nepočkala?!"
"Máš snad svoje auto ne? Sejdeme se v motelu na silnici I-63."
"Leno, to jsem ti snad tak ublížil, že se začínáš chovat tak bezohledně a neuvěřitelně hloupě." Nemohla jsem mu říct že jo a že si ani neumí představit jak.
"I-63, pět kilometrů za křižovatkou."
Položila jsem mu to. Něco mě pálilo v očích a jak jsem zjistila, ty zrádné slzy tam zase byly.
Jela jsem bezmála čtyři hodiny v kuse a myšlenkama jsem byla jinde. S rodinou, kterou už nemám a s přáteli, které nevídám. Po dalších dvouch hodinách jízdy jsem byla v tom Motelu jménem Clarisino pohodlí a zarezervovala jsem si tam pokoj. Lehla jsem si a ponořila se do snů.
Po nějaké době, která mi připadala jako minuta, mě někdo vzbudil. "To si vážně tak hloupá Leno?!"

Dodatek: Tak co? Jak se vám to líbí? :) Chytla mě můza, takže doufám že dnes přidám další dvě kapitolky, ale ještě uvidíme. Budu ráda za komenty díky LinDee:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti mé povídky

Ano 97.3% (330)
Ne 2.7% (9)

Komentáře

1 Clare Clare | 8. července 2013 v 19:30 | Reagovat

úžasná kapitolka, hrozně se těěším na další :-)

2 andy andy | 8. července 2013 v 20:38 | Reagovat

Úplně bezvadná už, aby byla další hrozně se mi ta povídka líbí :))

3 Mishel Mishel | 8. července 2013 v 21:06 | Reagovat

skvely =) honem dalsi  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama