Heart Situation 11

24. července 2013 v 10:59 | LinDee |  Heart Situation (Dokončeno)
"Takže vidím, že jeho láska byla silnější než pokušení." Usmál se na mě Viktor a mrknul po mě očkem. "Lilien nesnáší, když prohraje, budete to s ní mít těžké. Držim palce." Pokynul hlavou a dál si všímal Sophi. "Ty s námi nejedeš?" Zeptal se Damien a z jeho hlasu bylo slyšet, že mu to ani trošičku nevadí. Za to Sophi, se zdála mírně zklamaná. "Nikdo mě nepozval, je to vaše cesta a vaše rozhodnutí..." Viktor měl pravdu a já jsem ho s námi chtěla. Néjen kvůli Sophi, ale taky bych asi nevydržela, kdyby se Lilien pořád věšela na Damiena. On jí dokáže usměrnit a navíc je to fajn kluk a rozumí mi. Fajn, jak jinak kdyyž dokáže cítit moje emoce a taky všech ostatních... ale ráda bych ho měla s sebou. "Připoj se k nám. Možná to bude nebezpečný, ale jestli bys chtěl, tak tě k nám přivítáme." To bylo moje konečné rozhodnutí a při pohledu do všech tváří, jsem se málem zalykala smíchy. Sophi vypadala, jako by mohla odletět kdyby měla křídla, Viktor byl velice překvapený a Damien měl trochu od každýho. Rád by odsud odletěl, jen aby ho nemusel vidět, byl překvapy mím rozhodnutím a doufal že je to vtip a navíc k tomu všemu byl naštvaný, rozhořčený a to jsem dokázala poznat i bez schopnosti empatie. "Připojím se k vám velice rád. Takové sličné dámy nepotkávám každý den." Hodil po mě i Sophie očkem a to se Damienovi vůbec nelíbilo. Přimhouřil oči a nenávistně se na něj podíval. Věděla jsem, že je hrozně agresivní a rychle se naštve. Přitiskla jsem se k němu na znamení, že to nic neznamená a on se v tu ránu sklidnil. Bylo to jako bych pro něj byla nějaký anestetikum. Abych pravdu řekla, on pro mě byl jako krev, bez ní nedokážu žít stejně jako bez něho. "Fajn, kde je Lilien, aby jsme už mohli jít." Řekl a já v tu ránu zkameněla a Sophie se uchechta. "Aby jsme byly kompletní a mohli jsme se jít někam vyspat." Dodal rychle Damien. "Nijak jinak jsem to vůbec nemyslel." Kouknul na mě a pohladil mě po boku. Fajn... tak žárlivost nikam nezmizela.
"Běžte napřed, já na ní počkám a ... no ... vysvětlím jí situaci." Ukázal na naše propletené ruce a pousmál se. "Můžete přespat u mě, já a Lilien, se zřejmě dneska večer nevrátíme, jak jsem říkal, nebude to s ní k vydržení, když prohrála..." Nečekal na naši odpověd a pomalu odcházel k baru. "Takže, jak to tedka je? Lilien už je pasé?" Mrkla po něm Sophie a do mě drcla pěstičkou.Nemohla jsem se nezasmát. "Lilien nikdy nebyla v kurzu. Co pak to s váma všema je? Já a blondýna? Koho by to napadlo..." Smál se a zamířil k autu. Otevřel mi dveře spolujezdce a pak otevřel i zadní dvířka Sophie.
Zastavily jsme u Viktorova domku a zamknuli auto. Ve vnitř to vypadalo hrozně utulně. Sesunula jsem se na pohovku a zavřela oči. Byla jsem vyčerpaná z přeměny tak silných emocí a Sophi na tom byla ještě hůř. Ustala si na zemi a neřešila nic. Otevřela jsem oči a vyskočila na nohy. Damien na mě hleděl s jistou rozpačitostí a s usměvem na rtech. Sophie mezitím zabrala. "Copak?" Usmála jsem se na něj a přitiskla svou hruď na jeho. "Nic, jen jsem šťastný." Políbil mě a spolu jsme ulehly na ten až moc pohodlný gaučík. Upřímě, já ležela spíš na Damienovi, takže to bylo to nejpříjemější, co mě mohlo potkat, ale nevím nevím, jestli se zrovna vyspíme. Mít jeho rty tak blízko u těch mích je až nebezpečné.
Ale nakonec se nám podařilo usnout. Za jeho stáleho laskání mích vlasů jsem konečně zavřela oči a propadla do snů.

Dodatek: Už dlouho jsem nic nepsala, takže doufám, že to aspon dava smysl a bude se vám to líbit. Klidně napište co se vám na tom nelíbí a já se vám budu snažit vyhovět. Děkuju LinDee :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Clare Clare | 24. července 2013 v 11:44 | Reagovat

Neboj se dává to smysl. Je to naprosto dokonalý :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama