Heart Situation -10

11. července 2013 v 23:49 | LinDee |  Heart Situation (Dokončeno)
Pohled Damona:
Bože mám o ní takový strach! Co jsem to zase udělal! Jsem to ale kretén! "Sophi, když mi řekneš kde je, nebude tě to bolet! Půjdu za ní a všechno jí vysvětlim. Musíš mi říct kde je!" Sophie se zmítala v bolestech a uklidnit Lenu, znamenalo pomoct i jí i když jí tu budu muset nechat. "Je v lese u Okrové skály, tam kde jste opíkali marshmelowny." Vydala ze sebe těžce a snažila se posadit. "Dám tě do auta a půjdu jí najít. Kdyby něco zavolej mi." Kývla a lehla si na zadní sedačky. Všechno jí bolelo. Lenina psychycká bolest je Sophiina fyzická. Musím si pohnout a všechno jí vysvětlit, že to nebylo tak jak to vypadalo. Nemůžu o ní přijít. Je to láska mého života a já se jí nevzdám. NIKDY !
"Leno! Leno kde jsi?!" Byl jsem tam, kde mi Sophie řekla že bude. Nikoho jsem neviděl, ale všimnul jsem si dvou "děr" ve skále a pár vylomených stromů. "Leno prosím! Chci ti to vysvětlit!" Zahlédnul jsem jí, jak sedí u stromu a vypadala zlomená. Brečela a měla zdrchanou tvář. "Nech mě být!" Šel jsem přímo k ní. "Říkám abys vypadnul!" I ve stavu, kdy je nejsmutnější dokáže řvát jako lvice! "Ne! Chci ti to vysvětlit, tak mě poslouchej." "Já nic slyšet nechci Damiene! Do toho s kým se líbáš mi nic není! Můžeš jít, čau!" Vstala a odcházela pryč. Chytil jsem jí za ramena a otočil si jí k sobě. " Leno, já tě žádám o to, abys mě vyslechla." Přestala se mi vzpouzet a kývla. "Věř mi, že tobě je do toho koho líbám všechno! Leno proč si mi neřekla co ke mě cítíš a já jsem se to dozvěděl uplnou náhodou?" "Já myslela, že mi chceš vysvětlit proč si jí líbal." Ano, pěkně se z toho vykroutila, ale stejně to z ní dostanu. "Tak za prví, ona políbila mě a né já jí. Když si odešla pro pití, přišla za mnou a chtěla mě políbit. Řekl jsem jí, že nemůžu." "Proč?" Ptala se mě se slzami v očích. "Protože tě miluju. Jen proto, že tě miluju Leno! A vím, že to cítíš stejně." Uhnula pohledem a koukala někam do země. "No tak, Leno. Věř mi!" "Když tě políbila, nějak ses neměl k tomu se od ní dostat dál. Něco k ní cítíš Damiene." Zvednul jsem jí bradu, tak aby se mi dívala přímo do očí. "Já. Miluju. Tebe." Odsekával jsem každé slovo, aby to konečně pochopila. "Ale vždyť je Lilien takdokonalá a ..." Dal jsem jí prst na usta aby konečně přestala žvanit nesmysly. "To ty jsi dokonalá. Pro mě si ta nejdokonalejší a nejkrásnější v celém vesmíru. Pochop to už konečně, ty jsi pro mě jediná! Miluju tě a budu ti to opakovat klidně do zblánění." "Tak už hlavně mlč." Zasmála se a konečně přitiskla své rty na mé.
Po takové dlouhé době čekání, mi bylo jasné, že to za to stálo. Nikdy už nechci líbat jinou, protože žádná by neměla to co má ona. Její rty byly tak sladké a já se jich nemohl nabažit. Splynuli jsme v jedno tělo a náš dech byl souběžný. Po moc krátké chvíli se odtáhla. "Miluju tě Damiene. Jsi uplně první, ke komu něco takovzho citim a mám strach. Z toho, že mě přestaneš milovat, nebo že v tom budu špatná, já nikdy neměla jiný vztah, než sex na jednu noc a nechci, aby to bylo takový. Jsi pro mě něco víc a co když něco pokazím a ... nechci už zažít ten pocit, že tě zrácím." Pořádně jsem jí políbil a přemýšlel nad tím, jak jí všechno tohle vymluvím. Nechápu čeho se bojí. Kolikrát jí budu muset připomínat, že jí miluju, i když mi to vůbec nevadí. Právě se mi splnil sen a já si to hodlám užít. "Lásko, já tě nikdy nepřestanu milovat a nikdy tě nebudu chtít přestat líbat a objímat a už tě od sebe nikdy nepustim. A jak samozřejmě víš, se vztahama jsem na tom stejně jako ty. Ale ty mi stojíš za víc než jenom sex." Usmála se a rtama se lehce otřela o ty mé. Bylo to jako elektrický proud a zároveň jako droga.Chtěl jsem víc a pořád jsem po nich byl hladový. Moje ruce bloudili po celém jejím těle a ty její na tom byly stejně tak. Sklouznul jsem rty k jejímu krku a laskal její kůži. Nikdy jsem necítil nic takového. Tomu se říká láska, nežádám po ní nic kromě její přítomnosti a jejích polibků. Sex může počkat, teď jí chci jenom pevně držet v náručí a hladit, každou část jejího těla.
Sedli jsme si k ohništi, které jsme tu postavili minulí rok a rozdělali oheň. Seděla zády opřená o mé břicho a měli jsme spolu propletené prsty. Bylo mi jedno co se právě děje jinde, byla tu jen tahle chvíle a ona. Nemohl jsem se ubránit a políbil jsem jí do vlasů. "Lilien mě asi zabije." Zamumlala skoro neslyšně. "Proč by to dělala?" Zjímal jsem se a nepřestával ji obdarovávat polibky. " Že jsem tě nakonec dostala i přes její varování, že budeš její." Zasmála se a přitulila se ke mě blíž. Byl to tak neuvěřitelně krásný pocit. Snažil jsem se to všechno zjednodušit a tak jsem použil svůj humor. "Ale, vždyť víš že já nejsem na blondýnky a ještě k tomu ty zelený oči... Lepší tmavý jako čokoláda a stejně tak sladký." Obrátila se ke mě čelem a povalila nás na zem. Její vlasy kolem nás udělali clonu a já měl perfektní výhled najejí nekonečně hluboké oči. Bylo v nich něco jiného než dřív. Nebylo to jen tak obyčejné štěstí, ale byla v nich čistá radost a láska. Hypnotizovala mé rty a její usměv se změnil v našpulné srdíčko, které ted souznělo s mýmy rty a přinášelo mi neskutečnou slast. "Miluju tě. Je mi líto, že mi to nedošlo dřív, mohli jsme si ušetřit ty hádky a moje emocionální výlevy."
"To by nebylo ono. Bylo by to moc jednoduchy a my si vždy potrpěli na složité ukoly." Mrknul jsem na ní a oba jsme se zasmály. Znělo to jako tisíce zvonků a já se do toho zvuku zamiloval. Spolu jsme byly dokonalý a bez sebe nefungující, jako třeba auto bez motoru. Byla pro mě takový hnací zařízení, ale tohle přirovnání se mi moc nepovedlo. Věřím, že kdybych jí to řekl smála by se mi ještě měsíce.
Po dalších dokonalých chvílích jsme se vrátili k autu. Sophie už byla v naprostém pořádku, o tom jsem ani nepochyboval a vedle ní stál Viktor a držel láhev z vodou a ručník. Zřejmě jí pomáhal. Šli jsme ruku v ruce a na to se Sophie usmála a šla za náma. Pevně jí objala a mě vlepila pusu na tvář. "Díky Damiene." Šeptla a na nic se dál nevyptávala. Byl jsem šťastný a měl jsem všechno co jsem potřeboval. Tu nejkrásnější dívku/upírku na světě, kamarádku co byla napojená na mou přítelkyni a perla mi byla najednou v celku ukradená.
Dodatek: Tak co? Jak se vám to líbilo? Budu ráda za komentáře. Děkuju LinDee :))
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Líbí se ti mé povídky

Ano 97.3% (330)
Ne 2.7% (9)

Komentáře

1 pudalka pudalka | 12. července 2013 v 2:13 | Reagovat

úžasné, konečně jsou spolu :-) moc krásná kapitola, moc se těším na pokračování :-)

2 Clare Clare | 12. července 2013 v 2:14 | Reagovat

Naprosto dokonalý :-)

3 pavla pavla | 12. července 2013 v 2:32 | Reagovat

Moc pěkný, už se nemůžu dočkat další kapitoly. :-)

4 Tinka Tinka | 12. července 2013 v 6:41 | Reagovat

aa konečne, konečne sú spolu :-D moc sa teším na ďalšiu kapitolu ;-)  :-)

5 Erin Erin | 12. července 2013 v 6:54 | Reagovat

Nádhera. Naprosto dokonale jsi to popsala, včetně jeho pocitů. Je to fakt perfektní.

6 DarkCassie DarkCassie | 12. července 2013 v 8:21 | Reagovat

Úžasná kapitola a sem ráda, že sou konečně spolu. Těšim na další kapitolu.:-)

7 Mishel Mishel | 12. července 2013 v 8:28 | Reagovat

Moc sem se těšila až budou spolu :-) je to uzasny :-)

8 terulka terulka | 12. července 2013 v 9:10 | Reagovat

Konečně spolu!:D Úžasná kapitolka :)

9 peta peta | 12. července 2013 v 10:08 | Reagovat

nádhera,konečně :-D ,konečně su spolu,už se nemůžu dočkat co bude dál :-) kdy bude další?a bude i další setkání?posím :-)

10 andy andy | 12. července 2013 v 10:21 | Reagovat

Konečně spolu:) těším se jak na to bude reagovat Lilien rychle další :-P

11 LinDee LinDee | Web | 12. července 2013 v 11:19 | Reagovat

Moc vám děkuju za vaše reakce. Další kapitola bude až za týden, protože jedu na camp. Ale Setkání by možná mohlo být ještě dneska :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama