Desicion 3.dil

26. července 2013 v 14:38 | LinDee |  Desicion - Dokončeno
Damon se rychle přenesl před Elenu. "Damone? Jak to že...?" "Řeknu ti to jednoduše, ty jako zlá mrcha, jsi mě a Stefíka přeměnila. Pak po stopadesáti letech jsi se zase objevila a chtěla zabít Elenu. A když jsme ti to nedovolily a chtěly zabít my tebe, tak jsi nás poslala do minulosti. Ted tu trčíme jako dva idioti a čekáme, než se tady naše milá Elenka rozhodne. A ty jako zlá mrcha si nám to neusnadnila. Tatadadá. Konec příběhu." Kathrin na něj nevěřícně koukala ale stejně se snažila dostat blíž k Eleně. "E,e,é. Na to zapomeň. Sáhneš na ní a já sáhnu na tebe, ale příjemný to nebude." Ted se na něj koukala jako na zjevení. "Co se to stalo Damone? Vždyť mě miluješ." Na to se zasmál a Elena napjatě čekala na odpověď. "Už sto padesát let ne. Ale neboj, na to si zvykneš." Mrknul na ní. Byla zmatenější než kdy dřív, ale ted neměla čas to řešit. "Musím jít na večery s tebou a tvým otcem. Zůstante tady, a at vás nikdo nevidí. Za hodinku se vrátím a všechno mi vysvětlíte." Řekla a zmizela za dveřmi. Elena se trochu zmateně podívala po Damonovi, a ten vypadal naprosto vyrovnaně. "Co budeme dělat?" "Všechno pro to, aby ses rozhodla Eleno, ale já tě ted na chvíly opustím, musím se do někoho zaousnout." "Nezapomeň že spousta lidí bere sporýš." "Já jsem tu žil Eleno, vím tisíckrát líp kdo ho bere a kdo ne." Zmizel a ona se ocitla sama v tom obřím pokoji. Měla hlad a byla unavená, jenže to nemělo na to, jak moc byla zmatená a znepokojená. Nikdo ji neměl vidět. To ona pouze měla vidět jak se ta situace rozvíjí a den po dni se Damon a Stefan zamilovávají do Kathrin. Měla to vidět Kathrininýma očima, ale něco se stalo a ona se tu najednou angažuje.
Někdo zaklepal a otevřely se dveře. "Dobrý den slečno Kathrin, omlouvám se za vyrušení, šla jsem vám jen ustlat lóže." Zastavila se a prohlížela si Elenu od hlavy až k patě. "Dnes vypadáte jinak slečno. Co to máte na sobě, tento oděv se hodí tak pro chlapce. A nízko postaveného. Kde máte šaty slečno? Chcete nějaké šaty přeprat?" "Né, to nebude třeba, děkuji." "Neměla by jste být na večeři s panem Salvatorem?" "Aaa... no... já..." Pak někdo dovnitř vyskočil oknem a přenesl se přesně před tu služebnou. "Doděláš tu svou práci,odejdeš a zapomeneš že si nás tu viděla." Služebná ustlala postel a vzala špinavé prádlo a odešla. "Díky, nevěděla jsem co mám říct." Damon se na mě otočil a mile se usmál. "To jsem viděl. Měla jsi štěstí. A ted si vem některé Kathriiný šaty. Když někdo příjde, nebude tě podezírat." Vyndal jí světle modré šaty asi s milionem krajek a podšívkami. "Tohle si mám oblíct? Vždyť ani nevim, kde je konec a kde začátek!" "Neboj, pomůžu ti. Kathrin jsem pomáhal snad tisíckrát." To Elenu moc neuspokojilo, spíš jí to rozesmutnělo. A taky naštvalo. Začala se vysvlíkat a Daon z ní nespouštěl oči. Pomohl jí do šatů a začal jí utahovat korzet. Dotýkal se každičkého centimetru jejího těla, kde jen bylo odhalené. Elena se pod každým jeho dotekem otřásla. Otočila se k němu čelem a pohledem zaklesla na jeho rtech. Na těch hříšně sexy rtech. Celá se chvěla a on na tom byl stejně tak. Přibližovaly se k sobě a jejich rty se téměř dotýkaly. Dech se jim spojil a víčka se přivřely. A pak... někdo vešel do vnitř a Elena od něj odskočila. Byla to Kathrin.
"Je fakt divné spát s Damonem, když druhý Damon líbá mou dvojnici." "My se nelíbali." Zamumlala Elena. "Říkej si tomu jak chceš, ale já vím co jsem viděla. Měl jsi pravdu Damone, ta se nerozhodne. Dobře pro mě." Otočila se a rozhlédla se po pokoji. "Děláš si ze mě legraci, že ano? Vysvětlíš mi, proč máš na sobě moje oblíbené šaty?!" "Víš Kathrin, bojím se, že kdyby sem někdo přišel a Elena by byla ve svých šatech, co by si asi řekli. Pořád mě překvapuje jak šíleně jsi hloupá!" "Nemusíš na mě hned vrčet Damonku. Nebud nepříjemný, nebo si to můžu vybrat na tvým přítomnym já." "Fajn. Nechme si to poštuchování na jindy. Musíme najít někajou čarodějnici, aby jsme zjistily jakto že můžeme vstupovat do dění. Vážně tě nemám na tolik v lásce, abych tu s tebou musela být až navěky." Elena mluvila přímo ke Kathrin, která se tvářila překvapeně. "Ty mi nebudeš rozkazovat holčičko. Zahráváš si s upírem, nezapomen." "Ty si snad ráda, že mě tu máš? Jak vidím tak ne. Takže přestan šílet a jdeme." "Má něco ze mě. Chápu proč jí miluješ. Jen by mě zajímalo, proč mě nenávidíš." "Rád ti to řeknu, hned jak nám Benetová řekne, že to nezmění minulost. Chci si totiž pořád pamatovat, jaká jsi mrcha." Ukázal jí na dveře a Elenu přistrčil k oknu. "Počkáme dole za fontánou u starý třešně." "Pořád tak šarmantní a přitažlivý Damon. Ale buď v klidu Eleno, já si taky neumím vybrat. Ten okouzlující a nebo ten hodný? Těžká volba." Zakroutila hlavou a zmizela za zavřenými dveřmi. Elena si přišla zahanbená, je opravdu tak moc podobná osobě, kterou z duše nesnáší. "Drž se pevně, seskočíme dolů. Dyštak zavři oči." Elena k němu přimkla, jako by byly k sobě přilepení. Oči zavřela, nybrž jí stekla slza. "Už můžeš otevřít. Jsme na zemi." Odtáhnul se od ní, jako by s ní nechtěl mít nic společného. Třeba si taky všimnul, jak je jí Elena podobná. "Kde vlastně Emily bydlí?" "Tamhle. Kath, jí chtěla mít co nejblíž u sebe." Kath? To snad neřekl? Pomyslela si Elena.
" Jdeme k té třešni. Zachvíly tam bude. Snad nám Emily pomůže." "Snad." Damon měl jeden nápad. Pokud tu vážně budou do tý doby, než se rozhodne, pomůže jí. Proto tu vlastně je. Bude se k ní chovat špatně a ona se rozhodne. Sice pro Stefana, ale nebude tady navždycky uvězněná. Až tak moc jí miloval, že by se jí v podstatě vzdal.

Dodatek: Jaký na to máte názor? Prosím vás komentujte. Mě jinak nebaví psát. Jednou tam je tech komentářu jedenáct a ted jsou tam tři. :/ I Za ne samozrejme Dekuju
LinDee :)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Která povídka se vám líbí nejvíc?

Pravá láska 17.1% (36)
Setkání 5.2% (11)
Heart Situation 16.2% (34)
Desicion 61.4% (129)

Komentáře

1 Clare Clare | 26. července 2013 v 14:44 | Reagovat

Dokonalé, jsem zvědavá jak se to bude dál vyvýjet :-D

2 Tinka Tinka | 26. července 2013 v 15:21 | Reagovat

skvelé :) teším sa ďalšiu kapitolku :-)

3 terulka terulka | 26. července 2013 v 16:32 | Reagovat

Úžasný :) Těším se na další!

4 Andy Andy | 26. července 2013 v 17:51 | Reagovat

Skvěléuž se těším na další díl :D

5 kath kath | 26. července 2013 v 18:33 | Reagovat

Naprosto skvělé!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama