Desicion 1 díl

24. července 2013 v 11:39 | LinDee |  Desicion - Dokončeno
Damon držel její rzhroucené tělo a nevěděl co se děje. Kathrin se už sbírala ze země a začala se pochechtavat. Opatrně Elenu položil na zem a přitisknul tu mrchu ke zdi, držejíc jí pod krkem. "Cos jí udělala? Řekni mi to, nebo tě na místě zabiju a to bez mrknutí oka!" Na to se jen zasmála a nechala se držet přitisknutou dál. "Víš Damonku, když mě zabiješ, zemře i Elena. A to by si nechtěl vid?" "Co si s ní udělala ty mrcho?!" Byl naprosto mimo. Nevěděl o čem to mluví. "Je očarovaná, chtěla jsem mít čisté pole a hele, povedlo se." Odtrhla jeho ruku od svého krku a posadila se na sedačku. "Dostan jí zpátky!" Zakroutila hlavou a dala si nohu přes nohu. "To nepůjde. Sama ani nevím jak. Jen tak pro případ, že by jste mě mučily a chtěly to ze mě dostat. Jediné co vím, je že musí jít za svým srdcem a udělat rozhodnutí. Řekla bych, že jde o to, koho z vás si vybere, ale jelikož to vše uvidí z mého pohledu, tak se jí to nepovede. Chudinka, tam zustane uvezněná už navždy. Ach ta ironie... Chtěla vás oba a teď nebude mít ani jednoho!" Zasmála se a Damon se na ní vrhnul s dřevem v ruce. Chytila jeho ruku a vycenila tesáky. "Nezapomeň Damone! Zemřu já, zemře ona! Ta perla je na mě napojená. Nebudu já, nebude perla a tím pádem ztracená Elena. Ale já jsem tady pořád Damone. Jsem láska tvého života nezapomen." Plyvnul jí pod nohy a odtáhnul se od ní jak jen mohl. "Možná láska mého života, ale já už jsem dávno mrtví Katharino! A i tak to nestálo za nic. Ublížit Eleně, to byl ten nejhorší tah, který jsi kdy udělala."
Vstala a vzala perlu do dlaně. "Fajn. Budeš na mě míň naštvaný, když ti něco navrhnu? Můžeš jít za ní a pomoct jí se rozhodnout. Bez tebe nemá šanci se nějak rozhodnout a s tebou je to padesáti procentní možnost, že se zamiluje do tebe a nebo do Stefíka, což bych jí nedoporučovala. Bereš?" Chvíly se nad tím zamýšlel a pak přikývnul. "Fajn. Budeš na jiným místě než je ona, musíš jí najít a jediná pomoc kterou ti můžu dát je, jdi za svým srdcem. uKáže ti cestu za tím, co nejvíc hledáš. A až Elena udělá rozhodnutí, vrátíte se zpět do svých těl a do týhle doby. Čas tam plyne stokrát rychleji, takže bud v klidu." Dělala jako by jí to ani v nejmenším nezajímalo, ale tohle udělala jen pro to, aby k ní měl větší simpatie a pak se k ní a Stefanovi přidal. "Kam mě to"přenese"? " "Do doby, kterou asi moc v lásce nemáš. Ta doba, kdy jsem vás přeměnila a oba jste mě milovali. Měj se hezky." Už už se ho chtěla perlou dotknout, ale on jí zadržel. "Počkej ještě chvíly." Vytáhnul telefon a vytočil číslo, svého povedeného bratra. "Ahoj bratříčku. Ihned přijed do penzionu a vem s sebou Bonnie. Je tu Kathrin, ale jestli jí zabiješ zabiješ tím Elenu, takže se jen opovaž! Elena je pod kouzlem a já brzo budu taky. Mlč a poslouchej! Jestli ublížiš Kathrin, zabiješ tím mě i Elenu! Snažte se na něco přijít, jak nás dostat ven, pokud by to co říkala ta bezpáteřná mrcha nafungovalo. Měj se!" A konec telefonátu. "Díky, ale on by mě stejně nezabil." "To si myslíš, ublížila jsi Eleně, nezapomínej, že jí teď miluje, né tebe. A ted se do toho pusť chci jí najít." Přkývla a přiblížila se k němu tak na délku nodu. "Budeš mi chybět Damone, sex s tebou byl vždy potěšení." Políbila ho rychle na tvář a dotkla se ho tou zrádnou perlou.
Padal smrtelnou rychlostí do temného tunelu, ozářeného pouze loučemi, které vysely všude po zdech. Zastavil se tak stopu nad zemí a pak prudce dopadnul na záda. Rychle se zvednul a hledal lásku, kvůli které se do tohohle debilního nápadu pouštěl. "Eleno?!" Nic, jen ticho. Zato uslyšel něco ve své hlavě...

Dodatek: Tak co? Já vím že je to trochu kratší, ale tak nějak mi to tak sedlo. Doufám, že se vám to líbí :) Prosím prosím komentujte. Děkuju moc LinDee. (Dyštak si napište, jakou povídku chcete, abych napsala. Poslední dobou komentujete málo, a tak se chci zeptat, jestli to je kvuli tomu že nepíšu to co chcete, nebo že se vám to nelíbí a nebo že jsou prázdniny.)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Clare Clare | 24. července 2013 v 12:03 | Reagovat

Moc se ti ta první kapitolka povedla :-) mohla by jsi pokračovat v této povídce :-) nebo by jsi mohla napsat další kapitolu Setkání II.  
Všechny tvoje povídky jsou úžasné. A je mi jedno jakej díl povídky přidáváš, všechny jsou zajímavé, úžasné, ....... ;-)  :-)

2 Mishel Mishel | 24. července 2013 v 14:04 | Reagovat

Je to super :) moc se tesim na dalsi :)

3 kačka kačka | 24. července 2013 v 14:51 | Reagovat

Je to skvělý rychle další :)

4 terulka terulka | 24. července 2013 v 17:16 | Reagovat

Skvělý,skvělý :) Všechny tvoje povídky jsou skvělý!:* Těším se na další kapitolku.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama