5. Damon (Setkání II )

12. července 2013 v 15:29 | LinDee |  Setkání II - Dokončeno
"Takže si nás našel." Říkal v klidu Stefan, ale já věděla, že moc v klidu není. "A co sis myslel? Že vás budu hledat někde v Korei? Zas tak hloupí nejsem." Zasmál se drsně Damon a přiblížil se k němu. "Asi jo, protože jinak by si sem nepřišel sám." "Jak víš že jsem přišel sám? Pusť jí!" To už se zasmál Stefan a udělal k němu krok. "Jestli se o něco jenom pokusíš, tak jí zabiju Damone. A to by si nechtěl viď?" Damon se zastavil a vypadal rozpačitě a po očku se na Elenu podíval. Měla ve tváři vepsaný strach a v očích pořád slzy. "Ty bys jí nezabil. Něco k ní cítíš, jinak bys tohle vůbec nedělal, a i kdyby, tak já bych tě nenechal!" A pak boj začal. Všechno bylo moc rychlé na to, aby Elena v tak špatném stavu něco pochitila. Každý z bratrů už v ruce držel imrovizovaný kůl a mířili si na srdce. Vrčeli na sebe a útočili pěstmy. Stefan, který už měl v břiše kůl se přiblížil k Eleně, vytáhnul ho ze sebe a zabodl ho těsně vedle srdce. "Né!" Zařval Damon, odstrčil ho a v rychlosti mu zlomil
vaz. Vytáhnul z ní kůl a hladil jí po vlasech. "Jsi vpořádku Eleno?" Kývla a nechala ho aby jí vysvobodil z té hnusné židle. Hned jak měla uvolněné ruce, tak ho pevně objala a vdechovala jeho vůni. Už nikdy bez něj nechce být. "Pojď, ať tě odsud dostanu dřív než se vzbudí." "Damone, on nás všechny zabije. Pokud ho tu necháme a on se vzbudí, tak tě zabije a to já nepřipustím." Brečela mu do ramene a tiskla se k němu jak jen mohla. "Já ho nemůžu zabít, pochop to, je to můj bratr." "Já vím, jen ho někam zavřeme. Nemužu riskovat, že se někomu z vás něco stane." Kývnul a vzal jí do náruče. "Nejdřív tě odsud dostanu, aspon ti dam krev a na chvilku si odpočineš."
Položil jí dole na sedačku a na stůl jí dal krevní konzervy. Šel do pokoje kde Stefana nechal a zavedl ho do cely. "Promiň, ale chci svého požírače veverek zpátky. Jsi můj bratr a já se tě nevzdám, i když tě nenávidím." Mluvil k ochablému tělu. Vrátil se za Elenou nahoru a sednul si k ní. Pořád se k němu tiskla, jako by si ověřovala, že ho doopravdy nezabila. "Kde to vůbec jsme?" "V našem penzionu. Patří naší rodině už staletí. Neboj, jsme pořád v Mistic Falls." Ujištoval jí a políbil jí do vlasů.
Po dalších pár minutách se šli podívat dolů na Stefana. Už byl vzhůru a v ruce držel... byl to kůl! Mířil s ním na své srdce. "Stefane co to děláš? Neblbni brácho!" Damon zakřičel a přemístil se k cele. "Nechci vám ubližovat a tohle je jediná možnost. Promin mi to Eleno, nikdy jsem ti nechtěl ublížit. A Damone, budeš mi chybět brácho, omlouvám se." "Né! Stefane! Nedělej to, může z tebe být zase ten starý Stefan, jen to bude chvilku trvat, ale spolu to zvládnem, jsme rodina." "Jsem Rozparovač Damone! Nikdy to nepřestane. Mám tě rád brácho. Miluju tě El, nezapomeň na to." A s takovou prudkostí zabodl kůl na správné místo. "Né!!!" Zařvali oba a Damon rychle vletěl do cely. Chytnul jeho tělo a nepřestal ho objímat. "Ne,ne,ne,ne,ne..." Nepřestával to opakovat a brečel na jeho mrtvé tělo. Elena se ani nehnula, jen se sesunula na zem a nevěřícně na to zírala. Byla zlomená, i přes to všechno co jí Stefan udělal, ho měla ráda. Byl to její přítel a miloval jí. Věděla že na něj nikdy nezapomene. A Damon na tom byl tisíckrát hůř. Přišel o svého jediného bratra o svou rodinu. Kolikrát mu vyhrožoval, že ho zabije, ale nikdy by to neudělal. Elena za ním přišla a se slzami v očích ho objala. Seděli tam spolu ještě dlouhou dobu.

Dodatek: Tak co jak se vám to líbí? To je poslední kapitola co ted napíšu. Na další se můžete těšit tak za táden. Jedu na tábor, takže si budete muset počkat. Děkuju za komentáře LinDee :) (Krásné prázdniny přeju )
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl jsem tady

KLIK :) 100% (1413)

Komentáře

1 Clare Clare | 12. července 2013 v 15:52 | Reagovat

úžasný :-)

2 Tinka Tinka | 12. července 2013 v 16:59 | Reagovat

úžasné a neočakávané :-) uži si tábor :-D

3 Erin Erin | 15. července 2013 v 7:47 | Reagovat

No tak to je pecka... těším se na další...

4 terulka terulka | 18. července 2013 v 10:47 | Reagovat

To sem teda nečekala! Ale skvěle napsané!:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama