4.Boj (Setkání II )

10. července 2013 v 23:14 | LinDee |  Setkání II - Dokončeno
"Eleno, jak jste se sem dostali?" Ptal se jí Erik, když jí pomáhal posadil Damona na gauč. "Stefan je uvězněný v koutě, dokud nezapadne slunce. Bude nás hledat a určině nás najde. Musíme pomoct Damonovi!" Sehnula se k němu a hladila ho po jeho havraních vlasech. "Musíš se odsud dostat Princezno. Muže ti ublížit." Zachraptěl nemohoucně. "Neboj lásko, budeme v pořádku. A budeme spolu. Navždy, tak jak jsme to chtěli. A aspoň mi můžeš ukázyt všechny ty místa o kterých si mi povídal." Zakroutil hlavou. "Měla to být tvoje volba a on ti jí vzal." "Nevzal! Rozhodla bych se stejně. Miluju tě a nechci bez tebe být. Savano, dones mu krev." Za vteřinu byla zpátky i s ní. Nemohla jsem se od něj vzdálit víc jak na krok. Tolik mě bolelo že jsem s ním nebyla a nevěděla jsem co se s ním stalo, že se teď bojím ho opustit. Po dalších šesti sklenicích už byl plný síly, zato mě síly opouštěli. Hned jak jsem se nasytila i já jsem se od něj neodlepila. Pořádně mě objal a líbal mě všude kam mohl. "Miluju tě. Tak moc tě miluju. Už nikdy tě nespustím z očí." Opětovala jsem mu polibky a tiskla se k němu jak nejvíc to šlo. "Já miluju tebe Damone. Nikdo nás už nerozdělí." Stulila jsem se mu v náruči a hrozně jsem se bála. O něj, o Erika, o Savanu a Jeremyho... prostě o to, jak to dnes dopadne.
"Mám tu sporýšové bomby a pár kůlů. Ale určitě nebudou stačit. Podle všeho je Stef, zase zpátky na lidský krvy, takže to bude těžký." Toho jsem se bála. Bude to těžký a někomu se může něco stát! To já nepřežiju, mam takový strach! Celá jsem se třásla a dech se mi zrychlil. "Neboj se Princezno, bude to v pořádku." Hladil mě po vlasech a tisknul si mě blíž. Pevné objetí, to jsem ted opravdu potřebovala a on mi vyhověl. "El, si ve stresu, si nová a všechno cítíš víc než normálně. Neboj se, všechno to zvládnem." Uklidnoval mě Erik a já sama jsem věděla, že ani on tomu nevěří. "Eleno, vážně. On je jeden a my jsme čtyři upíři plus jeden lovec." Zasmál se Jeremy a poplácal mě po koleni. "Cože si to říkal? Jaký lovec? Zapomeň na to, že ty tady přitom budeš. Ani náhodou!" "Klídek El, nenechám nikoho, aby ublížil mojí sestřičce. Každýho upíra co to zkusí zabiju a ty mi do toho mluvit nebudeš. Stalo se. Zabil jsem Valerii, tu co mě odvzla domů a snažila se mi vymazat paměť. Bylo to omylem, ale naplnil jsem tím svůj osud a pokud po té cestě nepůjdu, půjdu po cestě smrti. Takže mě nech dělat mojí práci, ano." Vyjeveně jsem na něj zírala a nebyla schopna slova. "Tys zabil upíra?" Ptala jsem se nevěřícně. Odfrknul si. "Já myslel, že se mě zeptáš na to jak vim o tom, že zemřu pokud je nebudu zabíjet, ale ty se staráš jen o svůj druh." Zasmál se a pohladil mě po vlasech.
"Mám v autě asi deset kolíků a pět sporýšových bomb. Nekoukejte se na mě, občas vytočím pár upírů a mít tohle u sebe se vždycky hodí." Zamumlala Savanah a hned byla venku. Všechny zbraně jsme položili na stůl a stáli jsme tam jako sochy. "Měli by jsme se vyspat, třeba dnes ani nepříjde." Nadhodila Sav a dál se koukala na stůl. Ve své Rozparovačské době byl příšerný a všichni se ho bály. Dokázal zabít pět upíru bez toho aby se mu něco stalo a právě na tohle myslela. "Jasně a pak si bez svého prstenu udělá piknik na slunci." Zamrmlala jsem a vytáhla jeho prsten. "Tys muho vzala? Jak?" Bylo mi trapně a byla jsem vcelku rozpačitá. "Prostě vzala, nechme to tak." Všichni přikývly až na Damona, který se na mě nechápavě díval. Očima jsem mu pověděla něco na způsob, potom se to dozvíš, a tajně jsem doufala, že se toho POTOM dožijeme. Stiskla jsem mu ruku a dostala se zase do zony tepla jeho těla a omamující vůně. Věděli jsme že to bude těžký a ještě těžší ho zastavit. Kdyby se něco podělalo, musí to být Savana kdo ho zabije. Nemá k němu žádné citové pouto a ani ho osobně nezná. Nejhorší to bude pro Damona. At už mu jeho bratr udělal cokoliv, pořád ho miloval. Každý u sebe měl dva kolíky a pár jichbylo poschovavané po domě. Celá jsem se klepala, už bylo pět minut po západu slunce a já věděla, že se tu zachvíli objeví. "Bude to v pořádku Princezno, chytíme ho a dostaneme ho zpět do jeho veverky požírající fáze. Ale pokud se ti jen pokusí ublížit, nebudu se s ním párat. Je ti to snad jasné viď?" "Bojím se o vás. Nevím co bych dělala, kdybych o někoho z vás přišla... a o tebe. Miluju tě Damone a nemůžu o tebe přijít." Ukápla mi jedna slza a roztříštila se o linoleum. "Miluju tě a nikdy o mě nepříjdeš." Zašeptal mi do rtů a pak mě políbil tak jediněčně jak jen to bylo možné. V tom jednom polibkuse nacházela všechna láska kterou kemě choval a starost o mě a bolest, kterou cítil jen při zmínce, že by jsme měli být bez sebe. A pak polibek skončil a my se vrátily do kruté reality dnešního večera.
Stefan rozrazil dveře a od rtů mu tekla krev. "To nebylo moc chytré Eleno." Kouknul se na mě a já z něj dostala takový strach jako nikdy. "Právě naopak Rozparovači, bylo to od ní velice chytré. Přechytračila tě a to tě štve." Mrknul na něj Erik a hodil po něm první sporýšovou bombu. Stefana to poleptalo a pak se všechno stalo moc rychle. Erik ležel s kolíkem v srdci a já věděla, že už nikdy neuslyším jeho smích a neucítím jeho objetí. Zařvala jsem a svezla se na kolena. Stefan měl v břiše zaražený kůl ale další zabodával do srdce mého bratra. Savanah se snažila ho zapíchnout skrz záda, ale místo toho, aby ona zabila jeho, zabil on ji. Jedním škubnutím jí vyrval srdce z těla a já slyšela Damonův zlověstný křik. Vrhnul se na Stefana a boj pokračoval. Nenápadně jsem se dostala Stefanovi za záda a bodla ho do srdce. Né, nebylo to Stefanovo srdce nýbrž Damonovo. Stefan rychle uskočil a předhodil mi svého bratra. Upíra,moji životní lásku a jediný důvod mé existence. Svezla jsem se společně s jeho tělem na podlahu a plakala. Byl to ryk zuřivého zvířete a slzy černé vdovy. Mé srdce se rozpoltilo jako ledové kostky a neexistovalo nic než bolest, žal a trápení.
"Přesně tohle by se stalo, kdyby ses mi snažila utéct Eleno." Obraz se rozplynul a já zase seděla spoutaná na židly v řetězech a naproti mě seděl Stefan. "Co to bylo? Kde jsou všichni?" Byla jsem zmatená. Netušila jsem o co jde a ani co je realita. "Tohle byl sen vytvořený mnou zlatíčko. A Jeremy je pořád u známích, nemá ani tušení co se tu děje. A Erik je zřejmě se Savanou v baru a nebo pokročili na další fázi přátelství...sex. A kdyby ses ptala na svého milovaného Damona, tak nemám tušení. Zřejmě se nás snaží najít." Z očí se mi spustil proud slz a já ho nenáviděla ještě víc než kdy dřív. "Hajzle!" Zařvala jsem na něj a plivla jsem mu pod nohy. "Pravidla pořád platí krásko. Budeš hodná a budeš mě poslouchat, jinak nedostaneš krev a postupně se z tebe stane mumie. Nikdo tě zachrání Eleno a ..."
A pak sedo místnosti dostal někdo jiný. Černá postava a modré světelkující oči. "To říká kdo bratříčku?"

Dodatek: Tak co říkáte? Nějak mi to tam prostě pasovalo a sama ještě navím jak to bude dál :D Prosím o komentáře. Děkuju LinDee :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl jsem tady

KLIK :) 100% (1413)

Komentáře

1 peta peta | 10. července 2013 v 23:24 | Reagovat

uf,musím říct že sem se teda pekně lekla :-) až když jsem dočetla do komce se mi ulevilo, :-D vážně nádhera

2 pavla pavla | 10. července 2013 v 23:37 | Reagovat

Naprostu úžasné, už mě takto nikdy neděs!!,myslela jsem, že se rozbrečím, když Stefam všechny zabil. Už se těším na pokračování, doufám že bude co nejdřív. :-)  :-)

3 Erin Erin | 11. července 2013 v 7:15 | Reagovat

Pání.....měla jsem husí kůži a slzy na krajíčku když jsem četla že jsou mrtví a Damona zabila Elena - navíc mi jelo hlavou co jí asi teď Stefan udělá. Nutně potřebuju další díl.... Skvělá povídka

4 Tinka Tinka | 11. července 2013 v 7:42 | Reagovat

panebože, ty chceš aby som dostala infarkt?! :-D až keď som dočítala poslednú vetu tak mi spadol kameň zo srdca :-P inak to bolo super až na tie šoky čo som pri tom dostávala :-D

5 Mishel Mishel | 11. července 2013 v 8:26 | Reagovat

No pane boze malem se mi zastavilo srdce :-D sem rada ze jsou vsichni živi je to úžasný :)

6 Clare Clare | 11. července 2013 v 9:21 | Reagovat

to jsem nečekala, že to bude sen, ale jsem za to hrozně ráda :-D je to úžasná kapitolka :-)

7 LinDee LinDee | Web | 11. července 2013 v 14:51 | Reagovat

Všem moc děkuju!! Jsem moc ráda za vaše komentáře a myslím, že dnes přidám další, ale až večer. Ted budu psat Heart Situation. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama