3. Útěk ( Setkání II )

8. července 2013 v 16:01 | LinDee |  Setkání II - Dokončeno
Stefan si sednul naproti me na židly a zvláštně na mě koukal. "Co si udělal Jeremymu?" "Klid Eleno, poslal jsem ho s Valerií domu. A jak ti sám řekl nebude si nic pamatovat. Tkže je všechno v pořádku. Vím co pro tebe znamená a nikdy bych nedovolil aby mu někdo ublížil." To jsem se zasmála a odfrkla si. "Jasně. To ti tak budu věřit, stejně tak, že nechceš ublížit mě viď." "Nechtěl jsem ti ublížit, ale nedala jsi mi jinou možnost. Neposlouchala jsi mě a dělala si co chceš." "Tak promiň že mám svoji vlastní mysl a nechtěla jsem s tebou spát. Myslíš že tě budu považovat aspon za kamaráda když si mě několikrát znásilnil? Nesnáším tě slyšíš!" To už jsem na něj řvala. "A proto tě tu taky držím. Chci abysmě milovala a né nasnášela. Já ti chci dokázat jak moc po tobě toužím." "A to mi to dokazuješ tak, že mě přivážeš k židly a necháš mě ať se krmim z mého bratra?" Zakroutil hlavou. "Tobě to nedochází viď? Díky tomu, že jsem tě nechal pít z Jeremyho, jsem tě naučil ovládat se! Dělám to pro tebe! A nechávám tě přivázanou jen abys neutekla a mohla se naučit další věci! Abys nedopadla jako já, jako Rozparovač!" Neudržela jsem se a začala neslyšeně plakat. " Protože chci abys mi věřila, tak tě naučim ovlivnování." Otevřela jsem na něj pusu a nevěřícně jsem na něj podívala. "Už jde nahoru Peter. Je to člověk a na něm to budeš zkoušet. Přinese ti další krevní konzervy, abys měla sílu." Kývla jsem a nemohla se dočkat. Když Peter přišel ihned jsem se vrhla na krev. Měla jsem hlad a ta chuť se mi zdála pořád lepší a lepší.
Peter se posadil naproti mě a čekal, než ho začnu ovlivňovat. "Musíš se mu z příma koukat do očí a monotoně promluvit. Mluv zřetelně a vpíjej se mu do očí." Kývla jsem a začala to zkoušet. Párkrát se mi to povedlo a on udělal to o co jsem ho požádala. Kdyžuž mi to šlo dokonale řekla jsem mu tohle: "Půjdeš dolů k celám a řekneš tomu upírovi v pravo, že ho miluju a že se z toho dostaneme. " Stefan nic nenamítal a nechal ho odejít. Zase se změnil. Co to s ním k sakru je?
"Teď mě prosím poslouchej. Vím že Damona miluješ, ale ke mě taky něco cítíš. A neni to jen nenávist a ani jen přátelství. Já tě miluju Eleno, víš to celou dobu. Chci ti dokázat, jak mi na tobě záleží..." Mluvil vážně a odpoutal mě od židle. "Jen jednou mě polib." Přibližoval se ke mě ale nechával to stejně na mě. "Stefane..." "Jen jednou Eleno a budeš se moc podívat za Damonem slibuju." To už mě zaujalo. Potřebovala jsem ho vidět. Přitiskla jsem lehce své rty na jeho a s nechutí se zapojila do polibku. Stáhnul si mě blíž k sobě a povalil nás na postel co byla v pokoji. Dostala jsem nápad. Závěsy jsou odhrnuté a slunce proniká celým pokojem. Chrání ho ten prsten a já sem ted v pozici, kdy bych mu ho mohla stáhnout. Jediná možnost jak se skrýt před sluncem je zůstat v koutě. Stáhla jsem ho do hry s jazyky a rychle jsem mu stáhla prsten. Zařval bolestí a schoval se do rohu. "No tak Eleno! Ty mrcho!" "Promiň Stefe, ale neměl si pravdu je to jenom nenávist!" Zabouchla jsem dveře a zamkla. Utíkala jsem dolů k Damonově cele a celá jsem se zarazila. Byl tak slabý a všude kolem sebe měl sporýš. "Damone! Damone jsem tady pojď pomůžu ti!" "Princezno? Jsi to ty?" Byl tak slabý . A jak moc mi chyběl jeho hlas. "Ano lásko, pojď pomůžu ti." Otevřela jsem a pomohlamu na nohy. Odtáhla jsem ho na schody a nechal ho odpočinout. "Počkej tu chvilinku! Dojdu ti pro krev! " "Buď oparná Eleno!" Rychle jsem se přemístila k lednici a vytáhla pět krevních konzerv. Když je všechny vypil vypadal mnohem líp. Vzala jsem Stefanovo auto a šlápla na plyn. Máme málo času. Za chvíli slunce zapadne a on se za nami vydá. Damon v autě usnul. Nevěděla jsem kam jinam jít a tak jsem jela k Erikovi. Vzbudila jsem Damona a honem zaklepala na dveře. Když se otevřeli stál tak s ním Jeremy a taky Savanah. "Eleno?"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kdo je lepší? Delena nebo Stelena ?

Delena 97.1% (496)
Stelena 2.9% (15)

Komentáře

1 Mishel Mishel | 8. července 2013 v 16:11 | Reagovat

Uzasny :) tesim se na dalsi :)

2 Clare Clare | 8. července 2013 v 16:42 | Reagovat

úžasná kapitolka :) přidáš prosím Heart Situation ? pls

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama