2. Krev (Setkání II )

7. července 2013 v 23:19 | LinDee |  Setkání II - Dokončeno
Pohled Eleny:
Ta krev byla tak sladká! Chtěla jsem jí víc a víc. Ta hustá rudá tekutina opouštěla jeho tělo a uchvacovala mé chuťové buňky. Jeho tělo ... Jeremyho tělo. Pane bože! Co to dělám? Hádali se ve me dva hlasy. Jeden chtěl pustit mého bratra a ten druhý lačnil po té výborné krvi co mu proudila tělem. Taková hutná a výborná. Nic lepšího jsem nikdy nepila. Mé chuťové buňky byly jako splašené. Tak který hlas je silnější?
"El... Prosím..." Zněl hrozně. Byl úplně bez sil. Byl to můj bratr. Malý bráška. Nemohla jsem ho zabít. Rychle jsem se od něj odtáhla a nevěřila jsem s vým očím. Jakjsem mu mohla takhle ublížit? "J-j-Jeremy? Promiň já ... já nechtěla..." Z očí se mi kutálely slzy velikosti hrachu a nedokázaly přestat. "Promiň mi to!" Odkašlal si a zůstal ležet na zemi. "Stefane prosím! Pomoc mu!" Podrážděně si odfrknul a mířil k němu. "Fajn..." Rozkousnul si zápěstí a strčil ho Jaremymu k ust§m. "Promin Jaremy, je mi to moc líto..." Nemohla jsem to přestat opakovat a slzy si nedali pokoj. "Jsi v pořádku Jaremy? Je mi to moc líto..." Jaremy šel ke mě a pohladil mě po noze. "Jsem v pořádku El..-Pšt...nic se nestalo, budu v pohodě." Kývla jsem na souhlas ale zlykat jsem nepřestala. Jak jsem mohla ublížit jediné rodině, ktera mi zbyla? "Je mi to líto Jere.. vážně..." "To nic El. nic se neděje. Stefane, nech nás tu chvilku osamotě." Ten se na něj nevěřícně kouknul. "Slíbil si mi to!" "Fajn. Máte deset minut!"
Zavřeli se za ním dveře, ale mě bylo jasný že nás stejně poslouchá. "El, jsi v pořádku? Neudělal ti nic... Teda až potom co z tebe udělal...upírku?" Podíval se na mě jak jsem spoutaná na židly a nemůžu se nikam hnout. "Jsem v pořádku. Neudělal ti nic? Jak dlouho tu jsi?" "Neboj se El, nic mi neudělal, jsem tu asi dva dny. Všechno mi řekl, jak to bylo a co ti udělal. Damon je dole v cele..." Nenechala jsem ho ani domluvit. "Damon? Je v pořádku? Není mu nic?" Dal mi ruku přes pusu aby mohl mluvit. "Klid El. Je v pořádku, jen je dole zavřenej bez krve a v obložení sporýše. Ale je živej. Celý ty dva dny jsem tam byl s ním a musím říct, že jsem nikdy neviděl lepšího chlapa. Teda upíra, ale miluje tě a to moc. Když se dozvěděl že jsem tvůj bratr snažil se se Stefanem domluvit aby mě hned pustil. Nakonec to dopadlo tak, že mi dnes vymaže pamět a pustí mě domů." Nenápadně vytáhl z kapsy malou snítku sporýše a lišácky se na mě usmál. Kousek mi dal do kapsy u džínů a rty naznačil" Nesahej na to!" Kývla jsem a přesně věděla jak to použiju. "Neboj! Budeš v pořádku! Určitě se z toho s Damonem dostanete. Vyprávěl mi o Erikovi a Savaně a ty vás budou hledat." Pak udělal jako že telefonuje a hlesl bez zvuku:"Zavolám jim." "Děkujuti Jere, za všechno! A odpust mi to, nechtěla jsem ti ublížit..." Zasmál se a pohladil jí po vlasech. "V pořádku El, chápu to. Mám tě rád a odpouštím ti. A stejně si na nic z toho nebudu pamatovat." "Dobře. Taky tě mám ráda."
Dveře se rozlítly a v nich stál Stefan. "Konec! Jdeš domu Jaremy!" Vzal ho za cíp trička a táhnul ho pryč. "Damon je dole v cele. První na pravo pod točitými schody! Miluje tě El! Mám ti to vzkázat a abys byla silná!" Poslední slova zazněli tlumeně a dveře se zabouchli. Kdyby tak mohl vědět jak moc ho miluju já a že jsem silná jen díky němu. Jen abych ho zachránila a vypadla odsud. Po chvíly se Stefan vrátil a tvářil se vítězně. "Teď si bume povídat mi." Řekl a dveře zaklaply.

Dodatek: Doufám že se vám povídka líbila. Je taková zvláštní :D Budu moc ráda za komentářea vždy mě mrzí, když je jich tam málo. Vím, že to čtete, ale ty komentáře jsou pro me důkaz, že se vám to líbí a jsem za ně moc vděčná. Každej komentář mě potěší a nabudí k další kapitole. Děkuju LinDee :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kdo je lepší? Delena nebo Stelena ?

Delena 97.1% (496)
Stelena 2.9% (15)

Komentáře

1 Tinka Tinka | 8. července 2013 v 7:43 | Reagovat

úžasné :D

2 Mishel Mishel | 8. července 2013 v 9:13 | Reagovat

Naprosto dokonaly :)

3 Clare Clare | 8. července 2013 v 14:51 | Reagovat

naprosto dokonalý :-) doufám, že tuto povídku budeš psát dál :-)

4 peta peta | 8. července 2013 v 23:58 | Reagovat

Super kdy bude dalsí? :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama