1.Vzpomínky (Setkání II )

4. července 2013 v 22:34 | LinDee |  Setkání II - Dokončeno
Pohled Eleny:
Všude byla tma a já se v ní přímo topila. Nic jsem neslyšela a jen tak si plula v tý stašidelný prázdnotě. Umírat nebolí, je to tak lehké ale nekonečně dlouhé. Snažím se pohnout, aspoň jenom jedním prstem,ale nejde to. Necítím celé tělo a zároveň přesně vím kde co mám. Je to tak těžko popsatelné. Ale najednou jsem v té tmě zahlédla světlo. Pořád se přibližovalo a já do něj chtěla vplout.

"Eleno, prosím!" "Promin Stefane, ale ne. Nemůžu, jsi jen můj kamarád moc dobrý kamarád ale víc k tobě necítím." Vrhnul se na mé rty a nereagoval na to, že se od něj snažím dostat pryč. Dusil mě svýma polibkama, o které jsem nestála. Nevěděl jsem co mám dělat a tak jsem ho kousla do rtu až mu tekla krev. To se ode mě odtáhnul. "Stefane nech toho!" "Eleno já si tě můžu klidně vzít i bez toho aby jsem se tě na něco ptal! Takže buď budeš spolupracovat a nebo tě k tomu donutím!" Bála jsem se ho. Byl jako vyměněný. "Stefane prosím. Nedělej to! Prosím!" "Takže to půjde po lým viď?" Zakroutil hlavou a donutil mě aby jsem se mu dívala do očí. "Budeš spolupracovat a nebudeš křičet. Pokud to nebude slastí" Zasmál se a já mu plyvla do obličeje. "Mužeš mě donutit spolupracovat, ale nikdy mě nedonutíš, aby se mi to líbilo. Nenávidím tě ty hajzle!" Stékalami jedna velká slza za druhou. Dal mi facku. Nemohla jsem tomu uvěřit, ale vážně to udělal. Pak mě chytnul za ruce a držel mi je za hlavou. Byl moc silný. Strhnul ze mě oblečení a já musela udělat to samé s tímjeho. Pak do mě vniknul. Bolelo to a bylo to nepříjemné. A zdálo se to tak nekonečné... Pak mě nechal zapomenout a klidně si odešel .

Byla jsem z té zapomenuté vzpomínky rozklepaná a znechucená. Pořád jsem se nemohla hnout a to už se ke mě blížil další záblesk světla. Další hrozná vzpomínka.

Stefan stál uprostřed jeho obíváku a kolem něj leželo asi pět těl. Jednu dívku pořád svýral a rozdrásával její hrdlo. Nevěřícně jsem na něj koukala. "Stef..." Upustil dívčino tělo a s krví u pusy se vrhnulke mě. "Neboj zlatíčko, jen trochu ochutnám..." A jeho špičáky se zabořili do mého krku. PO dlouhé chvíly se odtáhnul a bylo videt jak je to pro něj těžké. "Nemůžu tě zabít Elenko. Máš štěstí, že si tě nechávám, aby jsi byla jednou mojí. Budeme spolu navzdy a tohle bytomu nepomohlo, takže na to zapomeneš a budeš si pamatovat jen to, že jsi si tu se mnou povídala o škole. Dobrou noc."

Jak já ho nenávidím! Hajzl! Hned jak ho uvidím tak ho zabiju! Chtěla jsem plakat, ale pořád jsem byla jako duše bez těla. A pak těch vzpomínek přišlo víc. V každé byl Stefan. Pil ze me nebo zabíjel ostatní nebo mě donutil, abych ses ním vyspala. Hajzl hnusnej! Jak to mohl udělat? A pak se duše začala do těla vracet.
Otevřela jsem oči a z hluboka se nadechla. Byla jsem v zatemněné místnosti a byla jsem připoutaná k židli. "Tak ona se nám už probudila? Konečně!" "Ty hajzle! Kde to jsem? A kde je Damon?" Zasmál se. "Všechno ti řeknu postupem času, pokud budeš hodná. Teď by ses měla starat o to koho zakousneš. Víš co víběr je na mě. Pojď sem Jaremy." "Nééé! Ty odporný hajzle nech ho být! Jeremy uteč!" "No tak Eleno, bud se z něj napiješ ty a můžeš tomu odolat, nebo se napiju já a on stoprocentně zemře. Věř tomu, že mě by to nevadilo. Jen najdi vůli." Řiznul ho do zápěstí a přitáhnul ho k mé puse. "To bude v pořádku El, mám tě rád nezapoměň." Jeremyho hlas mě uklidnoval a dával mi naději. Ale ta krev byla silnější. Přisála jsem se na jeho ránu a dostávala jsem do sebe tu lahodnou tekutinu a zabíjela mého bratra.

Dodatek: To je spíš takový uvod do další serie. Snad se vám to líbí :) Tak komentujte at mam chut psat pokracování .Díky LinDee :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kdo je lepší? Delena nebo Stelena ?

Delena 97.1% (496)
Stelena 2.9% (15)

Komentáře

1 Clare Clare | 4. července 2013 v 22:40 | Reagovat

úžasný :-) doufam, že přidáš další část, moc se mi to líbí :-)

2 andy andy | 4. července 2013 v 22:58 | Reagovat

Skvělý přidáš dneska další část? :-P

3 terulka terulka | 4. července 2013 v 23:17 | Reagovat

Supeer!:)

4 Mishel Mishel | 4. července 2013 v 23:21 | Reagovat

No to si delas srandu ne? :-D  Tohle jsem necekala ale je to vyborny :)

5 peta peta | 4. července 2013 v 23:34 | Reagovat

No parada,honem dalsi prosim,:D,

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama