Pravá láska 7 díl

27. června 2013 v 20:28 | LinDee |  Pravá láska - Pozastaveno
7.GRILL
"Ahoj",řekl ten božský zjev, který na sobě měl džíny a bílou košili, kde si nechal rozepnutých pár knoflíčků, takže byla vidět část jeho dokonalého hrudníku. Na krku se mu koupal přívěsek. Byl to jakýsi pentagram se zlomeným cípem a uvnitř něho bylo stříbrné kolečko. "Ahoj Klausi. Děkuju, že jsi sem pro mě přijel." Odpověděla a nechala ho, aby jí odnesl tašku do kufru. Otevřel jí dveře na straně spolujezdce a sám si sednul na místo řidiče. "Tohle jsem ti měla od Eleny předat." Vytáhla složený list a položila ho na palubní desku."Co v něm je? " Ptal se zvědavě a startoval. "Já nevím. Je to dopis pro tebe, já jsem to nečetla. A Elena asi zjevně nechtěla, abych ho četla taky, jinak by mi to určitě dala přečíst." Zaškaredila se nad tím a Klaus se tomu jen nenápadně uchechtnul. "Já před tebou už nemám tajemství." Ted se zase smála Caroline a nevěřícně na něj zírala. "Dobře pár jich asi bude." "Pár milionů, řekla bych." Tomu se zasmál i on a dodal: "Postupem času bych ti je všechny mohl říct." Nedíval se na ni, ale zíral na krajinu před sebou. Možná se bál její odpovědi. On sám nechápal, co se to s ním děje. Nikdy před nikým nebyl nervózní a už vůbec ne před ženou/upírkou. Vždycky dostal co chtěl. Pobavení, sex, krev… ale s Caroline to bylo jiné. Chtěl aby to chtěla i ona sama. Aby po něm toužila tak jako on po ní. "Bude mi ctí." Zopakovala jeho dnešní frázi. "Ráda se dozvím tvoje tajemství, jen se bojím, že některé z nich, ani nebudu chtít vědět" Zasmála se a koukla se po Klausovi aby viděla jeho reakci. "Máš pravdu, je pár tajemství, které bych nechtěl vědět ani já sám" Pohledem se zaklesnul v jejím a obdaroval jí tím nejupřímnějším úsměvem co kdy daroval.
"Damone ty jsi hrozný!" Zlobila se Elena. "No tak Elenko?" Věděl co na Elenu zabírá. Rty se letmě dotknul její tváře a pokračoval tak až ke krku. Pohladil jí až ke konečkům vlasů, kde je lehce stisknul až se Elena pod jeho dotyky chvěla. Vydechla a pomalu otvírala oči. "Fajn! Jen mě nedráždi. Říkala jsem ti, že dnes nic nebude!" Smála se a sklopila pohled. "Jednou, když jsem šla s Car do Grillu, jsem na tom místě viděla,nějakou holku…" "Jak vypadala?" Ptal se schválně Damona ušklíbnul se na ní. Ona do něj jen drkla a pokračovala. "Poprosila jsem jí, jestli by mi mohla uvolnit místo a jí se nechtělo. Vytočila mě! Chovala se jako namyšlená … kráva. Tak jsem se trochu naštvala" "Co znamená trochu naštvala?" Smál se a políbil jí do vlasů. Nemohl se toho nabažit a jelikož nepokračovala ve vyprávění, chtěl zkusit, jak moc si je jistá tím, že nakonec neskončí v posteli. Rty stále okupoval její vlasy a rukou zajel na spodní část zad. To už se třásla a nakonec vykřikla. "Tak dobře! Dopovím ti to!" Vyhrál příběh, ale akci si bude muset nechat na příště. "Začala jsem jí ovlivňovat a řekla jsem jí něco na ten způsob, jako ze jestli nezvedne svůj velký zadek, kterým překáži tak jí k tomu dokopu a že až s ní skončím, nezbude v ní ani kapička krve. Pak jsem jí řekla ať vypadne ale ať se mi nejdřív omluví…" Damon se začal smát. "Škoda, že jsem tam nebyl. To bych chtěl vidět! Začínáš se mi podobat čím dál víc Princezno" Políbil ji na čelo a se smíchem si šel pro skleničku, kterou naplnil až po okraj. Elena se zasmála taky a použila na něj výraz který říkal: Nestraš prosimtě !!! "Vážně jsi si tu show nemohla nechat až na dobu, kdy budu poblíž?" "Tak se obleč a jdeme do Grillu. Protože jestli někdo na mim miste bude, jsem schopná vraždit." Zasmála se. Samozrejmně to nemyslela vážně, ale chtěla se dostat do bezpečné vzdálenosti od Damonova sexy těla a jejich velice pohodlné postele.
Rychle vběhla nahoru, v té největší rychlosti se oblíkla a už byla dole před zrcadlem. Učesala se a slyšela Damonovo nespokojené mručení. "V té košili ti to slušelo daleko víc" Políbil jí na tvář a běžel se taky obléct. Když se vrátil dolů měl na sobě černé tričko a tak kontrastoval s Eleniným bílím tílkem. "Jdeme madam?" Zeptal se a otevřel jí jako pravý gentleman dveře. Jenže by to nebyl on, kdyby toho nevyužil a prohlédl si její pozadí. Nasedli do jeho dokonalého sporťáku a za pár minut byly u Grillu. Už když vylejzali z auta nesmírně se smály. Jedno tady ale nehrálo. Na grill tu bylo moc ticho. Všimly si toho a proto se Damon rozhodl jít první. Hned když otevřel dveře se zděsil a zatajil dech. To už si toho všimla i Elena.
Všichni kolem byly mrtví a měli rozdrásaná hrdla. Na kulečníku byla všude krev a jedna oběť. Jedna žena, měla v hrudi zabodnuté šipky a další muž zase podřezané zápěstí od rozbitého půllitru. Když Elena sjela pohledem k baru zaječela."MATTE!!" Běžela za ním a odtáhla ho od té nestvůry, která z něho právě vysávala životně důležitou tekutinu. Damon byl hned za ní a stoupnul si tak, že to monstrum na ní nemělo výhled. Zastínil jí jeho tělem a nechal jí, aby pomohla Mattovi. Dala mu trochu své krve a po chvilce byl v pořádku. Ten muž si jen otřel krev ze rtů, ale bylo to k ničemu. Měl od ní potřísněnou celou košili a slepené vlasy. "A kdo do pekla jsi?!" Vyhrkl bezmyšlenkovitě Damon. "Zdravím. Vidím, že postrádáš i tu trochu slušnosti Salvatore." Damon na něj nechápavě koukal. "Asi jsem známí i mezi takovými monstry jako jsi ty. A možná mi chybí slušnost, ale tobě inteligence. Měl bys po sobě uklidit, jinak se na to přijde a všichni budeme mít problém!" Ano, Damon za každé situaci drzý! Jak pošetilé. "Copak moje milá Eleno, neseď tam tak na zemi a pojď k nám!" Elena se ani nehnula. "Říkal jsem posaďte se!!!" Museli uposlechnout. Nechápali proč. Nemohl je ovlivnit. Nedíval se na ně, ale do země. Posadili se na barové židle a to monstrum se posadilo zrovna na tu Damonovo. Nad tím se Damon zachechtal. "Neříkala jsi Eleno, že jsi schopná pro to místo i vraždit? Ted máš možnost." Zasmál se a očima uklidňoval Elenu. "Matte pojď sem a dej nám něco k pití. Dvakrát burbon a jednou vodku s džusem pro slečnu." Celou dobu se díval na Elenu a o Matta ani pohledem nezavadil a Matt stejně udělal co mu přikázal. "A řeknete nám kdo jste nebo tu bude jen tak klábosit nad mrtvými lidmi?" Řekla zase Elena. Vytáčelo jí to všechno. Někoho jí připomínal. Ten přízvuk, ten hlas a ty oči. Kde je jen viděla? A to s tím ovlivňováním které ani ovlivňování není? Musela se napít. Ten muž se jen zasmál a napile taky. Damonova sklenička už byla prázdná. "Jistě moje milá Eleno. Jmenuji se …"

Dodatek: Jo, je trochu kratší, ale začíná se to trochu rozjíždět. Už v tom bude konečně nějakázápletka :) A komentujte prosím:) Děkuju moc LinDee
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 terulka terulka | 27. června 2013 v 20:41 | Reagovat

V tom nejnapínavějším to ukonřit :-? Grr. :-D
Ale zase skvěle napsané :-)
A jenom jsem se chtěla zeptat kdy bude další? :-P

2 terulka terulka | 27. června 2013 v 20:42 | Reagovat

*ukončit :-D

3 LinDee LinDee | Web | 27. června 2013 v 20:56 | Reagovat

[1]: Myslím že asi někdy o výkendu :) Možnájestli budu mít čas, tak zitra k večeru, ale s tim moc nepočítam :) Dyštak dám ještě vědět :) A děkuju :)

4 Erin Erin | 27. června 2013 v 21:27 | Reagovat

Pání.... to se to nějak zamotává.... do víkendu asi nevydržím. moc pěkná práce ;-)

5 LinDee LinDee | Web | 27. června 2013 v 21:30 | Reagovat

Zítra plánuju napsat jednorázovku. Taksnad na to bude čas a bude se vám líbit :)

6 Terry Terry | 27. června 2013 v 22:30 | Reagovat

ÁÁÁ! Já chci vědět, kdo to je! :D

7 Kelly Kelly | Web | 28. června 2013 v 19:44 | Reagovat

Klidně ti pomůžu třeba design nebo tak ale až v červenci mám nabyto nebudu moct být na wifi

8 LinDee LinDee | Web | 28. června 2013 v 20:27 | Reagovat

[7]: Dobře :) Děkuju

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama