Pravá láska 6 díl

27. června 2013 v 18:10 | LinDee |  Pravá láska - Pozastaveno
6. BUDE MI CTÍ
Mezitím Caroline:
Hned jak se za ní zavřely dveře, vydala se ke Klausovi. Byla vytočená kvůli Damonovým poznámkám. Než doběhla ke Klausovu domu- spíše vile, nebo paláci, protože ve srovnání s jejím domem by byl jen kůlnička na dříví- se zhluboka nadechla a upravila si vlasy. Nervózně přešlapovala na prahu a konečně se odhodlala zaklepat. Naposledy vydechla a čekala, než jí někdo otevře. Zavrzaly dveře a ona se těšila na Klausovu překvapenou tvář, jenže místo něj, ve dveřích stála Rebeca a její výraz nebyl překvapený, spíš naštvaný a nevrlý. "Aaa, Caroline. Co tu chceš? Nemám na tebe náladu." Odfrkla si a zavírala dveře. "Jaká arogantní mrcha!" Pomyslela si Caroline a zastavila zavírající se dveře. "Přišla jsem za Klausem. Je doma?" Snažila se o to, aby její tón zněl slušně, ale když mluvíte se zlou upíří mrchou, je to těžké. "A proč bych ti to měla říkat drahá Caroline? Nemám tě ráda." Na to se Caroline jen usmála a suveréně vešla dovnitř. "Já tebe taky ne, ale za tebou jsem nepřišla. Klausi?" Zakřičela nakonec.
To už stál na schodech a zbožně na ní koukal. "Lásko, co tady děláš?" Zeptal se a mířil k ní. "Mohli bychom si promluvit? Sami, venku?" Zavadila pohledem o Rebeku, která se na ní koukla nenávistnýma očima. "Jistě" Pokynul a vyprovodil je ze dveří.
"Proč jsi mě poctila svou návštěvou, drahá Caroline?" Usmál se na ní a ukázal na lavičku. Posadili se a Caroline spustila. "Přemýšlela jsem. No jestli ta tvoje nabídka pořád platí… Říkala jsem si, nikdy jsem nebyla nikde jinde kromě vedlejšího města. Ráda bych se podívala i jinam." To už byl Klaus viditelně nadšený až přeplněný radostí. "Třeba do New Orleans… Pokud by si ještě chtěl, abych jela s tebou." Byla celá červená a nervózně si hrála s okrajem svého trička. Klaus se usmál. Byl nadšený, že jediná žena/upírka, kvůli které se změní, by s ním byla ochotná letět do New Orleans. "Bude mi ctí, ti ukázat všechny kouty světa Caroline. A budu rád, když začneme New Orleans." Carolinin obličej se rozzářil a radostně pohlédla do jeho očí. Byly plné štěstí a pohrávali mu v nich malé ohníčky. "Dobře. A kdy chceš odjíždět? Musím si ještě sbalit a kolik peněz si mám vzít?" Zeptala se Car a následně jí napadla západnější otázka. "A nebude Rebece a Eliahovi vadit, když pojedu s vámi?" Klaus byl překvapený, jak to na něj všechno vybalila. "Lásko, neboj se. Eliah nebude proti, spíš si myslím, že bude dokonce rád a Rebeca se bude muset přizpůsobit. Nebudu jí ustupovat v něčem takovém, jako jsi ty." Usmál se a zahleděl se jí hluboko do očí. "A času, máš kolik chceš. Poletíme, až budeš připravená a s penězi si starost nedělej. O všechno se postarám." Mrknul na ní a použil svůj neodolatelný úsměv. "Dobře. Až budu mít zabaleno tak ti zavolám." Kývnul na souhlas a řekl že pro ní potom zajede. Rozloučili se a Caroline rychle běžela, aby všechno stihla co nejdřív.
"Niku? Neříkej, že ta namyšlená malá upírka jede s námi! Leze mi na nervy!" Vyštěkla Rebeca. "Ty mi taky lezeš na nervy sestřičko a beru tě s sebou." "Vtipné Niku! Dávej si pozor, abych ti tu tvojí nicku omylem nezabila. Neznám se, když mě někdo naštve. V tomhle jsem po tobě. A sám moc dobře víš, jak jednoduché by pro mě bylo ji zabít." Vrčela na něj. Klaus po ní vystartoval a přirazil jí ke stěně. "Jednou se jí dotkneš a přísahám ti, že do tebe zapíchnu dýku. Zase! Sama si říkala, že jednám impulzivně, sestřičko, tak mě nepokoušej!" Pustil jí a nalil si sklenku whisky. Sednul si na gauč a čekal na telefonát. Rebeca si třela místo na krku, kde jí Klaus držel. "Ano. Zase bys pro svou blbost dokázal bodnou rodinu do zad." Zašeptala. "Do srdce Beco. A neprovokuj. Nebo se ti ve své rakvi natolik líbí?" Zasmál se, a i když se přiblížila těsně k němu, ani se nehnul. "Aby se ti to nevymstilo Niku. Jsi takový idiot!" Zmizela.
Caroline si zabalili poslední potřebné věci a řekla si, že ještě zajde za Elenou. Vzala si tašku do ruky a svou upíří rychlostí se přemístila až ke dveřím penzionu. Ze vnitř slyšela smích a tak nemeškala a zaklepala. Otevřela jí Elena, která byla jen v kalhotkách a Damonově košili. "Hm. Neruším?" Optala se Car a usmála se na ni. "Né pojď dál" Usmála se na oplátku. U krbu stál Damon jenom ve svých černých džínech a jeho tělo vypadalo naprosto dokonale. Elena si ho detailně prohlížela, ale Caroline, jako by vůbec nezajímal. "Copak Caroline? To už tě tvůj vytrhnu-ti-srdce-z-hrudi-ani-nemrkneš hybrid přestal bavit?" To by snad ani nebyl Damon, aby nepřihodil dalších pár vtipů. "Ne Damone. Přišla jsem za Elenou." Usmála se arogantně na Damona a otočila se k Eleně. "Chci ti poděkovat. Bez tebe bych se k tomu neodhodlala." "Nemáš za co" Mrkla na ni Elena. "Doufám, že budete mít oddělené postele! Nezapomeň Caroline, ve vší počestnosti!" Zasmál se Damon a nalíval si další skleničku burbonu. "Damone, to stačí!" Okřikla ho Elena. "Nezapomeň Caroline, on umí ovlivňovat i upíry." Řekl a udělal svůj hraný kukuč. "Víš, Damone, To jsi byl ty, kdo mě musel ovlivňovat, abych s ním vlezla do postele. Pleteš si osoby." Zakřičela na něj. "Omyl Lásko!" Použil naschvál stejné oslovení, které používal Klaus. "Ty si se mnou do postele vlezla sama a dokonce i ráda. Jen jsem tě ovlivnil, aby ses nechala kousnout" Opravil jí a usrknul si svého drinku. Elenu to jejich hašteření přestalo bavit a opravdu nechtěla slyšet podrobnosti o sexuálním vztahu jejího přítele a kamarádky. "A dost! Damone už to stačí!" Zavrčela na něj a otočila se k němu zády. To už byl ale za ní a do ucha jí pošeptal. "To si spolu vyřídíme potom." Odtáhnul se a chtěl odejít. Potom, jako by si na něco vzpomněl a otočil se na podpatku. "Nejlépe v posteli…" Mrknul na ní a byl pryč. Caroline udělala jsem znechucený zvuk a chtěla odejít. "Car počkej! Mohla bys ode mě dát něco Klausovi?" Řekla a začala něco škrábat na list papíru. Podala jí ho a Car volala Klausovi, aby jí vyzvednul u penzionu. Po chvilce už slyšela troubení. "Tak ahoj a mějte se!" Křikla ještě a byla pryč.

Elena si sedla na gauč vedle Damona a usmála se na něj. Začal jí líbat na krku a ona na jeho hru přistoupila. Lehce mu zkousla ret, ale najednou se odtáhla a odběhla pryč. Začala se smát. "To máš za to, jak jsi byl na Caroline hnusný" Zavrčel a stáhnul si jí zpět do klína. "Ty jsi ale mrška" Zavrčel jí do ucha a ztisknul jí lalůček. "Tak mi aspoň můžeš říct o tom, jak jsi ovlivnila tu holku, co seděla na MOJÍ židly v Grillu" Zasmál se. "Tys nás s Caroline poslouchal!" Zavrčela na něj. "Myslíš, že bych si to nechal ujít?" Zasmál se.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Erin Erin | 27. června 2013 v 18:19 | Reagovat

Pěkné.... pokračuj. těším se na další pokračování :-)

2 Mishel Mishel | 27. června 2013 v 18:21 | Reagovat

Suprový :-) Jen tak dál

3 terulka terulka | 27. června 2013 v 18:59 | Reagovat

Nádherný!:)
Přidáš dneska ještě jednu? :-P

4 LinDee LinDee | Web | 27. června 2013 v 19:06 | Reagovat

[3]: Ano. Právě teď ho píšu. Večer by tu už měl být :) Jsem ráda že se vám to líbí.

5 Terry Terry | 27. června 2013 v 22:23 | Reagovat

vytrhnu-ti-srdce-z-hrudi-ani-nemrkneš hybrid... Mám chuť to použít ve své povídce. Ne, dělám si legraci, je to parádní... hned jdu na další. :D

6 LinDee LinDee | Web | 28. června 2013 v 8:24 | Reagovat

[5]: Terry klidně si posluž :D Vůbec nic proti tomu nemám :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama