Pravá láska 4 Díl

25. června 2013 v 15:33 | LinDee |  Pravá láska - Pozastaveno

4. KONVERZACE
"Stefane… ne. Promiň. Nemůžu s tebou být. Miluju ho, miluju Damona. Je mi to líto, ale už nemůžu." Stefan na její slova nereagoval a přitisknul své rty k jejím. Elena se ihned odtrhla. "Stefane co to děláš? Řekla jsem ti to! Miluju Damona. Nedělej mi to ještě těžší" To už brečela. "Mě miluješ taky. Víš to, Eleno." Zakroutila hlavou. "Ne. Miluju Damona. Mám tě ráda, Stefane, ale už jen jako kamaráda. Záleží mi na tobě, ale nejsem do tebe zamilovaná. Už ne. Promiň…" Poslední slovo vyznělo do ztracena. Ve Stefanově tváři bylo zklamání, bolest a nenávist. "Fajn. Jak myslíš. Ale nikdy nezapomenu." Řekl a odešel. Ani si to neuvědomila, ale skoro hodinu tam seděla bez hnutí a přemýšlela nad tím, jak moc mu to muselo ublížit. Milovala Damona, v tom měla jasno, ale Stefanovi ubližovat nechtěla.
V tu chvíli se otevřeli dveře. Byla to Caroline. "Můžu dovnitř?" Elena se ani nehla a řekla, ať jde dál. "Chci se ti omluvit. Vůbec jsem to tak nemyslela. Byla jsem naštvaná. A ne jenom na tebe, ale i na sebe. Měla si pravdu. Řeším tvůj vztah a nemám sama vyřešený ten svůj. Mám tě ráda Eleno. A tohle mi už nikdy nedělej. Málem jsem šla taky spáchat sebevraždu! Víš … cítila jsem se asi nejhůř v životě. Je mi to líto. Prosím Promiň mi to." Elena se usmála a šla svoji kamarádku obejmout. "Car jsi moje kamarádka. Jasně že ti to odpustím. A ty jsi taky mela pravdu. Chovala jsem se k tobě hnusně." "Ty si nic nevyčítej, Eleno. Když jsem se já stala upírkou, přemlouvala jsi Damona, aby mě nezabíjel a Bonnie, aby se se mnou zase bavila. Pomáhala jsi mi a já se k tobě chovala takhle." Pomalu začala brečet a Eleně ukápla taky nějaká ta slza. "Car, jsme kmošky a na tom se nic nemění. Taky tě mám ráda a byla bych ráda, kdyby se na můj pokus o sebevraždu radši zapomnělo." Zasmáli se spolu. " A kde je vůbec Damon?" Zeptala se Elena. Chtěla ho co nejdřív vidět a schoulit se v jeho náruči. "Myslím, že někam odjel. Říkal, že za dvě hodinky je tady, tak ať tě zabavím." Nevěřícně jsem se na ní podívala. "Dobře, dobře, musela jsem ho přemlouvat, abych k tobě mohla. Řekl, že jestli ti ještě jednou ublížím, stane se hořící pochodeň ze mne." Elena se začala smát. " Jo tomu věřím. Byl by toho schopný." Ještě tak chvíli žertovali a nakonec v Eleně převládla zvědavost.
"Tak jak to je mezi tebou a Klausem?" Najednou se Caroline zastavila a ztvrdla jako kámen. "Jak to myslíš? Mezi námi nic není." Elena nahodila svůj vím-že-mi-něco-tajíš pohled a Caroline se hned dala do řeči. "Fajn. On ke mně prý něco cítí. Jo taky jsem se divila, že může něco cítit. Ale změnil se. Pomohl nám, i když nemusel a já, si nejsem jistá, co k němu cítím. Jestli vůbec něco." "Caroline…" "Já vím, Eleno. Tolikrát se nám snažil ublížit. Zabil lidi, kteří nám byli blízcí, vyhrožoval nám, udělal ze Stefana Rozparovače a …" Elena jí to nenechala doříct. "Caroline DOST! Vždyť ani nevíš, co jsem chtěla říct! Ano ublížil nám, ale nikdy né tobě- teda záměrně ne- A ano zabil některé naše blízké- a za to ho nenávidím, ale dělal to kvůli své rodině. Dělal v podstatě to samé co mi. A ve všem se tě snažil chránit. Nikdy ti nechtěl ublížit a kvůli tobě se změnil. Neber to na lehkou váhu. Když se kvůli někomu změníš, už to něco znamená. A to jsem pochopil, až teď." Caroline na ní koukala s otevřenou pusou. Tohle by od Eleny nikdy nečekala. "Páni. Vážně ses změnila. Od jaké doby mi schvaluješ, že něco cítím ke Klausovi?" Zasmála se a nevěřícně na ní koukala. " Asi od té doby, co vím, jak moc se kvůli mně Damon změnil. Všechno udělal jen pro to, abych ho měla ráda. Dokážu už takovýhle věci ocenit. Díky mě se z Damona stal lepší"člověk" a kvůli tobě se v Klausovi objevuje jeho lidskost. Vím, že k němu něco cítíš a nesnaž se to ignorovat. Pro dobro vás obou. Věř mi Car." Usmála se Elena a pohladila jí po ruce.
"Máš pravdu. Jinak bych mohla dopadnout jako ty. Obíhat všechny bary ve městě i klem, abys potkala Damona." Zasmála se a Elena se k ní přidala. "Jo, byla jsem na tom špatně. Potřebovala jsem ho, tak neudělej stejnou blbost, jakou jsem udělala já." "Pamatuješ, jak si velice nepěkně poslala pryč tu holku, co seděla na jeho místě?" "Seděla na MÉM místě! Nechtěla odejít, tak jsem jí musela trochu pomoct." Zakoukala se někam do země. " Pomohla tím, že jsi jí ovlivnila a řekla jí dost nepěkné věci? Ale máš pravdu. Bylo to tvoje místo, jenže teď už máš smůlu, Damon se ti vrátil. Budete se o něj muset podělit!" Zasmála se z plna hrdla Car a vrhla po Eleně nestydatý pohled. Elena se smála taky a hodila po Caroline polštář. Strefila jí do hlavy a ona jí to vrátila. Po chvilce smání se Caroline zatvářila smutně.
"Co se děje?" Nic neříkala, a proto se Elena domáhala odpovědi. " Car?" Zhluboka vydechla a podívala se Eleně do očí. "Klaus dnes odjíždí. Chtěl, abych jela s ním. Na dva týdny do New Orleans. Bude tam i Rebeca a Eliah. Řekl, že se tam možná i zdrží, ale já nechci, aby jel beze mě. Tak nějak se mi po něm bude stýskat. Mám mu říct, že bych ráda jela s ním?" "No jasně! Neváhej! Ihned se zvedneš z mojí postele a půjdeš za ním! Je ti to jasné mladá dámo?" Smála se a odstrkovala Caroline z postele. "Zabalíš si kufr a na dva týdny s ním zmizíš! A kdyby se cokoliv stalo, stačí zavolat, ne?" To už jí dokonce vyháněla ze dveří. Pod schody stál Damon a usmíval se od ucha k uchu. "Děkuju, Eleno. Kdyby se cokoliv dělo tak…" " Jo jasně! Zavolám. A teď se seber a běž za ním." Objala svojí kamarádku a ukázala na dveře. "Jak říkáš madam." Usmála se a zamávala Damonovi. " Čau Car. Nezapomeň ode mě toho svého milounkého hybrida pozdravovat!" Zasmál se a zavřel za ní dveře. Poslední co viděl, byl její nasupený pohled.

Otočil se směrem k Eleně a nestihl říct ani "Ahoj" a spojila jejich rty. "Chyběl jsi mi." Usmála se a zahleděla se mu do očí. "Musel jsem jen zařídit pár věcí" Zamumlal a vtiskl jí lehký polibek. "Jakých věcí?" "To je překvapení. Zjistíš to v pravý čas, neboj se." Lehce jí zastrčil pramen vlasů za ucho a pohladil jí po tváři. Proběhl v ní příjemný elektrický šok a celou jí rozechvěl. Přisála se k jeho rtům a svoje ruce nechala potulovat všude po tom Damonovom. Damon nemeškal a rukama zajel pod její tričko. Laskal její kůži a prohluboval jejich už tak hluboké polibky. Byla v tom vášeň, tak spalující, že mohli nechat zažehnout gauč, na kterém se právě ocitli. Elena Damonovi rozepla košili a snažila se jí z něj nějak dostat. On jedním pohybem roztrhnul tričko, co měla na sobě a přemístil je do jejich postele.

LinDee: Sem zvědavá jak budu psát zrovna o jejich sexu. Snad to dobře popíšu :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Terry Terry | 26. června 2013 v 12:57 | Reagovat

No, já se těším... :D Hned jdu na další! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama